Şimdi Ara

2015 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
30
Favori
30.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tekayak

Az önce işbankası maximum kart ile ödedim.. ( 204 TL)
    Taksit yapmadı fakat sonrasında sms geldi 14 tl farkla istersem 6 taksit yapacakmış..
    Bir sms daha geldi haftasonuna kadar 300Tlye tamamlarsam 25 TL maxipuan vereceklermiş..( önceden sms ile kayıtlıydım kampanyaya ve ilk 2 hafta 25er TLyi zaten kapmıştım bunu da tamamlarsam 75 tl maxipuan olacak :)

Nerden ödediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemania

quote:

Taksit yapmadı fakat sonrasında sms geldi 14 tl farkla istersem 6 taksit yapacakmış..
    Bir sms daha geldi haftasonuna kadar 300Tlye tamamlarsam 25 TL maxipuan vereceklermiş..( önceden sms ile kayıtlıydım kampanyaya ve ilk 2 hafta 25er TLyi zaten kapmıştım bunu da tamamlarsam 75 tl maxipuan olacak :)

Nerden ödediniz?

Web sitesinden..
  • quote:

quote:

quote:

Nerden ödediniz?

Web sitesinden..

Web sitesi derken Internet Vergi Dairesi değil mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nerden ödediniz?

Web sitesinden..

Web sitesi derken Internet Vergi Dairesi değil mi?

Elbette hocam gib.gov.tr

• maksimumla ödeyip puan kazanmak isteyen arkadaşlar ödemelerini gib.gov.tr den yapmak zorundalar aksi halde internet bankacılığından ödeme alışveriş sayılmayacağı için geçerli olmaz
  • gib gov tr den yapınca taksit yapıyor mu ?
    Şu anda 354tl birden peşin ödeme yapmam beni zora sokacak
    Maksimum kart ile 354tl yi 3 e bölüm 25 tl almanın yolu var mı? acaba
  • Peki arkadaşlar Maximum 300'e 25 puan kampanyasında;

katılım için bankadan mesaj geldi mi size? Ben yolladım ama herhangi bir mesaj geri gelmedi. Sizde de aynı mı?
  • quote:

Teşekkür ederim hocam bende aynı şekilde yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramses

gib gov tr den yapınca taksit yapıyor mu ?
    Şu anda 354tl birden peşin ödeme yapmam beni zora sokacak
    Maksimum kart ile 354tl yi 3 e bölüm 25 tl almanın yolu var mı? acaba

hocam taksit olayını ancak temmuzdan sonra kampanyalar açıklanınca yaparlar ama vade farklı taksit yapılabiliyor
  • Anladığım kadarıyla,
    Ya 28 ine kadar peşin ödeyip 25tl puan alcaz,
    Yada temmuzda 3 taksit yapcaz,
    Neyse birinden birini seçeceğiz artık.
    Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayramses -- 26 Haziran 2015; 13:50:50 >
  • Arkadaşlar merhaba,
    27 haziran cumartesi günü iş bankası maksimum tek çekim ile gib.gov.tr den 354tl ödemeyi yaptım,
    Puan kazandığıma dair bir mesaj gelmedi,
    Umarım 25tl mizin üstüne yatmazlar
    Haber veren arkadaşlara teşekkürler.
  • Ben de maximum 25 tl den yararlanmak için cumartesi gece 10 gibi ödedim ertesi gün 25 tl puan kazandığıma dair mesaj geldi.Biraz erken ödedik ama bunda daha avantajlı bir kampanya olacağını sanmıyorum zira geçen seferlerde son güne kadar bekledim sadece taksit kampanyaları vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramses

Arkadaşlar merhaba,
    27 haziran cumartesi günü iş bankası maksimum tek çekim ile gib.gov.tr den 354tl ödemeyi yaptım,
    Puan kazandığıma dair bir mesaj gelmedi,
    Umarım 25tl mizin üstüne yatmazlar
    Haber veren arkadaşlara teşekkürler.

hocam ben de ödedim mesaj geldi hatta sadece bunda geldi:D
  • Geçen dönem Halkbank onurair'dan %30 indirim vermişti. Umarım yine o tarz birşeyler yaparlar...
  • Garanti bu sefer erkenci davranmış fakat 6 taksit yapan bankalar illaki olacaktır beklemek de fayda var

• Burdada konular eskiden ülkemizde olduğu gibi 2012 çıkışlı fakat 2013 model e döndü bu ne acele ya

• Acaba nuvoyla ödenir mi ? Nuvoyla yarın son sanırım , 200 'e 50 verir eğer ödeniyorsa.
  • Vay arkadaş 354 biri 115 diğeri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Ben Mart ortasında Sıfır bir motosiklet aldım. şimdi mtv ödemek için baktım. fakat bana 11 Nisan tarihli 1 taksit çıkarmışlar (Ocak dönemi diye) ve bide gecikme koymuşlar, 2.taksitte Temmuz tarihli. Temmuz ayını anladık ta 1. Taksitin çıkması normal mi? çıksa dahi benim motosikleti aldığım tarihten itibaren yani kısmi bir ücret çıkması gerekmiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 30 Haziran 2015; 9:00:41 >
  • paypal kart ile ödeme yapmayı deneyen oldu mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.