Şimdi Ara

sygic aldım hiçbir yeri bulamıyor. bende mi sorun var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone için sygic europe satın aldım . türkiye haritasını indirdim 180 mb civarı olan.

ama çok garip bir durum var. meşhur olan hiç bir yeri bulamıyor.

mesela bugüna kadar google maps kullanırdım. onda ne yazsam hangi restaurantı yazsam buluyor neredeyse.

bunda imam çağdaş yazıyorum meşhur antepteki bulamıyor. zaten türkçe karakterler yok klavyesinde imam cagdas yazıyor.

yada bulundupum şehirdeki diğer meşhur yerleri yazıyorum çoğunu bulamıyor.

valilik yazıyorum bari orayı bulsun diye. bana istanbuldaki yada diğer şehirlerdeki valilikleri buluyor. arıza mı var bu üründe iade edecem.
    google maps gibi çalışır mı igo satın alsam acaba? bunu hiç beğenmedim ben yada hiç kullanamadım.

teşekkürler

• En güzeli igo almanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

En güzeli igo almanız

sayın imkansız bende sorun yok değil mi ? program böyle yani

örnek eriyorum alttaki alıntıda imam yazıyorum google maps e hemen antepteki meşhur imam çağdaş ı buluyor.

alttaki alıntıda ise sygic e yazıyorum mana konyadan maraştan kastamonudan imam mahalleleri buluyor. bulunduğum şehirdeki imamla ilgili şeyleri bulsa en azınndan. gitmiş türkiyenin nerseinde imam mahallesi varsa onları buluyor. ben böyle saçma program görmedim

• kanoute K kullanıcısına yanıt
    igo'dan iyisi yok şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gastrosoleus -- 21 Haziran 2015; 20:15:38 >
    Selamlar,
    Yazılıma hakim olmadan kara vermeyin.
    Aramayı yanlış yapıyorsunuz. Önce merkez seçmelisiniz. Gaziantep sonra POI Altın'da arama yapın, bulur.
    Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,
    Yazılıma hakim olmadan kara vermeyin.
    Aramayı yanlış yapıyorsunuz. Önce merkez seçmelisiniz. Gaziantep sonra POI Altın'da arama yapın, bulur.
    Kolay gelsin.

Çok teşekkürler
    Yarın saatir uğraşıyorum.
    Merkez nasıl seçelim bulamadın.

Ayarlarda tek tek baktım

Yardımcı olabilir misiniz

Selamlar,

Öncelikle en üstteki arama satırına Gaziantep yazmalısınız; o zaman Türkiye -> Gaziantep görünecektir. Seçin.
    Sonra size Cadde ismi sorar; unutulmaması gereklidir ki TomTom veri tabanı Sokak/Cadde (Street) ismi baz alınarak derlenir. Sokak ismini bilmiyorsak altta POI Yakında yazar oraya tıklayın. Kategorilere göre POI'ler (ilgi noktaları) sıralanır.
    Bir de önereririm Foursquare aramasını aktif edin ki kullanıcı yorumlarıyla mekanları daha çok sayıda görüntüleyebilin.

Ve arama merkezden dışa doğru dairesel olarak gerçekleşir. Yani aradığınız mahalle merkezin çok uzağındaysa en son sıralarda görünecektir. Ama bunu da aşmak sorun değil, yine üstteki arama satırına süzme için kullanacağınız kelimeyi yazıp (Opet, shell, Muhtar, Dersane, Okul gibi) süzebilirsiniz.

Size herkes iGO tavsiye edecektir çünkü onlar sadece iGO'yu kullanmayı bilir. Başka herşey kötüdür bu mantıkla.

İki de görsel ekleyeyim bilgi sahibi olmanız açısından; iftar sebebiyle geç yazdım kusura bakmayın.

Saygılar.

sygic aldım hiçbir yeri bulamıyor. bende mi sorun var? sygic aldım hiçbir yeri bulamıyor. bende mi sorun var?

• Çok teşekkürler
    Süper bilgiler gerçekten
    Hayırlı ramazan ayı dilerim

Teşekkürler; size de hayırlı Ramazanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

Çok teşekkürler
    Süper bilgiler gerçekten
    Hayırlı ramazan ayı dilerim

Kullanimi en kolay yazılım igo dur denesen vazgeçmezsin zaten.Ayrıca kendini guru sana kişi bizi yani igo tavsiye edenleri başka yazılım kullanmayı bilmez demiş kahkahayla güldüm Allah onu da güldürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 21 Haziran 2015; 21:51:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Admın hocamın dedıklerını yapmalısınız. Ama poı olarak da eksık bır yazılım maalesef. En ıyısı ıgo. Sonra here ve yandex.yandex navıgasyon geliyor bana göre .

Ayrıca markette gps bridge adında bir program var. Google mapsten buldugunuz yeri sygicten size göstermeye yardımcı oluyor. Böylece çoğu poi eksikliğini bu yolla gidermiş oluyorsunuz igo en kapsamlısı fakat arayüzü çok hantal ve eski duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- Çoğu navigasyon programı yer bulmada sıkıntılıdır. Yeri bulduktan sonra hepsi aynı.
    2- Yer bulmada google harita üzerine yok. Tek kelimeyle harika.
    3- Yer bulmayı google haritadan kolayca bulup Sygic'e atarak dünyanın en iyi programı haline getirebilirsin.
    4- Bu ara programın adı GPS BRIGDE. Google Playde var (Paralı 4,25 TL). Kullanımı çok çok kolay

https://www.youtube.com/watch?v=yTSFLmAv38Y

Yani Sygic kullanan herkes GPS BRIDGE yi kullanarak mükemmel bir navigasyona sahip olmuş olacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.