Şimdi Ara

1TB PS4 Ultimate Player Edition resmi olarak duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1TB PS4 Ultimate Player Edition resmi olarak duyuruldu 

Sony'nin yeni nesil oyun konsolu Playstation 4, resmi olarak yapılan duyuruyla yeni bir versiyon daha kazandı.

Birkaç gündür bilgileri gelen ve 1TB Ultimate Player Edition ismiyle hazırlanan yeni Playstation 4 versiyonu, orijinal modelin depolama miktarını 1TB seviyesine yani ikiye katılıyor ve böylece cihaz içerisinde daha fazla oyun saklanabiliyor. %10 daha hafif tasarlanan bu sürüm, aynı zamanda da %8 oranında daha az enerji harcıyor.

Resmi satış fiyatı hakkında resmi bir açıklama yer almayan 1TB PS4 Ultimate Player Edition, 15 Temmuz tarihinde satışa çıkıyor. Tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

• Önlerden yerimizi alalım. İnşallah fiyat konusunda çok uçmamişlardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmini kiskandim vallahi bizim cihazada versinler isim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olması gereken olmuş. 1tb olması gerek. 500gb ile olmuyot kapasite az dijital kullananlar için

• 1800TL'den gelse tadından yenmez
  • Fiyat belli mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Olması gereken olmuş. 1tb olması gerek. 500gb ile olmuyot kapasite az dijital kullananlar için

Disk, dijital farketmiyor PS4'te. Çok bilinen yanlışlardan bu. Disk de olsa dijital de olsa aynı dosya boyutu tutuyor, çünkü disk versiyonlar hard diske yükleme yapıyor. Mesela bende GTA5 disk olarak var, 65 gb civarı ile en çok yer kaplayan ikinci oyunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 26 Ağustos 2015; 10:39:29 >
  • En baştan böyle çıkmalıydı. Kutusuda çok güzel.
  • 15 Haziran'da mı satışa çıkıyor? Bugün Haziran'nın 22'sindeyiz. 2016'da mı satışa çıkacak?

Edit: 15 Haziran değil, 15 Temmuz'da satışa çıkacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylake -- 22 Haziran 2015; 14:43:09 >
  • satışa çıktan sonra mı haberi yapılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Olması gereken olmuş. 1tb olması gerek. 500gb ile olmuyot kapasite az dijital kullananlar için

Disk, dijital farketmiyor PS4'te. Çok bilinen yanlışlardan bu. Disk de olsa dijital de olsa aynı dosya boyutu tutuyor, çünkü disk versiyonlar hard diske yükleme yapıyor. Mesela bende GT5 disk olarak var, 65 gb civarı ile en çok yer kaplayan ikinci oyunum.

Kutulu versiyonları oynadıktan sonra kaldırıp,kolaylıkla geri yükleyebildiğimiz için arkadaş dijital versiyonu kast etmiş.
    Dijital versiyonu indirmesi 50 gb akk ile zulüm

• 400 dolarmış muhtemelen 1500 olur yine

• quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Disk, dijital farketmiyor PS4'te. Çok bilinen yanlışlardan bu. Disk de olsa dijital de olsa aynı dosya boyutu tutuyor, çünkü disk versiyonlar hard diske yükleme yapıyor. Mesela bende GT5 disk olarak var, 65 gb civarı ile en çok yer kaplayan ikinci oyunum.

Kutulu versiyonları oynadıktan sonra kaldırıp,kolaylıkla geri yükleyebildiğimiz için arkadaş dijital versiyonu kast etmiş.
    Dijital versiyonu indirmesi 50 gb akk ile zulüm

Ondan bahsetmemiş. Hard disk boyutunun yetmediğinden bahsetmiş. "500gb ile olmuyot kapasite az dijital kullananlar için"
    Senin bahsettiğin işin farklı boyutu. Elbette ki dijital versiyonun indirmesi sıkıntı. Bu yüzden duruma göre disk versiyon tercih ediyorum ben de.

• Gidin alın 1tb hdd takın gitsin ben öyle yaptım

• drejtc kullanıcısına yanıt
    Bence %8 daha az enerji kullanması 1tb dan daha iyi bir gelişme

• 500gb alip 1tb lik hdd takma keyfi

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Bence %8 daha az enerji kullanması 1tb dan daha iyi bir gelişme

Zaten elinde ps4 olanlar için dedim gidip tekrar ps4 almaları saçma olur.

• Bu firmalar kendilerini ne zannediyorlar :) Yeni cihaz adı altında cihaz çıkarıyorkar , adı da "Ultimate Player Edition" o zaman bize de bu cihazı ilk alanlar olarak "Amatour Player Edition" sattın sen heralde :) Yenilik diyorlardı , Sony'de de Microsoft'ta da yenilik , gidip bir tekno marketten senin de alıp takabileceğin 1 TB hard diskler. Zaten bu nesilde işi tam ticarete sökmüşler. Mübalağa yapıyorum , Oyunun %80'i ini DLC alarak tam sürüm gibi oynuyorsun. Oyun pazarı işin cılkını çıkardı gibi.

• Daha hafif ve daha az enerji tüketiyor demişler. Demekki anakartta revizyona gittiler ve donanımsal değişiklikler var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    Konsola internet geldi online oynarız derken adamlar dlc olayını çıkardılar. İlk zamanlar sonradan çıkan dlc ler bedavayken ücretliye çevirdiler. Şimdi oyun çıkıyor ardından dlc takvimi yayınlanıyor. 1 sene içerisinde hangi ay hangi dlc ve içeriği oyun çıktığında yayınlanıyor. 1 oyuna dlcler ile birlikte 2 oyun parası veriyoruz. Vampirlere rahmet..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.