Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.333
Cevap
0
Favori
125.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

www.meteor.gov.tr
    Meteroloji 15 gün önce bildirmişti vodafone hatlarda fırtına bekleniyor diye takip etmediniz mi
    Hatta birkaç gün önce avea hatlarda da karyağışı vardı hatlar donmuştu

türkcell' de de dolu mu yağacak ne

turkcell de bu akşam ve de gece saatlerinde dolu bekleniyor yetkililer 5mesajdan sonra bedava gibi bir önlem almış gözükse de yağış tüm yurtta etkili olacakmış gibi görünüyor

• quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

Evden yaptığım denemede de aynı ses mevcut. İzmir'in 2 ucunda yaptığım denemelerde ani gürültü sesi aylardan beri gelmekte. O gün de yazmıştım, vodafone'da değişiklik yok diye, şimdi de yazmak zorundayım. (Fanatikler saldırmasınlar, gördüğümü yazıyorum.)

Ayrıca bu arayanı bildir mesajlarının 5-6 saat sonra gelmesi normal midir? (Yani işleyiş bu mudur?) Fanatikler harici bilgi alabilirsem sevinirim.

Yine ayrıca hem avea hem turkcell hattımdan vodafone hatta 20 dakika önce gönderdiğim mesajlar halen ulaşmadı. Bulunduğum bölgede sorun var herhalde.

sorun sizde galiba
    akşam akşam yine güldürdünüz bizi

bizde de konuşurken arkadan ses geliyor.
    ses kesiliyor bir anda.
    mesajlar gitmiyor veya geç gidiyor
    arayanı bildirme mesajları 10-11 saat sonra geliyor .
    telefon açık olduğu halde ulaşılamıyor diyor.
    he birde çekmiyor.
    daha yazacak şebeke sorunu kalmadı galiba.
    var mı ekleyen

• quote:

Ayrıca bu arayanı bildir mesajlarının 5-6 saat sonra gelmesi normal midir? (Yani işleyiş bu mudur?) Fanatikler harici bilgi alabilirsem sevinirim.

zamanında çok yaşadım banada hep geç geliyor du artık eskisi kadar geç gelmiyor
  • cok haklısınız
  • herkes herkesin ne olduğunu biliyor,bırakın buna başkaları karar versin
    quote:

Sizin gözünüz kararmış, bir şey söyleyemiyorum.
  • evet biz vodafone kullanıyoruz ve size göre fanatiğiz
    (forumda eğitim gönüllüsü olduk ama;)
    her 10 mesajının birinde vodafone'a nefretini dile getiren 9'unda turkcell'e övgüler yağdıran kişi fanatik olmuyor değil mi?
    neyse bu son mesajımdı bir daha cevap yazıp sizin post kasmanıza yardımcı olmayacağım.
    hem size bir öneri vodafone size yan etki yapıyor,niye vodafone hattınız var ki niye vodafone'dan mesaj atıyorsunuz vodafone kullanmayın sıkıntıya düşmeyin sizin turkcell'iniz size yeter.

quote:

Katılıyorum, ne olduğunuzu bildiğimden, mesajımda da belirtmiştim, fanatikler harici bilgi istemiştim.

quote:

Orjinalden alıntı: çok geç

herkes herkesin ne olduğunu biliyor,bırakın buna başkaları karar versin
    quote:

Sizin gözünüz kararmış, bir şey söyleyemiyorum.

• çok geç vodafone sever
    bungee turkcell sever..

Turkcell ve Vodafone her müşteriyi sever

İstanbulda Vodafone'da sms konusunda hiç sorun yok
  • biz vodafone seviyoruz en azından sadece vodafone kullanıyoruz....turkcelli öve öve bitiremeyen arkadaşlar neden haala vodafone kullanmaya hevesliler yoksa turkcell tek başına yetmiyor mu pahalı mı geldi yoksa türk malı diye diye övündüğünüz altyapısına laf kondurmadığınız turkcell mübarek kandil günü mesajları mı kısıtladı 5 mesajdan sonrasına para alırım dedi şebekem yeterli değil dedi tehditmi etti müşterisini...yoksa elin ingilizi diye sövüp durduğunuz vodafone daha müslüman çıktıda 35 kontöre 3000sms kandil günü ilaç gibi mi geldi...yoksa vodafone a geçelim 1500 dakika bedavayı kim veriş bugune kadar mı dediniz....hangisi....vay be VODAFONE da fark VAR....

• mesaj sadece bir örnekti ayrıca mesaj kısıtlamasıile ilgili konuyu açan sizsiniz sanırım doğru okumuşmuyum
    turkcelli bu kadar çok seviyorsunuz vodafone u denemek için takıyorum diyorsunuz ve her denemek için taktığınızda belli periyotlarda vodafone şöyle kötü böyle kötü diye eleştiriyorsunuz....bu eleştiriler de bizim gibi sürekli vodafone kullanan ve değişimi canlı olarak yaşayan kişilere hiç inandırıcı gelmiyor tek söylemek istediğimiz buydu...
    Ayrıca sadece denemek için arada bir hattı takıyorum demişsiniz ve buna dayanarak da Vodafone da hiçbir değişiklik yok demişsiniz bu size ne kadar inandırıcı geliyor .........

quote:

Okumadan cevap vermek adet olmuş. Hat benim değil, turkcell'in sitesinde kandil sms kısıtlaması yazısını görmesem kandilden haberim dahi olmaz. Tahmin edersiniz ki haberimin olmadığı bir konuda millete abuk subuk mesaj gönderemem. (haberim olsa da göndermem)

• arkadaşlar bungee20'nin mesajını neden bu kadar abarttınız anlamadım

adam normal bir mesaj yazmış yazdığı andan itibaren takip ediyorum

bizim buradada rüzgar sesi bazen çıkıyor volkanın tespiti çok yerinde ani gürültü olayını bende yaşamadım
  • sayın bungee20,
    Nerden biliyon kasındaki sırf gıcıklık için telefona üflüyodur
  • Yeni bazlar Sakarya , Karasu Sahil - Istanbul , Tuzla Organize San-2
  • bizim mahalleyede baz istasyonu kurmaya kalktı turkcell, pişman ettik valla. Eylemler mi dersin baz istasyonunu parçalamak mı dersin en son dava açtık bakalım sonucu bekliyoruz Kazanacağımıza eminim
  • Aferin..

Turkcell yada diğer operatörlerin yerinde olsam oradaki tüm yayınları keserim..Aslında 3 operatör anlaşması lazım bu işi bu şekild çözmesi lazım. Baz istemeyene kurmayacaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: repstar33

bizim mahalleyede baz istasyonu kurmaya kalktı turkcell, pişman ettik valla. Eylemler mi dersin baz istasyonunu parçalamak mı dersin en son dava açtık bakalım sonucu bekliyoruz Kazanacağımıza eminim

Radyasyondan korkuyorsunuz, sorsak 2 telefon kullanıyorsundur. Birgün bir yerlerde mahsur kalırda yana yana baz istasyonu ararsanız hiç şaşırmam. Yaptığın eylemleri hatırlarsın artık...

Şu anda memleketimdeyim. Önümde iki telefon var, birinin ekranında şebeke yok yazıyor, diğeriyle ise bu mesajı yazıyorum. Turkcell mobil internet sağolsun. Şebeke yok yazan hattın hangi operatöre ait olduğunu söylemeye gerek yok diye düşünüyorum...

• hadi resim koyacaktın şebeke yok diye tarattırıp olan hatların...
    turkcell mobil internetten resim yüklemek pahalı mı yoksa yükleyemedin mi
  • monitörünüze de dava açmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. radyasyon yaydığı için bizim mahalleli filipse dava açacak. ondan sonra da sırada saç kurutma makinası, televizyon ve su ısıtıcısı var...

quote:

bizim mahalleyede baz istasyonu kurmaya kalktı turkcell, pişman ettik valla. Eylemler mi dersin baz istasyonunu parçalamak mı dersin en son dava açtık bakalım sonucu bekliyoruz Kazanacağımıza eminim
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

Radyasyondan korkuyorsunuz, sorsak 2 telefon kullanıyorsundur. Birgün bir yerlerde mahsur kalırda yana yana baz istasyonu ararsanız hiç şaşırmam. Yaptığın eylemleri hatırlarsın artık...

Şu anda memleketimdeyim. Önümde iki telefon var, birinin ekranında şebeke yok yazıyor, diğeriyle ise bu mesajı yazıyorum. Turkcell mobil internet sağolsun. Şebeke yok yazan hattın hangi operatöre ait olduğunu söylemeye gerek yok diye düşünüyorum...

pırıreısın koyunde hala cekmıyor (köyü meshur ettı vodafone)hos ızmırın gobegındeyım temmuz ayına gırdık bendede cekmıyor vodafone cekerse tarıfeler guzel gecerım vodafone

• piri.reis e köyünde hangi hatlar çekiyor şebeke taratıp resmini çekip koy buraya dedik o gün bugün yok ortalıkta....vodafone nun çekmediği yer aramaya çıkmış türkiye turuna ,bulursa resmini çekip koyacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

piri.reis e köyünde hangi hatlar çekiyor şebeke taratıp resmini çekip koy buraya dedik o gün bugün yok ortalıkta....vodafone nun çekmediği yer aramaya çıkmış türkiye turuna ,bulursa resmini çekip koyacak

bizim memlekette'de çekmiyor

memlekede gidersem resim koyarım
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.