Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.963
Cevap
304
Favori
2.225.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu abd için üretilen model. Avrupa modeli hakkında bilgi yok. ayrıca ana konu deyip türkiyede satılmayacak olan modeli tartışmak mantıksız. konunu aç ama abd için üretilecek bir araca ana konu deme.

• winneras kullanıcısına yanıt
    Ne alaka civic türkiye de satılmıyor mu sadece amerika da mı var sonuçta bu araba türkiyede satılacak video örnek olarak koyuldu aacma alakasız mesajlar yAzma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 27 Eylül 2015; 17:19:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

Ne alaka civic türkiye satılmıyor mu sadece amerika da mi var sonuçta bu araba türkiyede satılacak video örnek olarak koyuldu aacma alakasız mesajlar yAzma

birader gözlük tak istersen. ana konu nedir ya? bunu açıkla bir bana. konunu açma mı dedim ben sana. ana konu adı altında abd versiyonunu tanıtman saçmalık. 2016 ABD civic de tamam derim. anladın mı?
    Arkadaşım hala saçma mesaj yazıyorsun bu konu türkiyede ki civic için geçerli amerikalı civic için konuşmuyoruz hala anlamiyorsun sacmaliyorsun seninle tartışamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 27 Eylül 2015; 17:23:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

Arkadaşım hala saçma mesaj yazıyorsun bu konu türkiyede ki civic için geçerli amerikalı civic için konuşmuyoruz hala anlamiyorsun sacmaliyorsun seninle tartışamam

ya tamam he he. sen haklısın. tamam. hep siz haklısınız zaten. Euro versiyonu çıkınca ona da ana konu aç tamam mı koçum? hadi git artık.
    Sen git konu dışında takil daha bu konunun ne olduğunu anlamamissin hala biseyler saçmalama pesindesin

• Şuan 2015 Honda Civic almak ne kadar mantıklı sizce ?
  • Bazen düşünüyorum da, her serisinde Amerika için daha kaliteli daha özel model üreten, ama en başta bizim ülkeye ve Avrupaya yalıtımdan bir haber, suntalam iç mekan ve hiroşima faciasından kalma motorları iteleyen Honda' ya forumda toz kondurmuyor, gerçekten garip...

• Valla Levorg ile beraber çok ciddi alternatif olmuş. Ancak şu an Levorg bir kaç adım önde. Olayı fiyatlar belirleyecek

• Levor da nekine!!!

• Golf almak üzere iken yeni astrayı bekliyeyim dedim.şimdide cıvıc çıktı.Sedana geçircek bu kasa beni.ama baya bi zaman gelmez daha bu makine.geliş zamanı ile ilgili bilgisi olan bilgilendirse bizi

• quote:

Orijinalden alıntı: emir3

Golf almak üzere iken yeni astrayı bekliyeyim dedim.şimdide cıvıc çıktı.Sedana geçircek bu kasa beni.ama baya bi zaman gelmez daha bu makine.geliş zamanı ile ilgili bilgisi olan bilgilendirse bizi

2016 sonlarında gelecek diyorlar 2017 başına da sarkabilirmiş. Zaten daha Avrupa versiyon Civic tanıtılmadı.
  • 2016 sonlarında satışa çıkar, değişiklik olmayacak USA versiyonuyla birkaç detay dışında, burada üretilecek büyük ihtimalle mevcut kasası gibi, 1.5 litre 173 PS CVT banko var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 27 Eylül 2015; 22:43:01 >
  • el alemin memleketinde sokağa düştü bizde yine iki sene , mondeo vakası vol II .

• quote:

Orijinalden alıntı: Slave To The Rhythm

2016 sonlarında satışa çıkar, değişiklik olmayacak USA versiyonuyla birkaç detay dışında, burada üretilecek büyük ihtimalle mevcut kasası gibi, 1.5 litre 173 PS CVT banko var .

2016 sonu gelebilir demişsiniz ancak paylastiginiz baglantida 2017 basi avrupaya gelecek diyor.

• burada üretileceği için iyi niyet, temenni bizimkisi açıkçası 2017 çok geç .

mevcut kasa coupe ve yeni civic sedan amerika'dan .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 2 Ekim 2015; 10:48:01 >

• Guncel kasa 2012 de cikti bana da 2017 gibi geliyor sayet periyot 5 yilsa

• Şuan liste fiyatı:
    1.6 Dream (Düz) Düz 1598 cc Benzin 68,000 TL
    1.6 Dream (Otomatik) Otomatik 1598 cc Benzin 70,000 TL

Hafta başı fiyat :
    1.6 Dream (Düz) Düz 1598 cc Benzin 56.990 TL
    1.6 Dream (Otomatik) Otomatik 1598 cc Benzin 68.000 TL

En boş paket fark
    1.6 Dream (Düz) Düz fark :11.010 TL

Burdan çıkan sonuç :

en baz modeli için bu kadar fark inanılmaz eldeki en baz olan dream modeli stok dibini gördü, fiyatını arttırarak diğer donanım seviyelerindeki fiyat artışını düşük tutarak
    diğer donanımların stoğunu düşürüyorlar honda burda stok eritmesi politikasını güdüyor , bunun nedeni ya yeni kasa 2016 başı ortası türkiye de ,yada yeni çıkacak kasa
    fiyatı anlamsız şekilde uçuk rakamlarda olacak ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_b -- 1 Ekim 2015; 13:11:50 >

• 2016 ağustos gibi gelir mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.