Şimdi Ara

Taahhüt bitti hangisini tavsiye edersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teledünya ile olan taahhütüm 1 hafta sonra bitiyor.Teledünya da 1 yıl altın sinema paketi hediye ve eko sınırsız 25 mbit/50 gb paketlerini kullanıyordum.Teledünya yayın ve internet kalitesinde sıkıntı yaşamadım ama teledünya da ulusal hd kanalların sayısı az ve sinema paketi de aldığımda digitürk yada dsmart ile aynı paraya geliyor.
    Aklımdaki seçenekler
    1)Tivibu+TTNET ; kafamdaki ilk alternatifti ama şampiyonlar ligi olan süper paket HD 44 TL pahalı geldi bana bide internet paketiyle birlikte bulamadım ayrıca yayınlarda sıkıntı yaşayanlarda varmış
    2) Digitürk+Superonline: SüperPaket + 16 Mbps 50 gb 63 TL
    3)Dsmart +internet : Sinema + Dizi + 25 mbps 75 gb 67 TL

Önerebileceğiniz başka alternatifler var mı?

• ++++
  • Digitürk der geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhabalar.
    Digitürk + sınırsız internet + spor kampanyasından yararlanabilirsiniz. Göz atmak için bağlantımıza tıklayabilirsiniz.
    http://www.beylikduzuservisi.net/digiturk-lig-tv-spor-internet-paketi-kampanya-detaylari.html
  • Digitürk alma kafalarına göre kanal çıkarıyorlar, paranla onların istediğini izlemek zorunda kalıyorsun rezillik
  • dijitürk tercih edilebilir ama sakın türksat uydusundan üye olmayın eutelsatı veriyorsa o fiyata alın yoksa başka tercih yapın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.