Şimdi Ara

The Witcher Ekibi Yeni Oyun Cyberpunk 2077 Üzerinde Sıkı Çalışmakta

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•         Son olarak The Witcher 3: Wild Hunt'ı oyuncularla buluşturan CD Projekt, bildiğiniz gibi başka bir oyun projesi üzerinde de çalışıyor, Cyberpunk 2077. İki sene önce ortaya çıkan ancak söylenene göre 2017'ye kadar hakkında haber alamayacağımız oyun neden bu kadar erken duyuruldu dersiniz?

CD Projekt'ten Marcin Iwinski, oyunu bu kadar erken duyurmasını sebebinin oyuncuların tepkisini görmek istemesiymiş. Firma Cyberpunk 2077 için çok heyecanlıymış ancak oyunculardan gelen yorumları merak etmiş. Duyurudan sonra oyuncu tepkilerinin inanılmaz olduğunu dile getiren Iwinski, "geriye sadece oyunu çıkratmak kaldı. Bunun üzerinde sıkıca çalışıyoruz." yorumunda bulundu.

Bu açıklamaların yanında 12 yıldır The Witcher serisi üzerinde çalışan firma şunları dile getirdi:
    "12 yıl boyunca kılıç yapabilirsin ama daha sonra bitkin düşersin. İnsanlar gidip başka şey üzerinde çalışmak isteyebilir. Silahlara geçtiğimiz için oldukça heyecanlıyız. Cyberpunk için takımı enerjik tutma niyetindeyiz. Ana ekip The Witcher 3'ün eklenti paketleri üzerinde çalışıyor ama gün geçtikçe daha fazla çalışan Cyberpunk 2077'ye aktarılıyor.

• Oyunun kalitesi konusunda şuphesi olan yoktur heralde..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oyunun kalitesinden gram şüphem yok fakat bir de şu oyun motorunu biraz daha optimize edebilirlerse hem daha fazla kitleye ulaşmış olurlar hem de dört dörtlük oyun çıkar ortaya

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bomba oyun olmaya aday.Witcher 3'deki başarıyı bu oyunda da gösterceklerine eminim.Merakla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun beni çok meraklandırıyor

• Kendini kanıtlamış ve oyunculara güven veren bir ekip,Cyberpunk'ında en az The Witcher 3 kadar iyi olacağını düşünüyorum.

• Bu yapımı çok merak ediyorum bakalım dünyası nasıl olacak The witcher 3 aldım ve bunu da gözüm kapalı alacağım.

• Sadece tutulan bir oyunun serisini devam ettirmek yerine yeni IP'lere de yönelmek lazım. Cyberpunk 2077'i merakla bekliyorum, güzel olacağına eminim isminden anlaşıldığı üzere gelecekte geçiyor. CD Projekt büyür ve yeni yapımlara yönelip hızlı davranırsa, günün birinde en iyi oyun yapımcılarından biri olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 19 Haziran 2015; 12:32:57 >
  • Kalite kaliteyi çekiyor adamlar işlerinde gayet başarılı bu projelerindede başarılı olacaklarına eminim

• Kaliteli olacaktırda çok merak ediyorum oyunu. E3 2016'da görsek güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 19 Haziran 2015; 13:13:10 >
  • wicher 3kadar iyi bir yapım olur işallah

• cd projekt şimdiden başlamış reklama işimiz zor

• Cyberpunk temasına hasta biri olarak açın ön siparişleri diyorum ^^

• Tepkileri ölçmek için oyunun haberini 3-4 sene önceden duyurmak da enteresanmış doğrusu. Zaten öyle güzel bir trailer sonrası kim bu oyunu merak etmezdi ki?

• bu adamlar işlerini gerçekten harika yapıyorlar

• Witcher ve Deus Ex karışımı olaçak. Oyunu görmeden heyeçan yapamıyorum nedense bu oyun direk aksiyon olaçakmış hissi var bende.
    Sanırım 2012'de duyrulmuştu 2014'de çıkaçak deniliyordu ,artık 2017 çıkar harelde bu gidişle.

• Daha The Witcher 3 e altyazı bekliyoruz bide öyle bitirelim.

• Yılın downgrade'si TW3'te hala, cyberpunk'uda yüzyılın downgradesi yaparlar adına yakışır şekilde :D

• Cyberpunk 2077 sanırım bir masaüstü oyun pek bir bilgim yok ama cyberpunk filmleri, kitapları çok seviyorum ve takip ediyorum, ilk oyun duyurulduğu zaman iyi yapıyorlar iyi olur diyordum ama Witcher 3'ü oynadıktan sonra inanılmaz olacağına eminim.
  • Artık oyun içi bir video çıksın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.