Şimdi Ara

!!! Bilgisayarızdaki Gereksiz Dosyaları Temizleyin !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
6.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Wise Disk Cleaner 1.2 (Ücretsiz)

Wise Disk Cleaner bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları bulmak ve temizlemek için tasarlanmıştır. Bu gereksiz dosyalar sisteminiz tarafından kullanılmayan dosyalardır. Genelde program ekleyip kaldırınca ortaya çıkarlar. 50 farklı biçimde gereksiz dosyayı tanıyabiliyor. Program sisteminizi taradıktan sonra bulduğu dosyaları ayrıntılı bir liste şeklinde gösteriyor.

Program taradıktan sonra silinmesi gereken dosyaları geri dönüşüm kutusuna da atabiliyor. Dilerseniz oradan tek tek silebilirsiniz. Bu gereksiz dosyalar silindikten sonra sisteminiz daha hızlı çalışacaktır. Her kullanıcının ihtiyaç duyacağı bir program.

50 adet dosya biçimi mevcut. Siz bulmasını istediğiniz dosya biçimlerini işaretleyin. Ayrıca İnternet geçici dosyalarını da sildirebiliyorsunuz. Program görünüm açısından “Windows Vista” ya benzetilmiş.

1 MB boyutunda ve ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

• Bakalım indiriyorum...
  • Rito tam verim almak için prosunu indirmek gerekiomu bundada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Cube -- 30 Kasım 2006; 15:45:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sesyoksesyokdedim
    Bakalım indiriyorum...

• Bunun pro'su yok.Direk ücretsiz.

"sesyoksesyokdedim" bende hiçbir sorun çıkmadı.Az önce denedim 128 MB gereksiz dosya sildi.

• Bu tip programlardan ağzım çok yandı.Birkaç mbdan kurtulamk için defalarca XP kurdum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld
    "sesyoksesyokdedim" bende hiçbir sorun çıkmadı.Az önce denedim 128 MB gereksiz dosya sildi.

Şu an yönetici değilim sanmıyorum ama ondan olabilir...
    Oturum değiştirdikten sonra tekrar denerim.

Bu tarzda makineyi performans olarak yükseltirken rahatlatabileceğim sizin de önerebileceğiz bir program var mı?
  • CCleaner (CrapCleaner) var bide.O da çok iyi.Forumda arat bulursun.

• quote:

CCleaner (CrapCleaner) var bide.O da çok iyi.Forumda arat bulursun.

Bu mudur?

http://forum.donanimhaber.com/m_10607020/tm.htm
  • CCleaner kullanıorum bende onuda Rito önermişdi.Ben ondan gayet memnunum..
  • kurban olarak bir kaç kişi denesin bakalım, ben adını hatırlayamadığım bir programla registry temizlemek amacıyla diski formatlamıştım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator
    kurban olarak bir kaç kişi denesin bakalım, ben adını hatırlayamadığım bir programla registry temizlemek amacıyla diski formatlamıştım

Kullanmayı denedim. Ama maalesef.
  • en temizi CCleaner arkadaş. ben onu kullanıyorum
  • quote:

kurban olarak bir kaç kişi denesin bakalım, ben adını hatırlayamadığım bir programla registry temizlemek amacıyla diski formatlamıştım

ayıp senin yaptığın :)

bende bekliyorum birilerinin denemesini

Dostum paylaşım için teşekkürler bu arada, ben sana teşekkür etmekten bıktım. Sen program göndermekten bıkmadın

• quote:

Orjinalden alıntı: Magnetic

quote:

ayıp senin yaptığın :)

bende bekliyorum birilerinin denemesini

Dostum paylaşım için teşekkürler bu arada, ben sana teşekkür etmekten bıktım. Sen program göndermekten bıkmadın

denersen haberim olsun

• http://www.filehippo.com/download_ccleaner

quote:

Orjinalden alıntı: sesyoksesyokdedim

quote:

CCleaner (CrapCleaner) var bide.O da çok iyi.Forumda arat bulursun.

Bu mudur?

http://forum.donanimhaber.com/m_10607020/tm.htm

• Bu tarz programların çoğu pcye zarar verir zamanın da çok çektim biliyorum,amacınız temizlik ve optimize ise TUNEUP 2006 tavsiye ederim
  • 1) ben denedim gayet ii bi program , istemediğiniz dosyaları seçebiliyorsunuz öle kafasına göre silmiyor

2) bu tur programlar zararlı diyen arkadaşlar , eğer kullanmayı biliyorsanız ve dosyaların genel yapısı hakkında azıcık bilginiz varsa , tamamen zararsızdır hatta gerekli bile denilebilir
  • CCleaner kullanıyorum ve memnunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Macromedia

http://www.filehippo.com/download_ccleaner

Teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.