Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.333
Cevap
0
Favori
125.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinabsis

Merhaba, 16 Ekim 2010 Tarihinde numaramı TRcell den Vodafone a tasıdım. Maltepe Altayçeşme mahallesinde oturuyorum. Evde hiç bir yerde telefon çekmiyor, yalnızca balkonda ya da pencereden sarkarak konusabiliyorum. Reklamlarda çekmeyen bir yer bulmaya çalışıyorlar. Aramanıza gerek yok, buyrun gelin. Altayçeşme mahallesi - Yüzevler- Maltepe İstanbul.

Altaycesme ve Altaycesme-2 olarak 2 tane baz var cok kormu noktadasiniz bitanesi E-5 yakin bitanesi minibus yoluna yakin...
  • Yeni bazlar ''Pendik Tavsantepe'' ''Aydinli 3'' ''Tuzla Organize 3'' ve daha niceleri....
  • ankara/sıhhıye de görüşme yapamıyorum. Bağlanıyor ama ses berbat
  • en son baz istasyon sayısı onaltıbin küsürdü aradan epey bi zaman geçti şuan ne durumda bilen varmı.
  • adana organize sanayi şehir merkezi arası otoban konuşmak isterseniz bi anda işkenceye dönüşüyor hat gidip geliyor sürekli, 3g ye hiç girmiyorum bile. adana mersin otoban daha da berbat telefonla konuşurken bi anda tamamen uçup gidiyo ekrana bakıyosunuz servis yok. gelincede arama yapamıyosunuz.
    işim gereği şantiyelerde konteynır larda çalışıyoruz bodruma doğru inince hattı unutun tamamen kapalı. diğer operatörün 3gsi bile çekerken vodafone da hat yok. kaç kere şikayet ettim bildirdim ama hiç cevap yok.
    fiyatı ucuz ama verdiği hizmette ucuz. bunlar benim adana yaşadığım sorunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

bismillah foruma ilk mesajın bu mu....
    masallar masallar.....
    çekmiyorsa vodafona başvurup 1 aylık faturanıda iade alıp turkcelle geri dönersin olur biter....

quote:

Orijinalden alıntı: sinabsis

Merhaba, 16 Ekim 2010 Tarihinde numaramı TRcell den Vodafone a tasıdım. Maltepe Altayçeşme mahallesinde oturuyorum. Evde hiç bir yerde telefon çekmiyor, yalnızca balkonda ya da pencereden sarkarak konusabiliyorum. Reklamlarda çekmeyen bir yer bulmaya çalışıyorlar. Aramanıza gerek yok, buyrun gelin. Altayçeşme mahallesi - Yüzevler- Maltepe İstanbul.

Dostum dikkat ettim de marka fanatikliğin hat safhada tamam sevebilirsin ama müşteri azarlamak hoş değil ben avea kurumsal çalışanıyım müşterim hattım çekmiyor dediği zaman çözüm bulmaya çalışıyor veya yol göstermeye çalışıyorum olmuyorsa müşterimi diğer operatörlere yönlendiriyorum ama asla çekmiyorsa git onu bunu kullan yaşasın kırmızı veya avea demiyorum

• Foruma ilk mesajı herhangi bir operatöre turkcell,vodafone,avea olsun farketmez saydırmak olan birkişi bilki burada operatör fanatiği olan herhangi biri kendi userı ile gelecek tepkilerden korktuğu için yeni bir user alıp saydırmış ..ama sen daha mevzuyu anlamamışsın ne müşterisi apaçık fake mesaj bu..üstüne üstlük ben vodafone çalışanı değilim sadece sadık ve memnun bir vodafone kullanıcısıyım inanmayan varsa işyerim tuzlada pm atsın gelsin çayımı içsin ne iş yaptığımı görsün gsm işi ile ilgim yok sadece merakım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevimlican -- 10 Kasım 2010; 19:13:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

Foruma ilk mesajı herhangi bir operatöre turkcell,vodafone,avea olsun farketmez saydırmak olan birkişi bilki burada operatör fanatiği olan herhangi biri kendi userı ile gelecek tepkilerden korktuğu için yeni bir user alıp saydırmış ..ama sen daha mevzuyu anlamamışsın ne müşterisi apaçık fake mesaj bu..üstüne üstlük ben vodafone çalışanı değilim sadece sadık ve memnun bir vodafone kullanıcısıyım inanmayan varsa işyerim tuzlada pm atsın gelsin çayımı içsin ne iş yaptığımı görsün gsm işi ile ilgim yok sadece merakım var

Fake'de olsa yine yönlendirme yapmak gerekir çünkü msjı okuyan kişiler vardır ve ne yapacagını senin vereceğin veya başkasının vereceği cevaba göre şekilendirir olaya böyle bakmak gerekiyor

• bayramda gördüm ki vodafone balıkesirde yine kendini aşmış dağ,tepe,köy,bucak her yere tam çekiyor başta telefon bozuldu sandım :) türkcelli de tebrik ediyorum ! Adamlara köyde çekmiyor diyorum onlar ilçedeki evimin tam karşısına baz dikiyor. o baz biraz daha yakın olsaydı söktürmesini bilirdim :)
    Balıkesir köy,ilçe ve merkezi için operatöretörlere 10 üzerinden not versek;
    TURKCELL : 8
    VODAFONE : 9,5
    AVEA : 3 (çok bile oda il-ilçe merkezlerinin hatrına)
    Tarafsız olarak verdim.
  • bayram boyunca Bursa'da gittiim bir çok yerde vodafone yeni baz gördüm.

KUMLA-3
    ENGÜRÜCÜK
    DÜRDANE
    SERBEST BÖLGE
    bir de anatolium avm'nin karşısına kurmuşlar fiat fabrikasının yanına fakat henüz aktif değil.
    vodafone bu aralar sürekli baz dikiyor.

avea'da ise sadece 1yeni baz ve 1 bazında 3gli yapıldığını gördüm.yatırım yok.
  • Bayramdan 2-3 hafta evvel Istanbul anadolu yakasi ve avrupa yakasinda sorunlu gordugum yerlerin buyuk bir cogunlunu hallettiler.Yatirimlar tam gaz gidiyor sorunlu yerlerde izin veya bina sahiplerinin izin vermesi gerektiginden gecikme oluyor yenide 4-5 sene evveline nazaran cok cok iyi.
  • Küçükçekmecede cennet kültür merkezinin oralarda evim, odamda full çeken telefon şimdi tek çubuk zor çekiyor mail attım geri dönende olmadı birde reklam yaparlar heryerde çekiyor diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Küçükçekmecede cennet kültür merkezinin oralarda evim, odamda full çeken telefon şimdi tek çubuk zor çekiyor mail attım geri dönende olmadı birde reklam yaparlar heryerde çekiyor diye

baz istasyonunda arıza vardır bidaha meil çek
  • baz istasyonu kurdular 2 defa sonra kavga çıkmış ondandır ama 4 haftadır durum böyle defalarca mail attım aradım geri dönüş yok olmadı hattımı taşırım
  • KASTAMONU CİDE LOÇ VADİSİNDE ÇEKMİYOR ACİLEN ORAYA Bİ SANTRAL YAPILMASINI İSTİYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafahurma

KASTAMONU CİDE LOÇ VADİSİNDE ÇEKMİYOR ACİLEN ORAYA Bİ SANTRAL YAPILMASINI İSTİYORUM

vodafone.com.tr sitesinden musteri hizmetleri bolumunden sizi yonlendiriyor mail atin mutlaka dikkate alip sorunu cozerler.
  • bayram boyunca istanbul-bolu , bolu-gölcük, bolu-yedigöller, bolu-ankara, ankara-istanbul arası hattımı test etme şansı buldum....

İstanbul-bolu-ankara arası vodafone 2g olarak heryerde full çekiyor, bolu tüneli içi dahil çekmediği yer yok...
    3g ye gelince adapazarına kadar genelde 3g, adapazarı sonrası boluya kadar çoğu yerde vodafone 2g olarak full hizmet veriyor..boluda 3g hizmet veriyor...bolu ankara girişi arası yine 2g olarak full, ankarada 3g full..
    2G KAPSAMASI %100 fakat Vodafone bir an önce istanbul-ankara otoyolunda 3g kapsamasına hız vermeli..

Bolu gölcükte vodafone yine 2g olarak full ve fulle yakın 4-5 kademe hizmet veriyor..
    Yedigöllere gelince yedigöllerde hiç bir operatör hizmet vermiyor..Bolu yedigöller arası 43 km toprak yol boludan çıkış ilk 10 km boyunca turkcell ve vodafone 2-3 kademe olarak hizmet veriyor.Daha sonra 25 km boyunca hiçbir operatör hizmet vermiyor.Ara ara vodafone ve turkcell sinyali gelip gidiyor ama görüşme yapacak düzeyde değil..Yedigöllere 5 km kala telefon çeker turkcell çeker yazan komik bir tabela var gidenler görmüştür.Gerçekten o noktada turkcell ve vodafone 2-3 kademe çekiyor.Avea sinyali yok...100 metre ilerleyince ilginç şekilde hatlar tekrar yok oluyor..Yedigöllere 2 km kala seyir terasında yine turkcell ve vodafone 2-3 kademe çekiyor.Yedigöller girişi itibari ile hiçbir noktada hiçbir operatör çekmiyor...

• Şu ana kadar hiç çekmeme gibi bir sorun yaşamadım.

Kırklareli / Aydın / Antalya merkezde denedim.
  • Bende hiç çekmediğini (yani aveada ha bire sadece acil çağrı yazıyor köylerde ama vod. da hiç yazmadı) görmedim ama telefonda 1-2 kademe çekiyorsa çekmiyor diye şikayet ediyorum yoksa 1-2 kademeyle sadece internet işi zor oluyor :D. Bayramda görebildiğim 4-5 yeni baz var 2 ay içinde yerleştirilmiş.
  • beyler yeni başlık açmamak için buraya yazıyorum. kenarda köşede kalmış bi hat buldum. aranınca "vodafone'a kayıtlı böyle bir numara yoktur" diyor. en düşük kaç tl yüklersem hat aktif olur?
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.