Şimdi Ara

iOS 8.3 Uyumlu Tweakler [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
18
Favori
28.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SMS teslim edildi / gönderildi görevi yapacak bir tweak bilen veya kullanan var mıdır aramızda?
    Bir zamanlar iphonedelivery vardı .
    Hala da var ama ios5'ten sonra kullanılmaz oldu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugays77

quote:

Orijinalden alıntı: resmigenc

Kardeşim uygulama çalışıyor hemde on numara resimler aşağıda
     iOS 8.3 Uyumlu Tweakler [ANA KONU] iOS 8.3 Uyumlu Tweakler [ANA KONU] iOS 8.3 Uyumlu Tweakler [ANA KONU] iOS 8.3 Uyumlu Tweakler [ANA KONU] iOS 8.3 Uyumlu Tweakler [ANA KONU] iOS 8.3 Uyumlu Tweakler [ANA KONU]

Hocam hangi repo tam adini nedir tweakin ?

Hocam bu iphone 6 da olmuyor eror diye bi hata veriyor anlamadım gitti

• phaselis86 P kullanıcısına yanıt
    Kesin jb çıkmadan geçmeni tavsiye etmem İOS 8.4 ve 9 a yükselttim downgrade işleminde iCloud verileri eskiye dönmüyor bilgin olsun şuan herşeyi yeniden yüklüyorum maf oldum

• KadiRocK kullanıcısına yanıt
    Bu konu reddit'te de çok gündeme gelmişti hocam. Ne yazık ki yalnızca 3. parti uygulamalarla bunu sağlayabiliyorsunuz, tabi o süreçte de keyboard orjinalliğini kaybediyor. Bunun tarafınıza sorun yaratmayacağını düşünüyorsanız nintype ya da swiftkey tweaklerini kullanabilirsiniz.
  • Arkadaşlar uygulama bildirimlerini uygulama simgeleriyle aynı renk yapan tweak i bilen var mı?

• İllegalBiri kullanıcısına yanıt
    bmözdemir16 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere Upscale tweakı ile ekran çözünürlüğünü değiştirip iPhone 6, 6+ görüntüsü elde edebiliyoruz. Fakat bazı uygulamaları açarken siyah ekran geliyor. Araştırdım.

Bu tweaka alternatif olarak "LittleBrother" tweakını buldum. Çoğu uygulmada siyah ekran da gelmiyor. Kolay gelsin

Edit: Ayarlar, Safari, Ana menü, Yatay klavye gibi iPhone6+ da yatay görünümler uyumlu.

Repo:www.repo.appleyardim.org

Edit 2: Sadece yatay dönmesi için Rotate+ kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YakupMert -- 2 Temmuz 2015; 0:28:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliaydin.41

Arkadaşlar uygulama bildirimlerini uygulama simgeleriyle aynı renk yapan tweak i bilen var mı?

Colorbadges gayet güzel bir tweak hocam size coono yu da öneririm gelen bildirimlerin rengini uygulamaya göre ayarlıyor. Bir tane daha var o da colorflow müziklerin kapaklarını arkaplana uyguluyor.
     iOS 8.3 Uyumlu Tweakler [ANA KONU]

• aliaydin.41 A kullanıcısına yanıt
    ColorBanners

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir inceleme yaptım arkadaşlar.https://www.youtube.com/watch?v=tj6IGrsFD6c
    2.partı bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapp quick reply tweak bulan varmi?(mesajlardaki gibi hızlı cevap özelliği)

• eco67 kullanıcısına yanıt
    Link tunes ve spotify pro tweakları tam çalışmıyor zaten bilginiz olsun bazılarını indiriyor bazılarını yarıda kesiyo bazılarında hiç yok yok Bendeki 4 repodan da denedim hepsinde aynı

• IMN 8 i indir tüm işini görür ama ek olarak whatSapp IMN yüklemen gerek birde tam çalışmıyor ücretlisini de denemedik
    Henüz parayla alırsak deniceZ ama birde couria for whatSapp var oda şuan beklemede Hatalı çalışıyor bazen hiç çalışmıyor biraz beklemen gerek arkadaşım hani söz açılmışken şuan bir çok tweak üzerinde 8.4 ve 9 versiyonlarına Yönelik çalışmalar var şuan tweak yazıcıları 8.3 8.4 ve 9 üzerinde kararsız şekilde hangi sürüne tam kararlı hal verileceğini şaşırdılar çünkü jb işlemi hiç bu kadar versiyona art arda gelmemişti Bilgin olsun gerçekten işini tam görecek tweak arıyorsan money money caney

• quote:

Orijinalden alıntı: Salih09

quote:

Orijinalden alıntı: aliaydin.41

Arkadaşlar uygulama bildirimlerini uygulama simgeleriyle aynı renk yapan tweak i bilen var mı?

Colorbadges gayet güzel bir tweak hocam size coono yu da öneririm gelen bildirimlerin rengini uygulamaya göre ayarlıyor. Bir tane daha var o da colorflow müziklerin kapaklarını arkaplana uyguluyor.

Çok sağolun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliaydin.41 -- 2 Temmuz 2015; 3:55:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple-jobs

Yeni bir inceleme yaptım arkadaşlar.https://www.youtube.com/watch?v=tj6IGrsFD6c
    2.partı bu

Takipteyim devamını bekliyorum.Babanızda meşhur olacak sayenizde

• quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

ana sayfayı sürekli döngü haline getiren uygulama hangisiydi acaba? 7.1.2 yüklüyken vardı ama unuttum ismini.

Intelliscreenden mi bahsediyorsunuz

• arkadaşlar 8.3 e uyumlu Multitasking gesture benzeri tweak var mı bildiğiniz ben onun için jailbreak yapıyordum hep.
    Home button a dokunmadan sağ alttan elimi yukarı kaydırarak uygulamalardan çıkarıyor tweak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matexa

quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

ana sayfayı sürekli döngü haline getiren uygulama hangisiydi acaba? 7.1.2 yüklüyken vardı ama unuttum ismini.

Intelliscreenden mi bahsediyorsunuz

Merhabalar. Möbius isimli uygulamaymış. telefonuma yükledim oldu. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman

quote:

Orijinalden alıntı: Apple-jobs

Yeni bir inceleme yaptım arkadaşlar.https://www.youtube.com/watch?v=tj6IGrsFD6c
    2.partı bu

Takipteyim devamını bekliyorum.Babanızda meşhur olacak sayenizde

:D teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

arkadaşlar 8.3 e uyumlu Multitasking gesture benzeri tweak var mı bildiğiniz ben onun için jailbreak yapıyordum hep.
    Home button a dokunmadan sağ alttan elimi yukarı kaydırarak uygulamalardan çıkarıyor tweak

Tage hocam . Ben hala 8.1.2 deyim ama sanirim 8.3 te çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: COMOODO

AppLocker: Applara şifre koyuyor.
    CCSettings : Denetim Merkezini özelleştiriyor. 3G , Location aç kapa gibi.
    LinkTunes : Müzik indirme
    LocalIapStore : Oyun içi hile
    NoSlow Animation: hızlandırıyor telefonu.
    QuickGestures 3 : Rehberde direk android tarzı saga sola çekerek arama mesaj atma.
    SwipeSelection : Klavyede sağa sola parmak hareketi ile imleci istedigin yere götürme
    Tage : En beğendigim olmazsa olmaz tweak. videosunu izleyin.
    UPScale : Yine olmazsa olmaz. İphone 5/5s 'lerin boyutunu 6/6S Yapabiliyor. ben 6 olarak kullanıyorum.
    WhatsappWebEnabler : adı üstünde
    Zeppelin : Logo operatör yeri ayar.
    Location Faker: sahte konum uygulaması
    AppCake : Uygulama indirme
    İcleaner Pro: temizlik progRamı
    Bytafont 2 : font için kullanıyorum
    iFile : sistem arşiv dosya yöneticisi
    ReachApp: Ekranı ikiye bölüp kullanmak için.
    Callbar : Bildirim merkezine arama durum wigdeti ekliyor.,

Whatsapp için quick reply tweaki arıyorum bende. Courio isimli bir şey yükledim ekranı 4/1 böldü cihazın içine ettim zar zor kurtardım. Adam akıllı bir şey var mı?

Ayrıca rehber temizliği için bir program var mı silme-düzenleme vb.

hocam 'Tage' tweakini izledim bayanda güzelmiş ancak denetim merkezini nasıl açacağız?

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.