Şimdi Ara

25 Mbps 99 TL AKK'siz!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superonline'ın 25 Mbps fiber hız,AKK'siz kullanımı içim 24 aylık taahhütle 99 TL istiyorlar.Sizce geçilir mi ?

• Ben direk geçerdim.
  • Peki bu interneti açma süreci başvurudan sonra ne kadar sürüyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz pahalı gibi. Tarife biraz daha uygun olsa geçilirdi 79 gibi
  • Turkiyeden hicbirsey alinmaz artik

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 26 Haziran 2015; 11:08:08 >
  • bence gece kuşu tarifesi her türlü daha mantıklı bundan.
  • Gece kuşu daha iyi neden diye sorarsanız oyun,film indirmelerinizi torent ile gece halledin gündüz'de normal kotanız yeter bu pahalı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

2004 yılında tam 11 yıl önce 256kbit hıza ayda 80tl veriyordum. Bugün full sınırsız 25mbit yani hız 100 kat artmış fiyat 80den 100tl ye çıkmış.
    Bence çok büyük bir gelişme.

Ha şunu diyebilirsiniz. 70tl olsun 8mbit olsun. Onu anlarım.

Guzel troll

• Angelica kullanıcısına yanıt
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 26 Haziran 2015; 11:07:42 >
  • Aslında tek amaç indirmek değil eczane için çok hareketli bir bölge 9 eleman çalışacak,Hız kaybı olmaması açısından sizce nasıl ?

• Angelica kullanıcısına yanıt
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 26 Haziran 2015; 11:07:06 >
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    Yil 2015. Devir degisti. Millet 100 mbps interneti türk parasıyla 20 30 liraya aliyor bizde neyini aliyoruz biliyorsun

Yaşınız 41 olabilir ama geçmişte ve günümüzde internete verdiğiniz o paraları görünce güldüm açıkcası. Resmen kakalamışlar size.

25 mbit AKK'sız 100 lira olan internet için büyük gelişme diyorsunuz, geçmişi de düşünün diyorsunuzda geçmişin teknolojisi ile günümüzünki bir mi? Bugün Bulgaristan'da 100 mbit internet 24 lira gerisiniz siz düşünün.
  • Hem hala pahalı hem de yerde fiber yok. Fiberi geçtim superonline yok.
  • 2 yıl oldu fiber düşediler mahallenin ana yerlerine ama sokaklara çekmediler hatları

• quote:

Hayırdır.

yaşım 41. 1996 dan beri günde yaklaşık 10
    saat internetteyim. 2004 deki internet fiyatı 80 tl idi. Ondan önce her ay (yaklaşık 2000-2004) 200-300 tl ev telefonu+internet (56kbit) parası veriyordum.

Bazı şeyleri eleştirirken önce düşünün, kendinizi karşınızdakinin yerine koyun.

ttnet e 220tl, digitürke 800 tl ceza ödemiş bir insanım. solun de çok sorunlarını yaşamış bir insanım. Yaklaşık 1 aydırda tvplus sorunu için uğraşıyorum. Solden 750tl ceza yedim ama ödemekten kurtuldum

11 yıl sonra internet 100tl olmuş derken geçmişi de düşünün.

Ucuz olmasını isteyebilirsiniz ama geçmişi ve diğer bir çok parametreyi de göz önüne alın.

2004 yılında sana o hızı sağlamak için bakım-alt yapı v.s için harcadığı para senin 80 liranın 40-50 lirasıydı belki de.Teknoloji arttı hız 25 mb olmakla kalmadı teknolojinin fiyatı da düştü 41 yaşında abimsin azcık bu açıdan bakalım.Şimdi senin verdiğim 100 liranın 25 lirası gidiyorsa bakım-alt yapı v.s işlerine gidiyor.Geçmişi göz önüne almak teknolojide maharet değildir benim hayrıma yapmıyorlar sonuçta kendi cepleri için bana bir hizmet sunuyorlar.

• Elin gavuru 10-15 euroya sınırsız 100mbps kullansın burdaki zeki arkadaşlarda 25mbps'in 100 lira olmasını savunsun yazık, sözde en iyi altyapı ttnet'te (!) o zaman neden akk var diye sorarlar adama, akk imza kampanyasıyla kurtulucaz inşallah.
    Doğru söyleyeni 9 eksiyle kovalarlar hammer hocam. sen takma..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CremeFraiche

quote:

Hayırdır.

yaşım 41. 1996 dan beri günde yaklaşık 10
    saat internetteyim. 2004 deki internet fiyatı 80 tl idi. Ondan önce her ay (yaklaşık 2000-2004) 200-300 tl ev telefonu+internet (56kbit) parası veriyordum.

Bazı şeyleri eleştirirken önce düşünün, kendinizi karşınızdakinin yerine koyun.

ttnet e 220tl, digitürke 800 tl ceza ödemiş bir insanım. solun de çok sorunlarını yaşamış bir insanım. Yaklaşık 1 aydırda tvplus sorunu için uğraşıyorum. Solden 750tl ceza yedim ama ödemekten kurtuldum

11 yıl sonra internet 100tl olmuş derken geçmişi de düşünün.

Ucuz olmasını isteyebilirsiniz ama geçmişi ve diğer bir çok parametreyi de göz önüne alın.

2004 yılında sana o hızı sağlamak için bakım-alt yapı v.s için harcadığı para senin 80 liranın 40-50 lirasıydı belki de.Teknoloji arttı hız 25 mb olmakla kalmadı teknolojinin fiyatı da düştü 41 yaşında abimsin azcık bu açıdan bakalım.Şimdi senin verdiğim 100 liranın 25 lirası gidiyorsa bakım-alt yapı v.s işlerine gidiyor.Geçmişi göz önüne almak teknolojide maharet değildir benim hayrıma yapmıyorlar sonuçta kendi cepleri için bana bir hizmet sunuyorlar.

Selam,
    Orijinal mesaj silinmiş buradan alıntı yapayım dedim. Elimdeki en eski e-fatura TTnet'in 2008 Eylül faturası.
    Faturaya göre 1024/256 limitsiz ADSL fiyatı 49TL.
    Ondan önce de (2003 Kasımdan beri) 56K, 128K, 256K hep 49TL idi. Kağıt fatura arşivim biraz zahmetli yerde.
    Şuradan hatırlıyorum; geçen sene Eylül'e kadar internete hep 49TL ödedim (taki SOL fiberine zam yapana kadar)

Sizin firma 80TL ile sizi bayağı öpmüş sanırım.
     25 Mbps 99 TL AKK'siz!!!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.