Şimdi Ara

2015 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
30
Favori
30.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonax Yapı kredi kampanyasını tavsiye ederim. Geçen Ocak döneminde yaptırdım çok memnun kaldım.
    180TL'ye nano boya koruma yapıyorlar. Tarabya Sonax şubesini de ayrıca öneririm.
  • artemisbd kullanıcısına yanıt
    2015 1.6 passatın vergisi 472,50 tl hocam
  • HALKBANK

Motorlu Taşitlar Vergisi’ ni gib.gov.tr’ den Paraf ile 3 veya 5 taksitte ödeyin, Onur Air’ den %30 indirim kazanın!

1 Temmuz- 09 Ağustos 2015 tarihleri arasında gib.gov.tr’ den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 500 TL’ ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşecektir, kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.
    MTV ödemesini Parafly ile gerçekleştiren müşterilerimiz, 01 Ekim-31 Aralık 2015 tarihleri arasında Onur Air’ den yurt içi, yurt dışı ve Kıbrıs uçuşlarında %30 indirim hakkı kazanacaktır.
    İndirim şifresi ödemenin ertesi günü hak kazanan müşterilere SMS olarak iletilecek vewww.onurair.com adresinden Paraf ile satın alınacak tek isime ait bilet alımlarında geçerli olacaktır.
    Biletlemelerin uçuşa en fazla 5 gün kalaya kadar yapılması gerekmektedir ve biletlerde, biletlenen ücret sınıflarının kuralları geçerli olacaktır.
    %30 indirim, alan vergileri, harçlar ve hizmet bedelleri hariç net ücrete uygulanacaktır, promosyon ücret grupları için geçerli olmayacaktır.
    İndirim kampanyası www.onurair.com adresinden yapılacak ilk 3.000 bilet alımı ile sınırlıdır.
    İptal ve iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler indirim kampanyasına dahil değildir.

• Arkadaslar nuvo temmuzda da devam ediyor, 200 tl üzerine 50 tl iade bence gayet mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etax

Arkadaşlar Merhaba,
    Sonax Yapı kredi kampanyasını tavsiye ederim. Geçen Ocak döneminde yaptırdım çok memnun kaldım.
    180TL'ye nano boya koruma yapıyorlar. Tarabya Sonax şubesini de ayrıca öneririm.

Nasıl bir işlem yapılıyor bu kampanya da

• 2013 model astram var. 1,6 motor. 472,5 TL dönem taksiti. Yani 40 liralık arabayla 140 liralık araba aynı vergi. Neyse yeri burası değil bunun.

Paraf world bonus var hepsi de 3 taksit yapıyor. Hay şansıma... 6 olaydı iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdremre

Arkadaslar nuvo temmuzda da devam ediyor, 200 tl üzerine 50 tl iade bence gayet mantikli

Nuvo ile vergi odemede iade alınabiliyor mu?
  • Yine Tırt sözde kampanyalar. Ziraat Maksimumla 5 taksitle ödemeye devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: TESLA37

quote:

Orijinalden alıntı: mdremre

Arkadaslar nuvo temmuzda da devam ediyor, 200 tl üzerine 50 tl iade bence gayet mantikli

Nuvo ile vergi odemede iade alınabiliyor mu?

Alinmiyor.

• Beyler merhaba Yapı kredi bankasından ödeyip kuponunu kullanmayacak varsa alabilirim. Yeni aracımıza Boya koruma düşünüyorduk bizde.. Yapı kredi olmadığı için oradan ödeyemiyoruz..

• Yapı kredinin world kart ile vakıf world kart bir bir birinden farklı tutulmuş bi sefer sanırım! Vakıf da sonax olaydı iyiydi!

• quote:

Orijinalden alıntı: namre3kutuk

quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Arkadaşlar Ben Mart ortasında Sıfır bir motosiklet aldım. şimdi mtv ödemek için baktım. fakat bana 11 Nisan tarihli 1 taksit çıkarmışlar (Ocak dönemi diye) ve bide gecikme koymuşlar, 2.taksitte Temmuz tarihli. Temmuz ayını anladık ta 1. Taksitin çıkması normal mi? çıksa dahi benim motosikleti aldığım tarihten itibaren yani kısmi bir ücret çıkması gerekmiyor mu?

Kısmi ücret diye bir şey yok. 30 Haziran'da bile alsanız ilk taksidin tamamını ödersiniz, ancak sıfır araç alımlarında ilk taksiti satıcı öder ruhsat işlemleri esnasında. Taksit ödenmeden ruhsat çıkıyor mu bilmiyorum. Evrakları kontrol edin eğer makbuz yoksa bayi ile görüşün.

büyük ihtimalle sizin motoru aldığınız bayi mtv nin 1. taksitini ödememiş, ancak arkadaşın da belirttiği gibi ruhsatı nasıl çıkarmış onu ben de anlayamadım.

• ec1000 kullanıcısına yanıt
    garanti bankasından ödeyip de digiturkplay sezonluk taraftar paketi almayacak varsa ben almak istiyorum hayrına verebilecek olan var mı acaba?
  • arkadaşımın world card ını kullanmayı düşünüyorum. Kendine de bana da mtv ödemesi yapsa sonax ta sıkıntı olur mu ki acep? bir tek kart hamiline özel gibi bi ibare var
  • gene hüsran
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiBAdemBABA

HALKBANK

Motorlu Taşitlar Vergisi’ ni gib.gov.tr’ den Paraf ile 3 veya 5 taksitte ödeyin, Onur Air’ den %30 indirim kazanın!

1 Temmuz- 09 Ağustos 2015 tarihleri arasında gib.gov.tr’ den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 500 TL’ ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşecektir, kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.
    MTV ödemesini Parafly ile gerçekleştiren müşterilerimiz, 01 Ekim-31 Aralık 2015 tarihleri arasında Onur Air’ den yurt içi, yurt dışı ve Kıbrıs uçuşlarında %30 indirim hakkı kazanacaktır.
    İndirim şifresi ödemenin ertesi günü hak kazanan müşterilere SMS olarak iletilecek vewww.onurair.com adresinden Paraf ile satın alınacak tek isime ait bilet alımlarında geçerli olacaktır.
    Biletlemelerin uçuşa en fazla 5 gün kalaya kadar yapılması gerekmektedir ve biletlerde, biletlenen ücret sınıflarının kuralları geçerli olacaktır.
    %30 indirim, alan vergileri, harçlar ve hizmet bedelleri hariç net ücrete uygulanacaktır, promosyon ücret grupları için geçerli olmayacaktır.
    İndirim kampanyası www.onurair.com adresinden yapılacak ilk 3.000 bilet alımı ile sınırlıdır.
    İptal ve iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler indirim kampanyasına dahil değildir.

Paraf Günüm
    Paraf ile size özel ayrıcalıkların tadını çıkarın!

Kampanyanızı ve kampanyanızın zamanını siz belirleyin, Paraf dileğinizi gerçekleştirsin.

Ayda bir defa, kendinize özel belirleyeceğiniz bir günde, ister %5 indirim, ister artı 4 taksit, ister 2 ay erteleme, isterseniz 5 kat ParafPara kazanma fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik her ay, aynı günde, aynı fırsattan yararlanabilirsiniz!

Paraf Günüm hizmetinden yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken,
    Yararlanmak istediğiniz kampanya kodunu,
    Kartınızın son altı hanesini,
    Belirleyeceğiniz günü aralarında boşluk bırakarak 3404 numarasına SMS olarak gönderebilirsiniz.
    Paraf Günüm Katılım Detayları
    Kampanya kodları: İndirim için : “I”; Ekstra ParafPara için: “P”; Artı Taksit için: “T”; Erteleme için:”E” dir.
    Örnek SMS Metinleri aşağıda yer almaktadır:
    I 123456 5
    P 123456 12
    T 123456 18
    E 123456 31
    Açıklamaları: Kampanya kodu Kart numarasının son 6 hanesi Seçilen gün
    İndirim için: I 123456 5
    Ekstra ParafPara için: P 123456 12
    Artı Taksit İçin: T 123456 18
    Erteleme için: E 123456 31

müsteri hizmetlerini aradım +4 taksit olayını sordum 500 tl için geçerli 500 tl altına ise +2 taksit olduğunu belirtti kart kampanyasında.. veya %5 indirim seçeneğini kullanarak ödenecek tutarı aşağılara çekebilirsiniz..(max20tl)

• TEB ile ödeme yapan var mı ?

Mesaj atmama rağmen takside bölmedi.

İlk bağlandığım vergi dairesi ile iletişim kurun dedi. Bu şahsa istemsiz yüksek sesle konuştum.

İkihci sizi birine aktarayım bende ekran hata veriyor dedi kk borç öğrenmeye aktardı.

Üçüncü de hesap kesim tarihi geldiğinde otomatik taksit olur o dedi.

Bankanın her yerinden profesyonellik akıyor.
  • tokatfatihi kullanıcısına yanıt
    Paraf günüm kampanyaları vergiler için geçerli değil altında dikkat ederseniz şu ibare var;
    "Paraf Günüm Uygulamasına düzenli ödeme talimatları, vergi ödemeleri, sigorta ödemeleri ve Business kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir."
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan14

Paraf günüm kampanyaları vergiler için geçerli değil altında dikkat ederseniz şu ibare var;
    "Paraf Günüm Uygulamasına düzenli ödeme talimatları, vergi ödemeleri, sigorta ödemeleri ve Business kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir."

ben dikkat etmemiştim valla tüh gitti taksit o zaman word kart 17 tl veriyor onu kullanacaz 849tl alışveriş yaparsam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: etax

Arkadaşlar Merhaba,

selamlar,
    uygulamadan sonra kılcal çizikler kayboldu mu? ben de yaptırmayı düşünüyorum. detay verirseniz çok memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.