Şimdi Ara

LTD MH-50 VS WASBURN XM PRO

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir süredir elektro gitar bakınıyorum.Tercihen ikinci el olmak üzere 500-600 lira gibi bir bütçe ayırdım sadece gitar için.

Araştırmalarım ve elemelerim sonucunda en iyi iki seçenek olarak bu iki gitara kadar eledim.

Bahsettiğim washburn EMG manyetikli olan değil , seymour duncan manyetikli olan model.Ona göre değerlendirirseniz sevinirim.

Amfi olarak Line 6 spider 15 düşünüyorum , tür olarakta system of a down tarzı hard rock çalacağım.

Başka bir öneriniz olursa onlarada açığım , yardımlarınızı bekliyorum.

• TurkishZombie T kullanıcısına yanıt
    eğer yeni başlayacaksanız ltd nin o modeline hiç bulaşmayın floyd rose var çünkü o gitarda başka seçenek yoksa washburn ü alın bu gitarı hiç bilmiyorum ancak hoş göründü gözüme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calistopace

eğer yeni başlayacaksanız ltd nin o modeline hiç bulaşmayın floyd rose var çünkü o gitarda başka seçenek yoksa washburn ü alın bu gitarı hiç bilmiyorum ancak hoş göründü gözüme

Hocam tam olarak yeni denemez 3-4 aylık bir cort G250 deneyimim var.Acemiliği biraz attığımı düşünüyorum.
  • TurkishZombie T kullanıcısına yanıt
    hocam ozaman bir bakın floyd rose sistemli gitarları ve sistemi bir araştırın gerçekten çok zor bir sistem ben 6-7 senedir çalıyorum şimdi floyd rose lu gitarımda var sabit köprülü de var fr gitarımı çok seviyorum ancak tel değiştirmem iki saati buluyor. e standardı / E# veya d drop a çekmek falan da zor oluyor bazen uğraşılacak şey değil diyorum ama seviyorum o gitarı
  • quote:

hocam ozaman bir bakın floyd rose sistemli gitarları ve sistemi bir araştırın gerçekten çok zor bir sistem ben 6-7 senedir çalıyorum şimdi floyd rose lu gitarımda var sabit köprülü de var fr gitarımı çok seviyorum ancak tel değiştirmem iki saati buluyor. e standardı / E# veya d drop a çekmek falan da zor oluyor bazen uğraşılacak şey değil diyorum ama seviyorum o gitarı

Ibanez RGR320EX Aldım hocam , hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishZombie

quote:

Bence hata yapmışsınız.Keşke biraz daha araştırma yapsaymışsınız.Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: F355 Berlinetta

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishZombie

quote:

Bence hata yapmışsınız.Keşke biraz daha araştırma yapsaymışsınız.Hayırlı olsun.

Biraz öyle oldu , gitar geldikten sonra bir kaç sorunu vardı.Satıcı ile irtibata geçip bu arızaların 200 lira civarı onarım masrafı olduğunu fakat 150 lira yollaması karşılığında 50 lirada benim ekleyeceğimi yoksa gitarı geri yollayıp get işlemini iptal edeceğimi söyledim.

100 lira yollayayım anlaşalım dedi , iyi peki dedim.Ödemeyi onayla , para gelince atmden aynen 100 lira geri yollayayım dedi.Arkadaş kayıp şimdi :)

Dava açsan 100 lira için davayı tutmazlar , karakolamı gidilir ne yapılır bilmiyorum ki. Parasında değilimde.

Kişinin adı muhammed burak avcı bu arada. Burak Avcı olarak kullanıyor genelde dikkatli olun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.