Şimdi Ara

ASUS ZENFONE 6 ALIPTA HALA SORUNSUZ KULLANANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonu şu an almayı düşünüyorum bir dönem baya yok satmış v.s lakin baya sıkıntıları olmuş hatta yer yer teknik servisinden çok şikayetlerde var senelerce androidde samsung kullanmış biri olarak artık asusa geçmeyi düşünüyorum vereceğiniz bilgeler gerçekten ihtiyacım var çok teşekkür ederim.

• alalı 5 ay falan oldu. hiç bi sorunla karşılaşmadım teknik olarak. bi ara radyo sorunu vardı. asus hatalı bi güncelleme göndermişti ve teli güncelleyince radyo bozulmuştu. yanılmıyorsam 1 hafta falan sürdü sıkıntı . sonra android lollipop geldi ve sorunlar ortadan kalktı. bi de başlarda şarjı çok gidiyor gibiydi. onu da düzenlediler. şuan gayet memnunum. maşallah
  • ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisubay

alalı 5 ay falan oldu. hiç bi sorunla karşılaşmadım teknik olarak. bi ara radyo sorunu vardı. asus hatalı bi güncelleme göndermişti ve teli güncelleyince radyo bozulmuştu. yanılmıyorsam 1 hafta falan sürdü sıkıntı . sonra android lollipop geldi ve sorunlar ortadan kalktı. bi de başlarda şarjı çok gidiyor gibiydi. onu da düzenlediler. şuan gayet memnunum. maşallah

anladım kardeşim saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkange

ben

quote:

ben

nasıl sorunlar yaşadın.
  • Problem yok,memnununum fakat lollipop şarjı sömürüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladm kardeşim yok mu başka arkadaşlar ...
    lumia 640lx alınırmı
  • Ben de ıkıncı partıye sahıbım. Gecen sene yaz cıkmıstI sanırım, kısın almıstım,ekran sapıtması dısında sorun yok. Ekran da lolıpop tan sonra arada sırada,cok seyrek sapıtıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Ben de ıkıncı partıye sahıbım. Gecen sene yaz cıkmıstI sanırım, kısın almıstım,ekran sapıtması dısında sorun yok. Ekran da lolıpop tan sonra arada sırada,cok seyrek sapıtıyor

hocam ekran sapıtması dediğiniz hangisi oluyor zenfone 6 da mı yaşıyorsunuz bu sorunu birde teknik servisi hiç iyi değil diyorlar direk asusa gönderebiliyormuyuz telefonları bir sorun oldugunda yoksa teleserviceye mi göndermek zorundayız.
  • Updateman kullanıcısına yanıt
    Tuş kılıdnı actıktan sonra ekran saga sola ıstemsız hareket edıyor bırkac sanıye. Bu kronık bır sorun.
    Teknık servıse kım bakıyırsa muhattabınız o

• no problem
  • quote:

Tuş kılıdnı actıktan sonra ekran saga sola ıstemsız hareket edıyor bırkac sanıye. Bu kronık bır sorun.

anladm genel olarak ne dersn telefon ıcın oyun fılm rahatca oluyormu.film formatları herseyı ızleyebılıormusn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

no problem

sen ne dersn telefon ıcın ıyı kotu hersey
  • quote:

Kronik diyip telefonu lekeleme bende hic oyle bi sorun yok
    Ben 6 ay once almistim hic bi sorun sapasaglam telefon ayrica en az 20 kere 1 metrelik yerden dusmustur(evde priz yukarda) telefonun hic bi yerinde bi sey yok saglamlikta butun telefonlarla kapisir ayrica cok stabil kasma v.b yok gidip almani tavsiye ederi

• quote:

Orijinalden alıntı: Updateman

quote:

anladm genel olarak ne dersn telefon ıcın oyun fılm rahatca oluyormu.film formatları herseyı ızleyebılıormusn.

Buna 900 lıra verılmez. Bız aldıgımızda 799 lıraydı. 100 lıra daha verıp,fıln de ızleyecegınızı dusunursek, z ultra alman mantıklı olur.
    Z ulra donanım olarak bunu 3e katlar. Kullanıyorum,cok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasinayaz23

quote:

Ben 6 ay once almistim hic bi sorun sapasaglam telefon ayrica en az 20 kere 1 metrelik yerden dusmustur(evde priz yukarda) telefonun hic bi yerinde bi sey yok saglamlikta butun telefonlarla kapisir ayrica cok stabil kasma v.b yok gidip almani tavsiye ederi

Bende de rahatsız edıcı sevıyede degıl bu sorun. zen6 baslıgına bır goz atın ve ekrandan dolayı magdur satısına bakın. Ne tartısalar sonsu o donem,sorun yazılımsal cunku kıtkatta hıc boyle sorun olmuyordu, en son surume gecınce ekran sapıttı,lolıpopda gayet ıyı. Ekranın surume gore sapıtması,sorunun yazılısal olduguna en bıyuk kanıt

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yasinayaz23

quote:

Bende de rahatsız edıcı sevıyede degıl bu sorun. zen6 baslıgına bır goz atın ve ekrandan dolayı magdur satısına bakın. Ne tartısalar sonsu o donem,sorun yazılımsal cunku kıtkatta hıc boyle sorun olmuyordu, en son surume gecınce ekran sapıttı,lolıpopda gayet ıyı. Ekranın surume gore sapıtması,sorunun yazılısal olduguna en bıyuk kanıt

Bende oyle bi sorun yok ayrica forumdaki insanlara cok guvenmem kullanmadan salliyanlarla cok karşılaştım siz kullaniyor ola bilirsiniz ama kullanicilar kulubundeki cogu kullanmiyor emin olun

• [size=3]Arkadaslar işin gerçeği bende şikayetvar.com ve benzeri yerlerde çok şikayet gördüm özellikle zenfon5 ve zenfonlardaki simkart çalışmama ve ekran sorununu ki bunla alakalı donanımhaberde konuda var.Lakin asusun iyi olduguna inanmak için zorlama olarak içimden iyidir kraldır diyorum sebebi senelerdir kullandıgımız asus marka bilgisayar donanımları anakartlar v.s ama telefon konusunda bir sıkıntı var gibi satış rakamları güzel lakin özellikle ekranın solgunlugu zenfone2 de çok söyleniyor karşılaştırmalardada benim gördüğüm sönük bir ekranı var zenfone ekran büyük fiyat sondakika 100tl bindirmeli birde ilgisiz bir servis söz konusu.
    Sony xperia z1 z ultra bu telefonlar ciddi manada şikayet almış telefonlar sony hastası biri olarak yaptıgım araştırmalar ve duydugum şikayetlerde sonyinin su geçirme konusunda ciddi bir hatası oldugunu gösteriyor m4 aqua modeline bakıyorum belki alabilirim ama z serisinde ciddi sorunlar var. :(( şunuda farkettim lg htc dahil hemen hemen ünlü markalar özelde çin markaları çok şikayeti olan ama çokta satılan telefonlar genel şikayet servislerin ilgisizlikleri milyarlarca para döken kullanıcılara olan oluyor dogru bir karar vermek istiyorum çünkü 2 telefon alıcam pişman olacagım bir adım atmak istemiyorum bu yüzden çok araştırıyorum.

• arkadaşlar bu sitede siyahı indirimli olarak satılıyor.kargo dahil en uygun burası gibi geldi bana. http://www.mixreyon.com/asp/product/27848/Asus-Zenfone-6-A601CG-Siyah-Cep-Telefonu

Daha önce alışverişi olan varmı buradan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Updateman

quote:

ben

quote:

ben

nasıl sorunlar yaşadın.

Başlık hala sorunsuz kullananlar diye sormuş, ben de sorunsuz kullanıyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.