Şimdi Ara

400 RP= 4TL (Stok bitti) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
3
Favori
7.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PM gonderdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

PM gonderdim...

hocam size özelden mesaj atamıyorum.üyelik ayarlarınızda özel mesajları kapalı yapmışsınız.o yüzden mesaj gönderdiğimde bu üye özel mesaj üyeliği kapalı mesaj gönderemezsiniz diyor.düzeltirseniz cevap atıyım hocam özelden.
  • Duzelttim simdi kusura bakma kapali oldugunu unutmusum
  • 2k rp aldım sorunsuz. Güvenilir satıcı
  • 3400 RP satin aldim, hicbir problem cikmadi. arkadas cok ilgili, gozunuz kapali alisveris yapabilirsiniz.
  • 2kk rp satin aldim cok yardimci oldu arkadas parayi yolladigim gibi kodlari verdi sorunsuz alisveris oldu tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam cs go itemiyle takas dusunurmusunuz ? 80tl degerinde item var
  • stok mevcut satışa devam
  • Kendisinden 2000 rp aldım.Güvenilir,ilgili ve hızlı bir satıcı kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • Güvenilir ve hızlı alışveriş. Arkadaş oldukça da ilgili bütün soruları anında cevaplıyor :) Alışveriş için Sağolasın dostum :)
  • güncel...
  • Gün içinde 6k rp alındı. Sorunsuz ve hızlıydı. Teşekkürler.
  • stok güncel!!!
  • Hocam iyi satışlar önümüzdeki hafta almayı düşünüyorum mesajım burada kalsın ki sizi hatırlayabileyim.
  • tabi hocam ne zaman isterseniz :)
  • Tarafımdan 20k rp alınmıştır parayı ilk yolladım guvenılır satıcı
  • stok durumu nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stoğum bitti arkadaşlar ne yazıkki...pazar günü stok yenilenicek.ilginize teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastswindler

!!!Lütfen Açıklamayı Okuyunuz!!!

400 RP= 4 TL
    840 RP=8 TL

-Arkadaşlar alışveriş yaptığınızda size vereceğim bir adet E-pin kodunu hesabınızda riot pin kısmına girdiğinizde anında karşısındaki miktar hesabınıza yüklenecektir.E-pinlerde hiç bi sıkıntı yoktur.Sadece kopyala yapıştır yapıcaksınız.

-Güven konusunda şüpheleri olan arkadaşlar lütfen profilimden referenslar sekmesine tıklasın.Daha önceki satışlarımdan dolayı onlarca referansım mevcuttur.Ayrıca yine bu konuda daha önceki rp satışlarıma ait onlarca yorum mevcuttur.

-Önce ödeme sonra kodları yolluyorum.Stok sıkıntısı yoktur.Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.Kodlar tr serverinde geçerlidir...

Ödeme:Ziraat,Finansbank Enpara,Yapıkredi Nuvo,Paypal,Teb (HAVALE/EFT)
    (Banka hesabı ve paypalı olmayan arkadaşlar için Finansbank atm sinden enpara hesabıma ücret gönderdiğiniz takdirde herhangibi ekstra ücret kesintisi alınmaz)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Hocam 36 tl'lik rp alacağım, ödeme paypaldan olacak. Önceki referanslardan dolayı ilk ben yapabilirim, sıkıntı olmaz :) Stok geldiğinde paypal hesabınızı pm atarsanız sevinirim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İphonedoo -- 12 Eylül 2015; 13:56:58 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.