Şimdi Ara

Kiralık Aşk | STAR TV | FİNAL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
6
Favori
22.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 KIRALIK ASK STAR TV 20:42:52 23:36:35 11.29 34.50
    2 KIRALIK ASK (OZET) STAR TV 20:00:07 20:42:52 6.31 21.43
    3 KARA EKMEK ATV 20:27:14 23:19:23 3.98 12.16
    4 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59:47 20:00:00 3.31 14.13

Daha karagül başlamadı. Hele bir başlasın o zaman belli olur liderlik. Medcezir, Karagül'den ne çekmişti be

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

/>

Yapma hocam yapma rüyama giriyor yapma
  • Jax T. kullanıcısına yanıt

O zaman son sürat devam...

• quote:

O zaman son sürat devam...

/>
    />

Star Wars hayranıymış bir de. Eriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

1 KIRALIK ASK STAR TV 20:42:52 23:36:35 11.29 34.50
    2 KIRALIK ASK (OZET) STAR TV 20:00:07 20:42:52 6.31 21.43
    3 KARA EKMEK ATV 20:27:14 23:19:23 3.98 12.16
    4 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59:47 20:00:00 3.31 14.13

Daha karagül başlamadı. Hele bir başlasın o zaman belli olur liderlik. Medcezir, Karagül'den ne çekmişti be

Aynen hocam ne çektiler hemde, o Nadir daha giderdi ama adamı postalayıp bitirdiler diziyi keşke günü falan değişseydi 1 sezon daha gideri vardı yaman koper reyiz

• Reytingler guzel

• Diziyi hiç izlemeyen biri olarak senaryoyu tahmin etmeye çalışıcam.

Başroldeki turuncu saçlı kız, kaslı ve cool patronuna aşık sanırım. Bir bölüm öpüşüp iyi geçinip diğer bölüm kavga ediyorlar küsüyorlar . Bir de bu kaslı patronun arası limoni olduğu bir sevgilisi vardır. O kız da turuncu kızın basına türlü belalar açıyodur falan. Dizi bir öpüşmeli bir küsmeli sürüp gidiyordur.
  • Diziyi hiç izlemeyen biri olarak senaryoyu tahmin etmeye çalışıcam.

Başroldeki turuncu saçlı kız, kaslı ve cool patronuna aşık sanırım. Bir bölüm öpüşüp iyi geçinip diğer bölüm kavga ediyorlar küsüyorlar . Bir de bu kaslı patronun arası limoni olduğu bir sevgilisi vardır. O kız da turuncu kızın basına türlü belalar açıyodur falan. Dizi bir öpüşmeli bir küsmeli sürüp gidiyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt338

Diziyi hiç izlemeyen biri olarak senaryoyu tahmin etmeye çalışıcam.

Sadece 1i tuttu

• Beylerrr ben geldiimm en son dh gelmişti aklıma diziler kısmını görünce aklıma geldi kiralık aşk vardır diye BEYLER BU DİZİNİN HASTASIYIM CİDDİYİM DİZİ 2016 DA DEVAM EDECEKMİŞ SETİNE YGS SINAVINDAN SONRA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. DİZİNİN BAĞIMLISIYIM ELÇİN SANGU KADAR TATLI KIZ GÖRMEDİM BELKİ SİZDE GÖRMEMİŞSİNİZDİR AMA YÜZ MİMİKLERİNİ ÇOK İYİ KULLANIYOR GÖZLERİNE HASTAYIM ZATEN OW ŞET
  • Off sen ne demezsin normalde son reklamdan sonra bir şey vermezdiler bu sefer haktan pak twitter hesabından sormuştum reklama girince bir şey olacak mı diye umut var sıkıntı yok demişti o an anladım orrayt men teyk kavır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jax T.

quote:

/>

Hocam valla gerçekten bırak rüyaları dersimi çalışıyordum bu diziden önce başlayınca konsantre olamıyorum hep elçin sangu geliyo aklıma yeter lan :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted1Getir

quote:

Orijinalden alıntı: Jax T.

quote:

/>

Hocam valla gerçekten bırak rüyaları dersimi çalışıyordum bu diziden önce başlayınca konsantre olamıyorum hep elçin sangu geliyo aklıma yeter lan :D

Bu diziyi izledikten sonra boylesini bulamam diye icime sıkıntılar düştü o kadar

• Ahaha aynen ne yapacam bilmiyorum böyle kız bana gelsin diye her namaz dua ediyorum böyle ilişki yaşayalim harika valla bu sabah kalktım 12. Bölümün sonu aklima geldi müziği felan ama sabah sabah aklima geliyo sinir oluyorum bizdeki şansa bak diyorum bu senaryocular her şeyi profesyonelce yapiyolarmiş o yüzden etkisindeyiz biz. Ama başta elçin sangu çok tatli ona taktık biz. Sırf bu kız için diziyi izleyenler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GilbertoRodriguez -- 14 Eylül 2015; 8:43:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted1Getir

Ahaha aynen ne yapacam bilmiyorum böyle kız bana gelsin diye her namaz dua ediyorum böyle ilişki yaşayalim harika valla bu sabah kalktım 12. Bölümün sonu aklima geldi müziği felan ama sabah sabah aklima geliyo sinir oluyorum bizdeki şansa bak diyorum bu senaryocular her şeyi profesyonelce yapiyolarmiş o yüzden etkisindeyiz biz. Ama başta elçin sangu çok tatli ona taktık biz. Sırf bu kız için diziyi izleyenler var

Ben onun için izliyorum valla

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.