Şimdi Ara

Tek başıma çıkacağım 3 günlük tur için tavsiyeleriniz? (Foto Eklendi) (Tur Tamamlandı) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
5
Favori
2.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hayır, açıkçası pek ilgim ve bilgim yok o konularda. neden sordunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

hayır, açıkçası pek ilgim ve bilgim yok o konularda. neden sordunuz?

Olsa gittiğiniz yerleri yaptığınız şeyleri bisikletle ilgili vs bişeyler çekseniz. Keyifle İzlerdim Bence Bu iş için çok idealsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • muzafferste kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, aslında haksız değilsiniz çünkü geçen seneden beri toplam 4 adet resmi tura katıldım ve 2 adet tur da kendim yaptım arkadaşlarımla, birçok yeri gezdim. bu arada bir tane de kayıt olup son anda işim nedeniyle gidemediğim tur var.

turlarda fotoğraf-video hatıra olarak çok iyi oluyor. ben bu konularda yeterince iyi değildim şu ana kadar. çekimler yapıyorum ama daha çok yapmam gerek. aslında sosyal paylaşım konusuna da yabancıyım, bisiklet alana akdar facebook hesabım yoktu. bisiklet alınca zorla açtırdılar, onu da pek kullanmıyorum. gittiğim turlarda çektiğim resimler, videolar genelde kendimde duruyo bu yüzden. sadece bursa için bir konu açmıştım:http://forum.donanimhaber.com/m_93018193/tm.htm bir arkadaşımda gopro kamera var. ondan almayı düşünüyorum bende. çok güzel kamera hakikaten. alınca belki bu konulara daha çok eğilirim.

bu sene tur takvimini gökova, bodrum ve kapadokya turları sonrasında kapattım gibi. aslında marmaris'de tura gitme durumumuz da var arkadaşlarla ama şu an için gitmek istemiyorum. kalan izinlerimi yurt dışı tatili için kullanma hedefim var. seneye artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 15 Eylül 2015; 20:31:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

teşekkürler, aslında haksız değilsiniz çünkü geçen seneden beri toplam 4 adet resmi tura katıldım ve 2 adet tur da kendim yaptım arkadaşlarımla, birçok yeri gezdim. bu arada bir tane de kayıt olup son anda işim nedeniyle gidemediğim tur var.

turlarda fotoğraf-video hatıra olarak çok iyi oluyor. ben bu konularda yeterince iyi değildim şu ana kadar. çekimler yapıyorum ama daha çok yapmam gerek. aslında sosyal paylaşım konusuna da yabancıyım, bisiklet alana akdar facebook hesabım yoktu. bisiklet alınca zorla açtırdılar, onu da pek kullanmıyorum. gittiğim turlarda çektiğim resimler, videolar genelde kendimde duruyo bu yüzden. sadece bursa için bir konu açmıştım:http://forum.donanimhaber.com/m_93018193/tm.htm bir arkadaşımda gopro kamera var. ondan almayı düşünüyorum bende. çok güzel kamera hakikaten. alınca belki bu konulara daha çok eğilirim.

bu sene tur takvimini gökova, bodrum ve kapadokya turları sonrasında kapattım gibi. aslında marmaris'de tura gitme durumumuz da var arkadaşlarla ama şu an için gitmek istemiyorum. kalan izinlerimi yurt dışı tatili için kullanma hedefim var. seneye artık..

Peki. Ama mutlaka aklınızda bulunsun. Paylaşım yapmayı öğrenmeyecek bişey yok çok kolay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: onurbsrn

Ben de benzer bir tur yapmayi planliyorum c.kalede. Bu yazi benim icin iyi oldu

Çanakkale'de nereyi geziceksiniz Şehitlik mi bozcaada mı gökçeada mı assos behramkale mi ?
  • ug35ur kullanıcısına yanıt
    Çan dan Biga ve Lapseki uzerinden Gelibolu ya gitmeyi planliyorum. Ordan Canakkaleye gecip Çana geri donecegim.

• hangi mevsim gideceksiniz çanakkaleye
  • Kusura bakmayın uzun zaman donanıma giremedim. Yazın gitmeyi planlıyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.