Şimdi Ara

Xiaomi yılın ilk yarısında 35 milyon akıllı telefon sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi yılın ilk yarısında 35 milyon akıllı telefon sattı

İlk kurulduğu günden bu yana akıllı telefon pazarındaki fiyat-performans çizgisini başarılı bir şekilde devam ettiren Xiaomi, bunun meyvelerini toplamaya devam ediyor. Firmanın yılın yarısındaki rakamları dikkat çekici. 

Sektörden gelen bilgilere göre Xiaomi, yılın ilk yarısında 35 milyon akıllı telefon satışı gerçekleştirdi. Geçen yıl aynı dönemde bu rakam 26 milyondu. Firma yıllık yüzde 30 artış yakaladı. 

Elde edilen rakamda 10 milyon satış rakamını geçen Mi4 ve 13 milyon satan Redmi 2 serisinin katkısı büyük. Firmanın yıl sonundaki hedefi ise 80-100 milyon arasında akıllı telefon satışı gerçekleştirmek.

Xiaomi'nin önümüzdeki dönemde Mi5, Mi5 Pro ve Redmi Note 2 modellerini lanse etmesi bekleniyor. Bu modellerin satış rakamları ile birlikte firmanın hedefine varması kuvvetle muhtemel. Pazarda ise bu rakamlarla üçüncü Lenovo'yu zorlamaya başlaması bekleniyor.  

• xiaomi hayran oldugum firma. yakindan takip ediyorum. sessiz ve derinden geliyorlar bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paldov -- 23 Haziran 2015; 16:44:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın sonunda brezilya pazarına girecekler

• Gözünüz kapalı ürünlerini kullanabilirsiniz.Uygun ve kaliteli ürün yapıyorlar.En son piston 3 kulaklık aldım harika
  • yeni mi note Pro aldım. şahane.

• Gelin artık Türkiye'ye loan

• yok mu memnun olmayan biri bu marka ürünlerinden.tebrik etmek lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel haber.Fakat Hedefleri 100 Milyon.Unutmasınlar.Bu rakamlar 50 milyona yükseltilebilirdi.Kısacası firmanının hedefine,refaha ulaşması ve yeni rekorlar için Mi5 doğru düzgün çıkmalı

• Rekabet iyidir. Samsung androidde kafasini estiği kadar rahat değil artık. Bu samsungun kalitesini arttirmaya zorlar. Applela zaten yillardir cekisiyorlar ancak meuzi gibi cinli istilası beklenmiyordu en sonunda oda oldu. Ne diyelim kaliteli urunler dolsun doluşsun. Sonucta androidin yeri halen bu değil. Mükemmel bir sistem diyemiyorum umarim daha iyi yerlere gelir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.