Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.332
Cevap
0
Favori
125.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kaynak: reklamlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O karayolunda asıl yaylalarda yapsınlar reklamda alkışlayalım

• bizim trabzondaki yaylada cekmiyor forum vodafone sitesinde yazdim sorunu haritada koordinat bilgileri cikmiyor

• Yaylada nüfus kaç? 1.000 in altinda mi?
    Baz istasyonunun masrafini cikaracak kadar abone yoksa kurulmaz.

• Yazları mobil baz koysun yeter turkcell yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

Yaylada nüfus kaç? 1.000 in altinda mi?
    Baz istasyonunun masrafini cikaracak kadar abone yoksa kurulmaz.

daha onceden baska yaylada yaptilar baz istasyonu ama bize 5 kilometre uzaklaktikta bize faydasi yok cekmeyen yerler 3 tane yayla 1000 den fazla bide turkcel gecen sene ikincisini kurdu bize yakin yerde

• koordinatlar gozukmeden inceleme yapilamiyormu musteri hizmetlerini arasam olurmu

• 3 operator masraflari bolusurse ortak bir baz kurabilirler.

Tabi btk nin zorlamasiyla olur bu.

• turkcelin baz istasyonu var gecen sene kurdu. az o ce musteri hizmetlerini aradim cekim sorununu soledim bakalim ne diyecekler

• vodafonenin merkezine gitmeyi dusunuyorum baz sorununu konusacagim yetkililerle

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_genc6134

vodafonenin merkezine gitmeyi dusunuyorum baz sorununu konusacagim yetkililerle

talep açtırdıysanız sonuçlanmasını bekleyin ...
  • YENİ BAZ İSTASYONU KIRIKKALE TÜPRAŞ. HÜCRE BİLGİ EKRANINDA TÜPRAŞ YAZIYOR. HAYIRLI OLSUN. AYRICA KIRIKKALE MERKEZDE ŞEHRİN GÖBEĞİNDE 2 HAZİRANDA AÇILAN ALTUNBİLEKLER ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE SADECE TURKCELİN ÇEKTİĞİNİ BELİRTMEK İSTERİM. ÖNCEDEN GİRİŞ KATININ ALTINDAKİ MAĞAZALAR VE OTOPARKTA ŞEBEKE YOKKEN ŞİMDİ SADECE TURKCELL VAR VE FULL ÇEKİYOR İNDORR YAPILMIŞ HERHALDE. BURAYA VODAFONENİN BİR ÇALIŞMASI OLACAK MI? AYRIYETEN KIRIKKALE HÜRRİYET CADDESİ İÇİN AÇIK ALANDA KONUŞURKEN BİLE TELEFONUN KESİLDİĞİNE DAİR TALEP BIRAKTIK AMA 1 SENE OLDU BİR GELİŞME VEYA GERİ DÖNÜŞ YOK. KIRIKKALE,ÇORUM,ÇANKIRI İÇİN YENİ ÇALIŞMALAR VAR MI?
  • Aslında içeriden biri örneğin xpressmusic bize biraz bilgi verse....vodafone ne yapıyor örneğin her ay ortalama kaç baz kuruyor? Hangi bölgelerde çalışma var? 3g kapsaması ne zaman bitecek? 4gde durum ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

Aslında içeriden biri örneğin xpressmusic bize biraz bilgi verse....vodafone ne yapıyor örneğin her ay ortalama kaç baz kuruyor? Hangi bölgelerde çalışma var? 3g kapsaması ne zaman bitecek? 4gde durum ne?

içerden biri

baz kurma işlemleri yıllık plana göre yapılıyor. yani her ay kurma gibi bir durum yok ,yıllık planda neyse o. Nerelerde çalısma var ? hmm ... güzel soru , saha ekipleri dogu'da çalısmalarını sürdürüyor , doguda özellikle köylerde çok eksikler var şuan onları gidermeye çalısıyoruz... şuanda yogunlastıgımız bölge orası yani... diğer bölgelerdede elbetteki çalısmalar sürüyor , eksik kaldıgımız yerleri geri bildirimler ile almaya devam ediyoruz

bu arada bu mesajını rastgele gördüm , diğer konuya (kapsanmayan yer kalmasın) sorularınızı yöneltirseniz daha etkili ve daha çabuk yardımcı olabilirim.

• Rahmetli Kemal Sunal'ın bir filmi vardı; ''Olmuyor, olmuyor'' diye bağırırdı. Biz den de artık müşteri hizmetlerine yaza-araya gına geldi,illallah ettik. Çekmiyor Vodafone çekmiyor!

Yıllardır takip ediyorum. Turkcell ölçümünü yapar anten direğini diker, aboneleri rahat iletişimini gerçekleştirsin diye. Vodafone ağır aksak 2-3 yıl sonra Turkcell'in takipçisi gibi gelir yanına o da baz istasyonunu kurar.

Bırakın artık takip etmeyi, bulunduğumuz yerde Vodafone hattımız çekmiyor. Turkcell'in direk dikmesini beklemeyin. Gelin bir yerede önce siz baz istasyonu kurun da önder olun takipçi kalmayın lütfen.
  • -Bagdat Caddesi 2
    -Plaj Yolu
    -Cemil Topulu Cad. 2
    -Maltepe Hatboyu
    -Maltepe Sahil

Catalcesmeyede koymuslar bazin ismini unuttum buralara gerekliydi.
  • ŞU ANDA VODAFONE UYKUDA UYUYOR. CEO DA GİDECEK SERPİL TİMURAY ONUN YERİNE ATİİLLA VİTAİ GİBİ BİRİ GELİRSE AYVAYI KESİN YER BU SEFER BU ŞİRKET ONUN İÇİN 2010 YILINDAKİ GEREK TARİFE GEREK KAPSAMA ÇALIŞMALARI DEVAM ETMELİ İNSANLAR ARTIK REKLAMA BAKMIYOR TELEFONUNU CEBİNDEN ÇIKARDIĞI ANDA KONUŞTURUYOR MU ONA BAKIYOR? ÇEKİP KONUŞTURMAMA GİBİ BİRŞEY VARSA KİM NE YAPSIN ONUN İÇİN ÇALIŞMAK ŞART. YAZAN 10 YILLIK VODAFONELİ
  • BU KONU BİTTİ Mİ ARKADAŞLAR? NE YENİ BAZ YAZAN VAR NEDE BÖLGELERDEKİ DURUMUNU YAZAN VAR? LÜTFEN BİRAZ DAHA İLGİLENELİM BU KONUYU BEN AÇMADIM ONUDA SÖYLİYEYİM
  • konuyu açan olarak iphone alalı hücre yayını olmadığı için yeni bazları yazamaz oldum maalesef
  • Yeni Aktif Edilen Baz istasyonu :

Gümüşhane Şiran Merkez
    Hücre kodu "Siran 2"

bu baz istasyonu ile giresun sınır köyleri ve gümüşhane merkeze bağlı köylerdeki kapsama sorununu çözmek amaçlanmış ve yapılan sinyal tespit çalısmalarında Giresun sınırındaki kapsanmayan köyler kapsama alanı altına alınmış olup , aynı zamanda gümüşhane merkeze bağlı köylerdeki sinyal seviyesi arttırılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 12 Eylül 2012; 13:29:48 >
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.