Şimdi Ara

HOMETECH MID710 TABLET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HOMETECH MID710 TABLET in açma kapama tuşu içeriye çöktüğünden sevişe gönderdim uzun süre sonra geri geldi onarım sağlamışlar ama maalesef düğme içeriye çökük langir, lingir sallanıyor fakat işlem görüyor diye iyi niyetimden servise tekrar gönderimini yapmadım. Bu tabletin ekranı çocuğun gözünü şaşı beş etmesin diye yeni bir tablet aldım bu yedeğe düştü, sonraki zamanda aynı açma kapama tuşunun aynı sorun olması sebebi ile servise gönderdiğimde 30 TL ücreti olduğunu söylediler, kendilerini aradım ilk serviste ücret almamalarının nedeni iyi niyet garanti kapsadığını sonrakini kötü niyetten garanti kapsamadığını söylediler. Hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum.

Arkadaşlar kesinlikle bu ürünü ve markayı tavsiye etmiyorum, tabletin ekranı berbat çocuğunuzun gözüne yazık kesin hasar verir, dokunmatiği berbat yazının üstüne basıyorsun başka yer algılıyor usb kablosu 3 ay sonra bozuluyor yenisini cepten almanız gerekiyor, film açma izlemede çok ağır çok çabuk donma kasma şişme yapıyor v.s. köklü firmalardan şaşmamalı.

Suat Doğan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.