Şimdi Ara

Telefonum bazi oyunlarda kasiyor !! Acil yardimm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon yaklasik 3 ay once aldim (Galaxy E7 ) Telefondan oynadigim tek oyun var oda clash of clans .eskiden telefonum clash of clana hic kasmazdi .ama son zamanlarda kasmaya basladi . isindigi icin oldugunu dusundum fakat artik soguk havalardada kasmaya basladi . telefonun oyunda kasmaasi icin oyunda 10dk durmak yetiyor. Format attim fakat hicbirsey degismedi .internetten optimize etmek gibi seyler duydum (telefon sadece bu oyunda kasiyor fifa 15 gibi agir oyunlarda hic kasmiyor.)Ne yapmaliyim ? Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung her zaman kasar.:)
  • Hic cozum yolu yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre222xxx kullanıcısına yanıt
    Oyunda bir optimizasyon problemi olabilir. Oyuna çıkacak olan güncellemelerle düzeltilebilir belki.
  • Oyunda bir optimizasyon problemi yok. Sorun cihazla alakalıdır yani sorun yine uygulamada ama senin cihaz icin sorunludur pek anlatamadim ama umarim anlamissinizdir ayni oyunu bende oynuyorum tablette bende sikinti yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almilakawa A kullanıcısına yanıt
    Oksijen yaktığına üzülüyorum açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tab s var 8 çekirdek 3GB ram.
    Touchwiz kadar boktan arayüz görmedim.
    Geçmiş olsun.Oyun optimizasyon vardır.Cihazlara göre farklılık gösteriyor.İnternetten eski sürüm indirrbilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

Sen bak dalgana, bende senin evrende olmaman gerektiğini düşünüyorum kıromania.

soldan git bu sefer mübarek ramazanda şarabını bulda burada ayık gezmek sana yaramıyor hacişşşşşşşşş

• quote:

Orijinalden alıntı: Almilakawa

quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

Sen bak dalgana, bende senin evrende olmaman gerektiğini düşünüyorum kıromania.

soldan git bu sefer mübarek ramazanda şarabını bulda burada ayık gezmek sana yaramıyor hacişşşşşşşşş

ÇİZİLMEK YAKIŞMIŞ. SEVİYESİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaLCoN^ -- 19 Haziran 2015; 21:21:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.