Şimdi Ara

Kiralık Aşk | STAR TV | FİNAL (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
6
Favori
22.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: REM1903

Elçin Sangunun, Tükenmişlik sendromu sebebiyle diziden ayrıldığı/Ayrılacağı konuşuluyormuş.

Edit: Yalan haber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakmayın322 -- 7 Ocak 2016; 22:32:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Elçin Sangunun, Tükenmişlik sendromu sebebiyle diziden ayrıldığı/Ayrılacağı konuşuluyormuş.

Hiç sanmam.. onsuz yürümez dizi:(

• yok kardeş inanma onlar diziyi karalamak için söylenen şeyler
  • ohh be sonunda geldi
  • Ee beyler bayanlar yorumları alalım ne düşünüyorsunuz yeni bölüm hakkında?

• Yorumunfelan birakta simdi aklima su youtubede fragmanin altina yorum atan yabancilar geldi 50 like aliyolar OMER AND DEFO LIVE? OH MOY GOOD! I WANT TO WATCH NEW EPISODE NOW! DEFO I LIKE U OVERRATED

• sen misin ilacım dim dim dim ben kalbinde bir kiracı

• eveet sonunda 2 haftadır beklediğimiz bölümü izledik bence bölüm gayet başarılıydı defneyle ömerin evdeki sahneleri çok güzeldi.. 2. kiralık aşk mevzusuda bayağı hoştu ayrıca yeni elemana da acıdım biraz. AMA sinanla yaseminin öpüşme olayları felan olmadı bence yanii çok mantıksızdı çok mide bulandırıcıydı olması gereksizdi.. böyle sahneler yazmalarının amacını çözebilmiş değilim. defnenin grafitisini de göstermediler bu arada sadece defo yazısını gösterdiler umarım sadece o yazıyı yazmamışlardır defnenin bazı sahneleri vardı ki defnenin mimikleri hareketleri yine büyüledi hani şu sinanla yaseminin defnenin odasına girip tanışmamış gibi davranma fikrini söyleyecekleri zaman defnenin korkmuş hareketleri bi garip bakışları felan çok güzeldi son sahneye gelirsek bence orada herşeyi anlatabilirdi ama dizinin bitmesinide istemiyorum o yüzden uzatmaları iyi oldu bence.. fragmana bakarsak gelecek bölüm iyi şeyler bekliyor bizi özellikle nerimanın planı nasıl sonuçlanacak çok merak ediyorum .. unutmadan fragmanda yakaladığım değişik defne ss'inide bırakayım şuraya
    Kiralık Aşk | STAR TV | FİNAL
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaçın tramessi

eveet sonunda 2 haftadır beklediğimiz bölümü izledik bence bölüm gayet başarılıydı defneyle ömerin evdeki sahneleri çok güzeldi.. 2. kiralık aşk mevzusuda bayağı hoştu ayrıca yeni elemana da acıdım biraz. AMA sinanla yaseminin öpüşme olayları felan olmadı bence yanii çok mantıksızdı çok mide bulandırıcıydı olması gereksizdi.. böyle sahneler yazmalarının amacını çözebilmiş değilim. defnenin grafitisini de göstermediler bu arada sadece defo yazısını gösterdiler umarım sadece o yazıyı yazmamışlardır defnenin bazı sahneleri vardı ki defnenin mimikleri hareketleri yine büyüledi hani şu sinanla yaseminin defnenin odasına girip tanışmamış gibi davranma fikrini söyleyecekleri zaman defnenin korkmuş hareketleri bi garip bakışları felan çok güzeldi son sahneye gelirsek bence orada herşeyi anlatabilirdi ama dizinin bitmesinide istemiyorum o yüzden uzatmaları iyi oldu bence.. fragmana bakarsak gelecek bölüm iyi şeyler bekliyor bizi özellikle nerimanın planı nasıl sonuçlanacak çok merak ediyorum .. unutmadan fragmanda yakaladığım değişik defne ss'inide bırakayım şuraya
    Kiralık Aşk | STAR TV | FİNAL

Okurken güldüm :D katılıyorum

• hoayydaa mission korising felan bayağı yaratıcı olmaya başladı bizim bu senarist defnenin odada kjllitli kalmaları daha bi hoş oldu birde en çok merak ettiğim kısım bana yalan söyledinimi dediğiinde evet diyerek oyunu itiraf etmeye 1 adım yaklaşacakmı yoksa hayır diyerek bir adım uzaklaşacakmı izleyim göreceğiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John-Reese -- 11 Ocak 2016; 23:50:03 >
  • Evet diyecek ve ayrilcaklar dizi uzayacak görüşüm bu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted1Getir

Evet diyecek ve ayrilcaklar dizi uzayacak görüşüm bu :D

yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz:) bakalım neler olacak :)
  • Defnenin olanlari anlatmadigi her bolum diziyi uzatiyorlar zaten ama uzatsinlar izleriz biz de

• quote:

Orijinalden alıntı: Sör Aragorn

Defnenin olanlari anlatmadigi her bolum diziyi uzatiyorlar zaten ama uzatsinlar izleriz biz de

+1
  • quote:

Defnenin olanlari anlatmadigi her bolum diziyi uzatiyorlar zaten ama uzatsinlar izleriz biz de

İzliyoruz zaten
  • Ben bu kızın mimiklerine bayılıyorum yaaa
  • Hikaye bilindik türk dizileri fakat oyuncular o kadar iyiki ve filmi izlettiyor
  • quote:

keyifle izlemeye devam
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.