Şimdi Ara

ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mardin İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monitör PHILIPS 23.6" 248C3LHSW/00 (tasarım ödüllü, daha jelatinleri bile üzerinde duruyor, kutusu ve faturaları, garanti belgeleri ile beraber)

Ekran kartı ATI 6870 1 GB (kutulu, faturalı)

İşlemci AMD Phenom II X6 1090T (3.2GHz,9MB,125W,Soket AM3) Black Edition İşlemci (kutulu, faturalı)

Soğutucu Gelid Tranquillo CPU Soğutucu Universal (kutulu, faturalı)

Hard Disk western Digital Caviar Black 500GB 3.5'' SATA 7200RPM Sabit Disk WD5001AALS (kutulu, faturalı)

Anakart Gigabyte GA-890GPA-UD3H AMD 890GX DDR3 1866(OC) Usb 3.0 Soket AM3 Anakart (kutulu, faturalı)

Power supply XILENCE XP800 800W 135MM FAN PSU GAMİNG SERİSİ 80+ BRONZE R3 (kutulu, faturalı)

İşletim Sistemi orijinal lisanslı kutusunda windows 7 home premium 64 bit+32 bit çift dvd (kutulu, faturalı)

DVD yazıcı SONY AD7241S-0B 24X LightScribe (OEM)

Kasa COOLER MASTER RC-692 KWP3 CM 690 III Pencereli (Jelatini hâlâ üzerinde) (kutulu, faturalı)

RAM CORSAIR 8 GB 2x4 Vengeance DDR3 1600 MHz CL9 Dual Kit RAM (kutulu, faturalı)

Klavye Logitech WAVE kablosuz multimedia klavye (kutulu, faturalı)

Tüm ürünlerin tüm belgeleri, faturaları, kutuları var ve özenle paketlenerek gönderilecektir. Sistem ayrı kutuda, kalan diğer ürün paketleri ise ayrı kutuda paketlenerek gönderilecektir. KARGO BANA AİTTİR

Ürün ile PhotoShop, Corel Draw, After Effects ve EDIUS uygulamalarını çalıştırdım, ki ben After Effects'ten para kazanan biriydim yakın tarihe kadar. Anlayacağınız bir süre ekmek teknem idi, alan kişiye de bereket getirmesi dileği ile. Şu an reklamcılık yapmıyorum, ne işle uğraştığımı, nickimi google'da aratarak web sitemde detayı ile bulabilirsiniz. Eğitim sektöründeyim. Bu sistem ile işsiz olduğum dönemde tonlarca oyun da oynadım, ki işsizken bile oyunlarımı hep orijinal almaya çalıştım, bu sebepten dolayı mutluyum, aldığım oyunların hiçbirinin kastığını, donduğunu zorlandığını hatırlamıyorum. Tüm oyunları full özelliklerde açtım ve oynadım.

KARGO BEDAVA - 1850 TL (pazarlık sünnet) TAKAS ASLA DÜŞÜNÜLMÜYOR. SANALPAZAR'dan taksite açabilirim, eğer ufak komisyonu ödemeye hazırım derseniz, taksit ile satışa evet. Sadece ürünün 4'te 1 parasını peşin almak şartı ile... Örnek: 1800 TL ise 450 TL peşin, kalanını taksit ile satarım.

Kasayı alacak kişiye,

ZYXEL NWD-2105 150MBPS N-LITE KABLOSUZ ULTRA COMPACT USB ADAPTÖRhttp://www.vatanbilgisayar.com/zyxel-nwd-2105-150mbps-n-lite-kablosuz-ultra-compact-usb-adaptor.html

AKASA 60CM mavi-uv reaktif SATA kablosuhttp://www.hipernex.com/Pro.aspx?IID=102473&CID=905

ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA
     ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA ödüllü monitörü ile beraber, muhteşem bir oyun canavarı UYGUN FİYATA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 7 Ağustos 2015; 23:05:51 >

• Sanalpazardan taksitli satsanda sistem sana peşin ödeme yapıyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meumriante

Sanalpazardan taksitli satsanda sistem sana peşin ödeme yapıyo.

evet olası gereken de bu değil mi zaten? Ben alıcıya kolaylık olsun diye taksitli satışa evet dedim. Yani satıcı odaklı bir alışveriş yerine 2 tarafın da gönülünün mutlu olacağı bir satış olsun istiyorum. Peşin havale yapacak olana da yok sen gelme demiyoruz ama peşin parayı benim gibi elden çıkarmak istemeyenler için kredi kartı ile alışveriş yapma seçeneği güzel bir yol bana göre.
  • 4te birini peşin isterim demişsinya ben o yüzden söylemiştim. Ama amacın kendini güvenceye almak sanırım.

• quote:

4te birini peşin isterim demişsinya ben o yüzden söylemiştim. Ama amacın kendini güvenceye almak sanırım.

ha evet o kısımda sonuna kadar haklısınız, tespit çok yerinde, bu sitede bir defa çok kötü dolandırıldım. Sebebi de alıcı kişiye çok güvenmem idi. Ne yazık ki aynı üye tarafından birçok kişi o dönemde dolandırılmıştı. Benim dolandırıldığım para miktarı 275 TL civarı bir para idi. Bu sebeple, araba satışında biz nasıl ki ufak bir kapora verdiysek, pc satışında da bir miktar kapora talep etmek durumundayım.
  • Sende haklısın tabi, kolay kazanılmıyo para. Allah doğru insanlarla karşılaştırsın. Hayırlı satışlar.

• quote:

Sende haklısın tabi, kolay kazanılmıyo para. Allah doğru insanlarla karşılaştırsın. Hayırlı satışlar.

Allah razı olsun, hayırlı akşamlar bizden de.
  • monitör olsaydi iyiymiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eek03

monitör olsaydi iyiymiş :)

Monitör dediğin ne ki dostum, 200 TL'ye de var 1000 TL'ye de...
    Ciddi düşünürsen indirim yaparım...
  • MİY1988 M kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederım degerlendırecegım

• Logitech G300'ün sol tık arızasını tamir ederek geri gönderecektir. Almayı düşünen için söylüyorum. G300'lerin fix derdi sol tık'ın bozulmasıdır ve mouse'u değiştirmiyorlar, SOL TUŞ BAKIMI yapıp gönderiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Logitech G300'ün sol tık arızasını tamir ederek geri gönderecektir. Almayı düşünen için söylüyorum. G300'lerin fix derdi sol tık'ın bozulmasıdır ve mouse'u değiştirmiyorlar, SOL TUŞ BAKIMI yapıp gönderiyorlar.

dert değil dostum, isteyene hediye ederim, dileyene de diğer ilanım ile beraber paket halinde satarım:

http://forum.donanimhaber.com/m_108399570/f_//tm.htm#108399570
  • MİY1988 M kullanıcısına yanıt
    Ben de arızasından dolayı kimse ürkmesin, Logitech tamiri yapıyor demeye çalıştım ama yetersiz oldu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Ben de arızasından dolayı kimse ürkmesin, Logitech tamiri yapıyor demeye çalıştım ama yetersiz oldu sanırım.

çok teşekkür ederim dostum, algılayamadım bir an. Özür dilerim.
  • hayırlı satışlar
    intel + nvidia combosu olsaydı kaç olurdu acaba çok merak ediyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riukeen

hayırlı satışlar
    intel + nvidia combosu olsaydı kaç olurdu acaba çok merak ediyom

Ne farkeder ki... Tercih meselesi... Şu an almak isteyenlere zaten uygun fiyata çekeceğimi eklemiş olayım buradan. Kargosu da bana ait.

• quote:

Orijinalden alıntı: eek03

monitör olsaydi iyiymiş :)

monitör de eklenmiştir, hem de sıfır gibi... daha jelatinleri üzerinde, kutulu ve faturalı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.