Şimdi Ara

2.2gb kota kullanımına 43ytl fatura nedendir bu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bi önceki ay fatura kesimi ayın 25 inden 25 ine hesaplıyorum 2.2 gb kullanmışım kotayı bile aşmamışım ama bana 43 ytl fatura geldi bi arkadaşıma ise 1.7gb kota harcamasına ragmen 78ytl fatura geldi sizce bu nedendir ilk faturam falanda degil 1 yıldır kullanıyorum.

• yanlışlık olmuş.
  • 2.2 senin hesabın mı telekomun mu?
  • faturada yazmıyormu ne kadar kullanım olduğu

quote:

Orjinalden alıntı: tracy

2.2 senin hesabın mı telekomun mu?
  • kardeşim bu sana gelen..birinci.. faturamı............ bu onemli baaakkkk??? eğer ilk faturaysa telekom ilk faturada 2. ayıda keesiyor erkenden.... bana 104 YTL geldi 49 gelmesi gerekken.. yani kasım ve ekim ayını faturası birlikte geldi. sordum nedenin il fatura bole oluyomuşşş..ikisi birden.. onu bi sor sen?? canını rahat tut yanlışık olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizdelisi -- 29 Kasım 2006; 20:39:54 >
  • off bu ne ya
    adsl yeni bağlanmadı dimi ?
    hani dicem kurulum parasıda içinde olabilir ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 29 Kasım 2006; 20:46:18 >
  • yanlışlık olduğunu düşünüyosan fatura itiraz bölümüne başvur orda ortaya çıkar ne varsa
  • fatura kesim tarihi 25 inden 25 ine olmaz, aybaşı başlar ay sonu kesilir fatura, bence bi 444 0 375 i ara sor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.