Şimdi Ara

İlk İzlenim - Call of Duty: Black Ops 3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Call of Duty Black Ops 3'ü oynadık, yorumladık.

• Bekliyorduk :) ohbe

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sadece merak ettiğim bir şey var.O kadar oyun varken neden herhangi bir bekletiniz olmayan Cod 'u ilk olarak yayımlıyorsunuz?

• codun nesini ilk izlenim yaptınız yahu zaten ne çıkacağı belli

• cod bitmiş
  • gökhan multisinden övgüyle bahsetti benimde pek ümidim yok ama multiplayer kısmı ters köşe yapabilir

• artık bu seriye cod gözüyle değilde yeni ve farklı bir oyun muş gibi bakmak daha mantıklı en azından zevkle oynamak isteyenler için

• black ops 2 den sonraki cod ların multisi beni cod dan soğuttu özellikle ghosts ama bu oyundan beklentim var black ops 2 gibi olabilirse cod yine toplar ama bu da olmazsa cod un durum kötü gerçi zombi modu için her türlü alıcam black ops serisinin en iyi yanı bence zombi

• İlk oyundan sora ne diye zamanı ileri sardılar bir türlü anlam veremedim halbuki soğuk savaş dönemi çok işlenmemiş bir zaman dilimiydi keşke 2. ve 3. oyunda bu zaman diliminde geçseydi.

• isim aynı ama oyun gittikçe farklılaşıyor...Talha gibi ben de geriye dönük bir oyun bekliyordum.. Ama yine de önyargıdan uzak denemek lazım.

• Talha başkan içimdekileri dökmüş resmen

• Coda nolmuş böyle aslından eser kalmamıl Titanfall gibi olmuş gerçekten . Tabi bi de ersinin Senaryo farklı olacak demesi singleci biri olarak beni iyicr soğuttu. Artık ilerde yeni bilgiler gelir ona göre bakıcaz

• CoD 4 Modern Warfare dan sonrasını oynamadım. Bunu da oynamayacağım. Güzelim seri ne hale geldi :(

• f2p oyunlara benziyo.

• Geyik yapmayın oyun her türlü baba oyun dur. Yine yok satacak oynayacak kişiler arasında öncelik bende.

• cod bitmiş joba dönüyor :D

• şu an kitaplıgıma bakıyorum codun tüm serileri var ghost dahili , black ops 2 ve ghostla beraber bitmişti cod benim için zaten

inanırmısınız trailerini bile izlemek istemiyorum izleyesimde gelmiyor artık

nerde prayzlı soaplı sendmenli ekşınlar

cermen diye bağırışlar o yere şarjör değiştirme sesleri
  • Treyarch sen bir daha call of duty yapma

• En kötü oyunu bile 17 milyon satan seriye buradaki bebelerin cod bitmiş demesi komik
  • Eğer ben her sene saçma sapan hiçbir şey eklemeden veya bir yerden çalarak oyun çıkartıp milyonlar satıyorsa ben çıkarmaya devam ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.