Şimdi Ara

256 mbps sınırsız internet kullananlar bana yardım etsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar benim 256 mbps sınırsız kullanıcılara sorum olacak. ben bugun 3gb 1024 ten 256 sınızsıza geçis yaptım. ama 2 gun içinde olacak ve sorum su. ben 256 lıga geçince internette hiçbir işlem yapmazsam sadede msn de güruntulu ve sesli görüşme yapsam. bir sorun olurmu? yani cok yavas olur mu? seste takılmalar videoda donmalarlar falan. beni bilgilendirirseniz cok sevinirim. ilginize teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail8484 -- 30 Kasım 2006; 16:30:21 >

• hayır bir sorun olmaz ama madem dl yapmayacaksın neden sınırsız alıyorsun ki
  • yaa ben msn de görüşünce hiçbir işlem yapmam ondan bahsediyorum. ama msn de işim bittimi download lara yuklenmeye baslarım. hani msn deyken hiçbir işlem yapmazsam cameram ve ses falan donarmı onu sordum
  • Yok canım o kadar da değil, rahat rahat yaparsın görüşmeni.

quote:

Orjinalden alıntı: ismail8484

yaa ben msn de görüşünce hiçbir işlem yapmam ondan bahsediyorum. ama msn de işim bittimi download lara yuklenmeye baslarım. hani msn deyken hiçbir işlem yapmazsam cameram ve ses falan donarmı onu sordum
  • sagolasın teğmenim. bilgilerin için teşekkür ederim
  • arkadaşlar ben de bugün 256 limitsize geçtim,,eve geldim ,,modemi açıp kapamadım ,hızım 256 ya dğşğrlmüş,,acaba hala limitli mi saylımaktayım,,,görevli kadına sordum yok sınısrıs artık falan dedi ama muallak konuştu,,,ayın 1 inde sınırsız oluycak mı dedim,,o eskidendi artık anında çevrilio falan dedi,,ama emin olamadım,,download için yarını mı beklemeliyim(1 aralıkı) ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darius

arkadaşlar ben de bugün 256 limitsize geçtim,,eve geldim ,,modemi açıp kapamadım ,hızım 256 ya dğşğrlmüş,,acaba hala limitli mi saylımaktayım,,,görevli kadına sordum yok sınısrıs artık falan dedi ama muallak konuştu,,,ayın 1 inde sınırsız oluycak mı dedim,,o eskidendi artık anında çevrilio falan dedi,,ama emin olamadım,,download için yarını mı beklemeliyim(1 aralıkı) ??

evet bende bugün geçtim 256 sınırsıza.Banada aynı şeyi dedi hız düştü limitsiz görünüyor.Fakat yarın başla sen downloadlara fatura kesilmeden yapma yani ok.
    sabır az kaldı

• limitsiz tarifede olduğumuzu nerden görebilirz,ttnet in sitesinde sadece download upload rakamları var aylara göre,,tarifemizi görebileceğimiz bir link var mı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darius

limitsiz tarifede olduğumuzu nerden görebilirz,ttnet in sitesinde sadece download upload rakamları var aylara göre,,tarifemizi görebileceğimiz bir link var mı??

modemin router mi usb mi ?
  • zoom x6,usb değil,router
  • ok.Paneline gir o zaman orda yazar
  • ok,sağol...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.