Şimdi Ara

2.El i7 3770K Sistem --> 2000TL !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba bir arkadaşım aşağıdaki sistemi 2000 TL'ye satıyor. Bana fiyat cazip geldi o yüzden almak istedim. Ama size de sorayım dedim.. Sistem nasıldır ? Uyumlu mudur ? Birde bu sistemi alıp o ekran kartını ucuz bir fiyata satıp GTX970 almayı planlıyorum. Böyle bir değişiklik yaparsam sorun olur mu ?

Anakart : Asus P8H77-V
    İşlemci : Intel Core i7 3770K
    Bellek : Kingston 16GB HyperX Beast
    Depolama : 2 TB
    Ekran Kartı : AMD Radeon hd 7850
    Kasa : Corsair Carbide Champ 650 W
    Monitör : samsung 21.5" S22B350H
    Headset : Turtle Beach P11

• O sistem 2 bin lira etmez. Zaten yanlış toplanmış. 16 gb ram gereksiz, ekran kartı işlemciye göre çok düşük ve o işlemci için z77 anakart alınmalıydı. Kısaca alma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

O sistem 2 bin lira etmez. Zaten yanlış toplanmış. 16 gb ram gereksiz, ekran kartı işlemciye göre çok düşük ve o işlemci için z77 anakart alınmalıydı. Kısaca alma.

16 GB RAM fazlalık. Fazlalık kötü değildir :) Ekran kartını zaten değiştireceğim. GTX970 alacağım. Sistemi ekran kartsız 1700 TL olarak düşünün. Birde anakart ile işlemci uyumlu , sorun nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihFurkanAK34

quote:

O sistem 2 bin lira etmez. Zaten yanlış toplanmış. 16 gb ram gereksiz, ekran kartı işlemciye göre çok düşük ve o işlemci için z77 anakart alınmalıydı. Kısaca alma.

16 GB RAM fazlalık. Fazlalık kötü değildir :) Ekran kartını zaten değiştireceğim. GTX970 alacağım. Sistemi ekran kartsız 1700 TL olarak düşünün. Birde anakart ile işlemci uyumlu , sorun nedir ?

Oc olabilen bir işlemci için z77 anakart daha iyi olurdu. O anakartın ne kadar oc potansiyeli olduğu muamma hatta hiç izin bile vermeyebilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FatihFurkanAK34

quote:

Oc olabilen bir işlemci için z77 anakart daha iyi olurdu. O anakartın ne kadar oc potansiyeli olduğu muamma hatta hiç izin bile vermeyebilir.

Anladım. Ama sistemin sıfırını alsan 4000 TL'ye yakın bir fiyat ediyor. Böyle bir sistemi 2000 TL ye almak iyi değil mi ?

• 2000 etmez o sistem kardeşim. Edeceği 1500 belki var belki yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.