Şimdi Ara

Reeder A10İS Air

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selami aleykum arkadaslar dun turkcellden bu tableti aldim ozellilleri cok hosuma gitti ekrani vs guzel
    siz bu tablet nasil
    artilari nelerdir
    eksileri nelerdir
    birde arkadaslar tableti aldim icinde sarj yoktu eve geldim %10 sarj oldu sonra kardesim sarjda oynamaya basladi sonra kizdim tablet yeni oldugu icin hic oynamicn direk %100 olana kadar sarjdan cikarmicn dedim dun saat oglen 3 de koydum suan saat ogle 1 yani 22 saatir sarjda ama hala %100 olmadi ilk defa oldugu icin mi yoksa tablette sıkıntımı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi createdbyomer -- 18 Haziran 2015; 13:04:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yavaş şarj olur ama o kadar da olmaması gerekir. İstersen reeder ın sayfasına canlı desteğe sorabilirsin...

• burak23358 kullanıcısına yanıt
    Bende oyle yaptim sordum yetkili servisine goturun dediler tablet cok guzel ama neden boyle bir sorun oldu anlayamadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: createdbyomer

Bende oyle yaptim sordum yetkili servisine goturun dediler tablet cok guzel ama neden boyle bir sorun oldu anlayamadim

Bazen olabiliyor maalesef teknosa gibi bi yerden alsaydınız direk sıfırını verirlerdi iyi olurdu...

• gittim simdi turkcellden almistim servise yolladilar 2 gunluk tablet kullanilmadn servise gitti ya

• createdbyomer C kullanıcısına yanıt
    Sorununuz çözüldü mü? Çözüldüyse nasıl oldu? Ne dediler? Aynı sıkıntıdan muzdaribim. Bir gün oldu alalı ilk şarjı bitti ve bir türlü şarj olmuyor.. Mümkünse bilgi verirseniz çok makbule geçer, çok yardımcı olursunuz.. teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.