Şimdi Ara

Satılık ekşi sözlük 7. nesil nick altı temiz yazar hesabı fiyat düştü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fox_doctor -- 4 Eylül 2015; 14:33:27 >

• 100 lira olmaz mı hocam.
  • bezdolap kullanıcısına yanıt
    Her gün 200 olmaz mı 250 olmaz mı diye mesaj geliyordu. En düşük teklifi siz verdiniz. Tebrik ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fox_doctor F kullanıcısına yanıt
    Doctor bey, herkesin düşündüğü bir fiyat var demekki. Teklifimi beğenmediniz. İyi satışlar dilerim :)
  • 2. Nesil yani 15 yillik hesap ne kadara gider sizce?

• eternalsun kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum. ben ticaretini yapmıyorum. ama çok edeceğini sanmam. sonuçta geçmişte ak dediğine şimdi kara deme ihtimalin var. meraklısını bulman lazım sanırım.
  • Merhaba normalde bu tip konulara yorum atmam ama istediğiniz fiyat çok fazla :) ayrıca sozlugun yönetimini kanzuk devraldiktan sonra doğan holdinge satıldigi ve uzun süren yazarlık sisteminin değişmesi konuşulurken fiyatı revize etmeniz lazım. Kolay gele

• King Leoric kullanıcısına yanıt
    Fiyat revize edildi. Teşekkürler.

• oo bu hesaplar bu kadar ediyor mu yahu :) bende de 2014lük var eder mi 3-5 bişey
  • Eksi hesapları niye bukadar pahalı acaba

• Arda1043 kullanıcısına yanıt
    Çünkü bu hesapları elde etmek çok zor. Normal yollarla 1.5 2 yıl sıra beklersiniz. Ekşi sözlük de sosyal medyada türkiye içinde önemli yere sahip. Bunun içinde yer almak için ya parayla sözlüğe reklam vereceksiniz ya da böyle yazar hesabı satın alacaksınız. Başka yolu yok.

• Allah akıl fikir versin. Ekşiye üye olmanın bir artısı kalmadı artık gençler kız mız götüremezsiniz öyle. Ekşi artık bilimum sözde enternasyonalist pkklı "devrimciler" ile doldu. He arada güzel entryler çıkmıyor mu çıkıyor. Ancak onları da okumak için üye olmama gerek kalmadığı için hiç de umrumda olmaz.
  • 150'ye birak alayim. Oluculuk yapmayin arkadasim 100 nedir?

• Hesabını satmak isteyen varmı?

• Musab kullanıcısına yanıt
    İlan hâlâ geçerli ve satılıktır. Ayrıca istiyorsanız alınık ilanı açın. Daha kolay bulursunuz aradığınızı.

• Ah ah zamaninda 530 liraya sattigimi bilirim bi hesabimi. Cok dusmus piyasasi. Hayirli satislar hocam.

• satmak isteyen varsa mesaj atsın lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.