Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.333
Cevap
0
Favori
125.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni reklam donmeye basladı 21700 baz ıstasyonumuz var reklamı nedense ben hıc bır fark goremıyorum.
  • Şunu unutmayalım baz istasyonu dibinizde değilse kanser yapmaz ama cep telefonu yapar ve kanıtlanmış...
  • cevizlibağda bir iş görüşmesine gittiğimde çekmedi.
    lazım olduğunda çekmeyen telefonun ben taaaa....
    dedim.

geçenlerde fuar alanına gitmiştim.

orada da lazım oldu elimi attım baktım kimseyi arayamayıyorum...
    geçenlerde reklamlarda kesintisiz operatör die reklamını gördün
    vodafone içi konuşurken kesilrse geri ödüyormuş gibi bir kampanya yapmışlar saolsunlar da...

yau lazım olduğunda konuşamıyorum ki konuşmam kesilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacobien

cevizlibağda bir iş görüşmesine gittiğimde çekmedi.
    lazım olduğunda çekmeyen telefonun ben taaaa....
    dedim.

geçenlerde fuar alanına gitmiştim.

orada da lazım oldu elimi attım baktım kimseyi arayamayıyorum...
    geçenlerde reklamlarda kesintisiz operatör die reklamını gördün
    vodafone içi konuşurken kesilrse geri ödüyormuş gibi bir kampanya yapmışlar saolsunlar da...

yau lazım olduğunda konuşamıyorum ki konuşmam kesilsin.

Reklamdaki baz sayısı eger dogruysa bu kadar cok sorun olmaması lazım yada baz ıstasyonların gucu dusuk dıkkat ettım turkcel ve aveada sınyaller cok guclu sankı vodafonda dengesız bır guc var kolay gelsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 23 Ekim 2011; 19:44:18 >
  • Avm yeralti otopark Vodafone kapsama izin verilirse hemen kapsama altina aliniyor ...

• Istanbul Anadolu yakasi Yeditepe universitesinden Basibuyuk yolu uzeri mezarlik ustunde Idealtepe E5 ve sahile iner burada Vodafone Mobil araciyla hizmet veriyor ... Vodafone hizmet veriyor arkadaslar ve elinden ne geliyorsa yapiyor ...

• vodafonun mobil istasyonlarının üzerinde vodafonun amblemi varmış demekki, turkcellin kilerde hiçbişey yazmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asia Eagle

Istanbul Anadolu yakasi Yeditepe universitesinden Basibuyuk yolu uzeri mezarlik ustunde Idealtepe E5 ve sahile iner burada Vodafone Mobil araciyla hizmet veriyor ... Vodafone hizmet veriyor arkadaslar ve elinden ne geliyorsa yapiyor ...

Benim yolumda orada turkcell vardı acaba o niye kalkti Baz biraz değişik olunca avea sanmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

vodafonun mobil istasyonlarının üzerinde vodafonun amblemi varmış demekki, turkcellin kilerde hiçbişey yazmıyor.

Hepsinde yok Sevimlican Vodafone genelde Ford Transit oluyor ve bazdan anlasiliyor Turkceldekiler BMC veya Mercedes Sprinter Avea'ninki degisik hep ... Bu araclar icindeki teknik ekipmanla cok pahali ...
  • Bır tanede bızım sokaga gelse bu aractan.
  • Hayırlı günler arkadaşlar.Ankara ili ve civarında Vodafone'da şebeke problemi yaşayanlar,aşağıda vermiş olduğum numarayı arayabilirler.

Vodafone Ankara Teknik Bölge Müdürlüğü Planlama Mühendisi : Vakkas ŞAHİN 0 542 561 04 98
  • vakkas bey istanbul içinde yardım bekliyoruz sizden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

vakkas bey istanbul içinde yardım bekliyoruz sizden.

Mustafa sende zuhtu'nun numarasi var ya baska ne ugrasiosun :)))
  • Yeni Vodafone Baz ''Ugurmumcu Mah. Kavsak'' Ugurmumcu mah. Kartal Istanbul.
  • Herkese Hayırlı Cumalar arkadaşlar.Bana Vodafone'un Ankara Bahçelievler ile Kırıkkale Bölge Planlamacısının numarası lazım.İnternette araştırdım ama bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepeker

Herkese Hayırlı Cumalar arkadaşlar.Bana Vodafone'un Ankara Bahçelievler ile Kırıkkale Bölge Planlamacısının numarası lazım.İnternette araştırdım ama bulamadım.

Hangi adreslerde problem yasiyorsunuz,belki bildigimiz bir yerdir.
    Bir de Vakkas Sahin ismini nasil ogrendiniz merak ettim.
    Saygilar.
  • Istanbul-Kemerburgaz da da problemli bircok yer var. Vodafone sinyali konusma yapacak kadar gelmiyor hatta hic yok. Bir tek Turkcell in bazi var yakinda. Eger Istanbul ile ilgili planlamacinin numarasi varsa lokasyonu ona bildirelim. Turkcell ile ayni yeri kiralasalar olmuyor mu acaba ?
    Saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thegreatbaron -- 4 Aralık 2011; 0:53:42 >
  • Diğer operatörlerde durum nedir bilmiyorum

Beni çok rahatsız etmiyor ama söylemeden geçemedim.

Madem reklam yapıyorsunuz Hakkını verin !

YENİBOSNA - ŞİRİNEVLER - BAHÇELİEVLER - BAKIRKÖY İNCİRLİ - ZEYTİNBURNU

metro duraklarında Telefon 3 kez çekmeme nedeni ile kapanıyor..

Aslında hepsinde çekiyor full biçimde ama geçişlerde aniden 1e düşüyor ve bu düşüşte şebeke gidiyor ve telefon kapanıyor..

Metroda şirinevlerden bahçelievlere geçerken telefon görüşmesi yarıda kalan birisi varsa o vodafoneludur..

yada bakırköy incirlide full çekerken 10 sn liğine telefon 0 a düşüpo sonra yine fulle çıktığı için telefonu kapanan varsa oda vodafoneludur

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Diğer operatörlerde durum nedir bilmiyorum

Beni çok rahatsız etmiyor ama söylemeden geçemedim.

Madem reklam yapıyorsunuz Hakkını verin !

YENİBOSNA - ŞİRİNEVLER - BAHÇELİEVLER - BAKIRKÖY İNCİRLİ - ZEYTİNBURNU

metro duraklarında Telefon 3 kez çekmeme nedeni ile kapanıyor..

Aslında hepsinde çekiyor full biçimde ama geçişlerde aniden 1e düşüyor ve bu düşüşte şebeke gidiyor ve telefon kapanıyor..

Metroda şirinevlerden bahçelievlere geçerken telefon görüşmesi yarıda kalan birisi varsa o vodafoneludur..

yada bakırköy incirlide full çekerken 10 sn liğine telefon 0 a düşüpo sonra yine fulle çıktığı için telefonu kapanan varsa oda vodafoneludur

Zincirlikuyu ile Boğaz köprüsü arasında NET BAĞLANTISI YOK.
    Köprünün ortalarına doğru sadece GPRS bağlantısı var,sonrasında normale dönüyor...

• Yeni Baz Benim Gordugum

''Kucukyali E5 2'' ''Kucukyali E5 3''
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.