Şimdi Ara

Yakın doğu üniversitesi için soruları alayım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
0
Favori
22.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ciddi misiniz? ben bir de odtüdekine fazla diyordum çok yanılmışım
  • Bilgisayar mühendisliği nasıl hocam ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birinci senenin sonunda türkiyeye yatay geçiş için kolaylık sağlıyolar mı? yoksa zorluk mu çıkarıyolar müşteri kaybetmemek için?
  • nope93 kullanıcısına yanıt
    Çok ciddiyim aşırı kalabalıklar.Dağdan inen bu okula gelmiş öyle tipler bile var..Amaçları kendi elemanlarını okutup devletin yüksek kademelerine getirip kendi istediklerini yaptırabilmek bu açıkca görülüyor.Odtüde de öyledir adamlara para ver eylem yaptır.Harvardı kazansalar yine örgüte bağlı kalır bu tip insanlar ve kendi hayatları yokmuş gibi başkalarına tapar.
  • Polatkc P kullanıcısına yanıt
    Her bölümde olduğu gibi 3 4 tane zor dersi var onları verdin mi mezun gibi birşeysin sana bağlı herşey.Eğitimi güzel danışman hocası çok yardımcı oluyor..En son tercih kıbrıs olsun
  • ilginç hocam,bir de kıbrıs,neden kıbrıs? anlamıyorum gençliği ve zekayı bir örgüt için harcamayı
  • Hocam puanım kötü gelmiyor Türkiye'de ÇOĞU yer tutuyor ama ben ne biliyim taktım Kıbrıs'a 😂 birde yurt dışı için imkan tanıyorlar mı 😇

• quote:

Orijinalden alıntı: wendez2

birinci senenin sonunda türkiyeye yatay geçiş için kolaylık sağlıyolar mı? yoksa zorluk mu çıkarıyolar müşteri kaybetmemek için?

FD, FF gibi bir notun yoksa transkriptini parayla alırsın okuldan tek zorluk para vermek burada.Transkripte 60 küsür tl veriyorsun 2. aldıgında 15 tl falan..Diploma puanın iyi gelirse kimse önünde duramaz zorluk çıkartmıyorlar kısacası.
    Kıbrıs, küçük ingilteredir aslında herşey euro sterlin üzerinden pazarlanır.Türk iş adamlarının kıbrısta iş yapmasını engelliyorlar mesela.Gazetelerde birçok haber yazıldı bu konu hakkında.Bir insan nasıl kendini kullandırtır anlamıyorum..Diğer okullarda da mhp yapılanma oluşturmuş onlar baskındır özellikle daü ve uküde.
  • Ciddi misiniz hocam? Mimarlık gibi zor bir bölüm yatarak geçilir mi? Eğitim kalitesi nasıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yurtdışı olayını inanın bilmiyorum okulun sitesinden mail atın yardımcı olurlar.Magusa ve girne dışında diğer yerler beş para etmez hocam okuyacaksanızda daü iyidir ortamı güzeldir dersleri aşırı zordur.

Kıbrısa istanbuldan geldim ve inanın atdan inip eşşeğe binmiş gibi oldum 1 ay benim burda ne işim var dedim..Berbat ötesi biryer lefkoşa..
  • Hocam yurt fiyatları nasıl ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: IDeoxysI

Ciddi misiniz hocam? Mimarlık gibi zor bir bölüm yatarak geçilir mi? Eğitim kalitesi nasıl

Eminim hoca plan çizdiriyor ya okul yurtlarında üstü cam masalar var onun altına fener koyuyorlar üstten direk geçiriyorlar veya Pencereye yapıştırıp çiziyorlar..Sınavları oluyor mesela 2 saat zaman veriyorlar proje çiziyorsun ff almak için çöp adam çizmek gerekiyor herhalde.Eğitim kalitesi iyidir zaten tecrübesiz hoca yok hepsi köklü üniversite mezunu emin olabilirsin .

Konuda yazdım hocam uzun uzun yurtları tavsiye etmem.
    Hocam daha ben bugün bir arkadaşla konuştum kuzenleri orada okuyormuş diyor ki insanları çok nazik en basiti yayalara çok düzgün davranıyorlarmış.
    İnsanlar yaya geçidinden geçerken yavaş dahi geçseler çok kibarlarmış.
    Sırf bu İstanbul insanının kargaşasından kaçayım diye istiyorum.
    Genel itibariyle insanları sıcak kanlı iyi niyetli insanlarmış.
    Bir de ada sonuçta 4 tarafı deniz tertemiz bu yüzden istedim.
    Gel gör ki fiyatlar...
  • mantıkul kalp M kullanıcısına yanıt
    fiyatlar uçuyor inşallah bir %50 olur en azından hocam
    Aynı şekilde katılıyorum karşıdan karşıya geçerken yol veriyorlar..Düzgün nazik insanlarıda var kaba insanlarıda var.Otostop çekersin 5 - 10 dk ya seni alırlar yoldan gidersin gitmek istediğin yere.

Ücretler biraz pahalı katılıyorum.
    Hocam sizi de yanlışlıkla alıntıladım
    Tam burslu olsa da yetmez para falan hocam yıllık 15.000 çok fazla
    Tam burslu o kadar mı yani

o da var
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.