Şimdi Ara

internet Download Manager -Ömürlük Lisans 51.90 TL (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
19
Favori
23.445
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alip almama konusunda cok tereddutte kaldim sizler gibi lisans 1 yillik mi full surum mu diye acaba?"IDM Hakkında"kismina baktiginizda elinize gecen lisansin full surum oldugunu goreceksiniz.Guvenilir ve keyifli bir alisveris oldu kendisine tesekkur ederim.Faturasida an itibariyle surat kargo ile ucretsiz bir sekilde tarafimca elime ulasmistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nostalji16

Alip almama konusunda cok tereddutte kaldim sizler gibi lisans 1 yillik mi full surum mu diye acaba?"IDM Hakkında"kismina baktiginizda elinize gecen lisansin full surum oldugunu goreceksiniz.Guvenilir ve keyifli bir alisveris oldu kendisine tesekkur ederim.Faturasida an itibariyle surat kargo ile ucretsiz bir sekilde tarafimca elime ulasmistir.

Alan arkadaşlardan biri KEY'ini IDM'e mail atmış. Cevaben sizin key 1 yıllık demişler. Mesajlar vardı konuda ancak silinmiş. Bence uzak durun.
  • SwordsMan kullanıcısına yanıt
    1 yillik olsun diyelim peki.Sen 1 yillik keyin kardesim ucuz mu oldugunu saniyorsun 42 tl suan tr yetkili saticida.47 tlye aldim lisansi full yaziyor varsin 1 yillik olsun 5 tl icin bu kadar dusunmeye degmez.Alan alir almayan almaz zorla satmiyor bu arkadas..

• quote:

Orijinalden alıntı: nostalji16

1 yillik olsun diyelim peki.Sen 1 yillik keyin kardesim ucuz mu oldugunu saniyorsun 42 tl suan tr yetkili saticida.47 tlye aldim lisansi full yaziyor varsin 1 yillik olsun 5 tl icin bu kadar dusunmeye degmez.Alan alir almayan almaz zorla satmiyor bu arkadas..

Almışsınız zaten hayırlı olsun. Ancak hakkında kısmında Full yazması tam sürüm olduğunu gösteriyor süresiz lisans olduğunu göstermiyor. 1 yıl sonunda yeni sürüme güncelleyebilecek misiniz bakalım.

IDM firmasından gelen cevapların konudan sildirilmesi ve satıcının konu hakkında sessiz kalması şaibe yaratıyor.
  • 1 yillik lisanslarda malesef bu fiyatlarda satiliyor oldu da full surum cikmadi kendi itibarini yitirmis olur satici.Bu forum uzerinde cok musterisi var goze alacagini dusunmuyorum olduda boyle bir sikinti yasadim artik seneye bitince gider tr yetkili saticidan alirim bana ders olmus olur

• Buradan aldığım lisans keyini idm ye mail atıp sordum lisans kaç yıllık vs. diye; bakalım ne cevap gelecek
  • SwordsMan kullanıcısına yanıt
    Bunu zaten buradan degil official resmi sitedende alirsaniz 1 sene bitince guncelleme almayacaksiniz.Sadece master versiyonlara gecme sansimiz var minor versiyonlarda 1 sene sonunda guncelleme olayi yok bunu nereden kimden alirsaniz alin boyledir.

• nostalji16 kullanıcısına yanıt
    Satıcının avukatı siz misiniz?
    Hem 1 yıllığın fiyatı da bu kadar, ne olacak demek nedir? Sanırım, kanundan kuraldan bi habersiniz.
    Dediğiniz şeyler şaka gibi. Verdiğiniz bilgilerde yanlış.
    3 yıl önce kendi sitesinden lisans aldım.
    Hâlen sorunsuzca kullanıyor ve güncelleyebiliyorum.
  • Satışı yapılan üründeki özellik ne ise garantimiz altındadır . Teknik destek için
    destek@efirsat.com.tr den ulaşabilirsiniz.
    7 yıldır bir tek mağdur müşterimiz olmamıştır , olmayacaktır
    EFIRSAT

• korcankozan kullanıcısına yanıt
    Birincisi ben burada alacak olan arkadaslara sadece yardimci olmaya calisiyorum ister alirsiniz ister almazsiniz beni alakadar etmez saticiyi tanimiyorum sadece aldim ve sorunsuzca kullandigimi belirttim.Benim yazdigimi dikkatlice okumadiginiz cok belli ben diyorum ki bir seneden sonra sadece master versiyonlara guncelleme gelir sadece.Hee ben yanlis biliyorum peki diyelim resmi official sitedeki aciklamayi mobil olarak giriyorum suan size gorsel bir sekilde gosteremiyorum siteye girin ve iyice bir kere daha okuyun derim.Kimin bilgi sahibi olup olmadigi o zaman ortaya cikar

• Yarın bir gün satın alan kişiler, benim lisansım artık çalışmıyor, ne oldu? Paramı veya düzgün çalışan bir lisans verin deyince de yardımcı olacak mısınız?
    Sorulan sorulara satıcı kaç gündür cevap vermemişken, cevap vermek size mi düşüyor?
    1 yıllık lisans almışınız, daha 1 yılınız dolmadan 3 yıldır ömür boyu lisans kullanan bana ahkam kesiyorsunuz!
    Alın, okuyun
    http://www.internetdownloadmanager.com/register/new_faq/purchase7.html

quote:

Is IDM purchase a one-time payment? For how long is IDM license valid?

IDM purchase is one-time payment. There are no any additional annual fees. The license will be valid for your lifetime.

For 15 years while we sell IDM, we never charged for updates. But we plan to do this in the future. In any case it will consider only updates from one major version to another, for example from version 6 to 7. All security updates in one major version will always be free. And license still will be lifetime.

İngilizceniz yoksa, sizin için çevirisini yapıyorum.
    quote:

IDM'ı satın alma tek sefere mahsus mudur? IDM lisansı ne kadar süre için geçerlidir?
    IDM'ı satın alma tek sefere mahsustur. Yıllık ek ücreti yoktur. Lisans, ömür boyu geçerli olacaktır.

IDM'ı 15 yıldır satıyoruz, güncellemeler için asla ücret istemedik. Ancak, gelecekte ücret istemeyi düşünüyoruz.
    Her durumda, bu sadece major bir versiyondan diğer bir major versiyona olan güncellemeleri dikkate alacaktır. Ör: versiyon 6'dan versiyon 7'ye gibi.
    Major bir versiyon içerisinde ki tüm güvenlik güncelleştirmeleri ücretsiz olacaktır. Ve lisans hâlâ ömürboyu olacaktır.

Sizin bahsettiğiniz şey, ilerde yapacağız dedikleri şeyi, peşinen satın alma sayfasına yazmalarıdır.
    Ayrıca, iletişim kısmından da bu durumu sorarsınız:
    Yükseltmeler için para istemiyoruz. Ancak, gelecekte bir kaç dolar isteyebiliriz diye cevap verdiklerini göreceksiniz.
    Ben sormuştum ve böyle cevap vermişlerdi.
    IDM'in milyonlarca kayıtlı kullanıcısı var. Bu dedikleri şeyi yapmaları oldukça zor gözüküyor.
    Zaten, yıllardır da yapmamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korcankozan -- 11 Aralık 2015; 1:54:42 >

• Gençler lisans bir yıllıkmış idm den cevap geldi ve hatanın satan distribütörün lisansın bir yıllık olduğunu belirtmemesinden kaynaklandığını söylediler, sabah ss falan da eklerim müsait olursam, bir de satıcı arkadaştan çok lisansı edindikleri şirketin kabahati gibi duruyor... Neyse hiç olmadı illegal kullanırım ilerde :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İdm artık video indirmiyor youtube dışında siz nasıl kullanabiliyorsunuz?

• Şuan için lisansınızda problem görünmemektedir . Teknik destek için
    destek@efirsat.com.tr den ulaşınız .
    Forum üzerinden teknik destek mevcut değildir . Uzakdan yardım alabilirsiniz .
    Teşekkürler

• Ne ayak hocam bunlar. Sorun varsa iade edersin olur biter.

• Lisansınızın incelenmesi için faturanız ile birlikte idm yi kayıt ettiğiniz email üzerinden lütfen
    ''destek@efirsat.com.tr'' ye mail gönderiniz . 3 iş gün içinde lisansınız incelenerek bilgi verilecektir.
    Forum üzerinden malesef teknik destek mevcut değildir.Saygılarımızla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFIRSAT -- 11 Aralık 2015; 10:10:23 >
  • Mevcut talebinizin değerlendirilmesi ve işlem güvenliği için IDM ye kayıt esnasında kullandığınız email üzerinden faturanızı ibraz ederek ''destek@efirsat.com.tr'' ye talepte bulunmanız gerekmektedir.
    Güvenlik ve bilgi paylaşımı açısından forumda teknik destek verilmemektedir . Anlayışınız için teşekkür ederiz
    EFIRSAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFIRSAT -- 11 Aralık 2015; 10:20:21 >
  • Dediğimiz gibi talep oluşturulmadan forum üzerinen destek verilmeyecektir .

• Buralar karışmış. Ben de efirsattan ömür boyu idm lisansı aldım , 1 yıl henüz dolmadı , inşAllah sorun yaşamayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanco -- 11 Aralık 2015; 11:03:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Butterflies

İdm ye gönderilen mailin cevabı

"Hello,

Your serial number 7tbm6-XXXX-XXXX-rJw2c is not lifetime, it is valid only for some period of time (one year).

Note that it was a mistake of distributor not specifying one year term on the box.

Please send your complaints to support@alhosanime.com.

You may also send your complaints to the shop where you purchased your copy of IDM.

Please contact us if you encounter any problems.

Best regards,

IDM Support
    Tonec Inc. "

10 lira fazla verip sitesinden alsaydın keşke
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.