Şimdi Ara

internet Download Manager -Ömürlük Lisans 51.90 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
19
Favori
23.436
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 pc 40 tl olsaydi dusunebilirdim. Hem laptopta hem masaustunde kullaniyorum cunku. Her ay ikiser kere trial reset yapmaktan gina gelmisti ama 80 lira da cok pahali...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google play uzerınden satılsa dusunurdum (enpara faktoru)
  • eagleget daha iyi
  • Şu programı kullanan kitle saten internetten indirdiği oyun,müzik,film vs korsan oluyor. Bu tarz korsan dosya indiren bir kişi şu programa para vereceğini düşünmek çok saçma. Bence programı paralı yapacaklarına bedava yapsınlar. Programın köşesinede iki tane reklam koysunlar, bu reklamları kaldırtmak içinde ufak bir miktar para talep etsinler. Yoksa illegal içeriği indirmek için kullanılan programı legal kullanmaz insanlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Almadan önce denemek isterseniz bazı alternatifler mevcut;

http://www.opensourcealternative.org/alternatives/internet/open-source-alternative-to-internet-download-manager/

hocam bunların 3ünü denedim hiç biri idm'nin yerini tutamaz. idm başkadır, flashget'ten bu yana en iyi indirme programıdır bildiğiniz üzere ha ben torrent harici pek bir şey indirmediğim indirme yöneticisi kullanmaya gerek görmüyorum ama illa ki işine yarayan olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: EFIRSAT

Arkadaşlar güncelleme konusunda açıklık getirmek istiyoruz ,

Manuel indirip kurduğunuz her son sürüm için geçerli olucaktır.son sürümleri takip etmeniz yeterlidir .

Hocam program ekranında güncellemeleri denetle dersek ve yeni sürüm bulursa güncelleme yapabiliyormuyuz
  • ben almaya niyetliyim ama bir sorum olacak, chrome idm eklentisini sürekli pasifleştiriyor ve idm ayarları bir süre sonra saçmalamaya başlayabiliyor. crack li sürüm kullanıyorum şuan bir kaç ayda bir silip tekrar kullanıyorum. ancak chrome idm nin eklentisini pasifleştiriyor sürekli. orjinal crack ayrımında bir sorun olacağını zannetmiyorum ama genede sorayım aynı sıkıntı devam ediyormu
  • Orijinalden alıntı: mahmut716

Orijinalden alıntı: High Quality

Idm ile kiyaslanacak ucretsiz bir program varsa bilgilendirin lutfen.

yok, idm gibisi yok malesef

bu arada, kürekli kullanıma devam , fakir ülkeyiz, yazılıma para verebilecek durumumuz yok , 5.sınıf dünya ülkesiyiz biz

bu arada, kürekli kullanıma devam , fakir ülkeyiz, yazılıma para verebilecek durumumuz yok , 5.sınıf dünya ülkesiyiz biz

• Saat itibari ile teslimatlar yapılmış olup son 9 adet kampanya dahilinde lisans kalmıştır . ilginize teşekkürler
  • fatura olayı varmı? faturayı nasıl gönderiyorsunuz. oldu ya yârin birgün şifre bloke oldu derse şifrenin bize ait olduğunu nasıl kanıtlayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirza22

fatura olayı varmı? faturayı nasıl gönderiyorsunuz. oldu ya yârin birgün şifre bloke oldu derse şifrenin bize ait olduğunu nasıl kanıtlayacağız.

Fatura vardır , ilk aktive esnasında ipniz ve pc numaranız kayıt edilir , lisansın tarafınızdan paylaşılması mümkün değildir kalan son 6 lisansdır. Fiyat kapanacaktır

• İDM'ye sordum. HDD değişmesi gibi durumlarda bu lisansı kullanabiliyoruz. İlk yıl güncellemeler kesinlikle ücretsiz. Diğer yıllar belki 3-5 dolar ücret olabilir veya olmayabilirmiş.

quote:

Hello,

Currently all updates are free even after the first year if use. In the future we may charge about $3-5 per year
    for updates.

You can change HDD and use the same license, there will be no problems.

Best regards,

Dave Saeger
    IDM Support
    Tonec Inc.
  • az önce aldım zaten aklıma takılmıştı, şimdi kurdum programı full oldu. çok tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirza22

az önce aldım zaten aklıma takılmıştı, şimdi kurdum programı full oldu. çok tşk.

rica ederiz iyi günlerde kullanın , kalan son 5 lisans .
  • Bende şimdi satın aldım artık yarın kurarız email i bekliyorum

• fatihkilic25 kullanıcısına yanıt
    Selamlar

Teslimatınız yapılmışdır , kalan son 1 lisans
  • Kalan son lisansı müsaadenizle ben alayım :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kavruk29

Kalan son lisansı müsaadenizle ben alayım :)))

Teslimatınız yapılmışdır , iyi günlerde kullanınız .Bu arada sanalpazar 40 TL fiyat kapanmış olup tekrar bu fiyat açılmayacaktır. İlginize teşekkürler
  • Tam da 10 lira cüzdan indirimi gelmişken 30 tl ye alayım dedim fırsat bitmiş :)
    Neyse kısmet değilmiş...
  • programın en fazla 15 tl değeri var. 40 tl çok fazla.

Edit:Ayrıca eagleget programı da fena değil ve ücretsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spy_hunter -- 2 Temmuz 2015; 18:41:11 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.