Şimdi Ara

S3 açılıp kapanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, uzatmadan direk konuya girmek istiyorum. Dün ya da ondan önceki gün tam hatırlamıyorum, telefonumu yataktan yere düşürdüm, ekranda veya çalışmasında herhangi bir sorun olmamasına rağmen power tuşu dokunmatik gibi oldu, yani telefonu kilitlemeye çalışırken power tuşuna sadece dokunduğumda bile kapatma menüsü geliyor, bastığımda ise tamamen kapanıyordu. Telefon kabım baskı yapıyor herhalde diye kabı çıkarıp kapsız kullanmaya başladım ama sorun devam etti, bu akşam da kendi kendine açılıp kapanmaya başladı, yani samsung ekranı geliyor, sonra kendiliğinden kapanıyor, tekrar samsung ekranı geliyor ve bu sonsuz döngüde devam ediyor. Bataryası bitmesin diye çıkardım kenara koydum, birkaç saat hiç dokunmadan bıraktım, bataryayı tekrar taktığımda sorunun devam ettiğini gördüm. Daha önce de bir kez olmuştu ama geçmişti birkaç saat dokunmadığımda. İnternetten baktım, biri root at, biri donanımsal, biri yazılımsal, biri wipe bilmem ne demiş, anakart bozuk diyeni bile gördüm fakat telefonun çalışmasında bir sorun yoktu artı ben ne root biliyorum ne wipe. Haliyle telefonun garantisi yok, 6 ay daha kullanmak zorundayım, bana sorunun kaynağını ve yaklaşık kaç paraya yaptırabileceğimi söyleyen biri olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Edit:Ses tuşu, kapatma tuşu ve home tuşuna aynı anda bastım, aynı sorun devam ediyor.
    Edit 2:Bilgisayara bağladım, boş pil gidip gidip geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidonsdaughter -- 19 Haziran 2015; 14:12:42 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.