Şimdi Ara

TURKCELL BEDAVA 2 GB SAHUR İNTERNET KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
2.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

17.06.2015 – 17.07.2015 tarihlerinde tüm faturalı ve faturasız, bireysel ve kurumsal ses hatları olan müşterilerimiz 3G’li Sahur İnternet Kampanyası kapsamında gece saat 02:00 – 06:00 arası aylık 2 GB internet hediyesinden faydalanabilirler. Kampanya ücretsizdir ve erken iptal bedeli yoktur. Tanımlanacak olan 2GB kullanım hakkı Hazır Kartlı müşterilerimiz için Ramazan boyunca, faturalı müşterilerimiz içinse başvuru tarihinden itibaren 30 gün geçerlidir. Kampanyadan bir kez faydalanilabilir ve kampanya sonraki dönemlerde yenilenmez. Faydanın üst hız limiti 7.2mbps, önceliklendirme seviyesi 2. önceliktedir.
    Paket bittikten sonra müşterilerimizin ek bir paketi yoksa kullanımları standart tarife üzerinden ücretlendirilir. Kampanyaya katılan müşterilerimizin 3G aktivasyonu da yapılacaktır. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
    Sahur Kampanyası’ndan üzerinde hız kısıtlı paket bulunan müşterilerimiz faydalanamaz.
    Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabi -- 17 Haziran 2015; 17:24:38 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Kampanya eskiden güzeldi. Gecelik 500MB veriyordu. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Kampanya eskiden güzeldi. Gecelik 500MB veriyordu. :)

Hiç yoktan iyidir vodafone hiçbirşey vermiyor avea ise sadece faturalı hatlar için sahurda günlük 500 mb kampanyasını başlatmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir vodafonlu olarak çok beğendim. Trcell hattım var. Çok işime yarayacak.

• 2GB fena bir rakam değil, akşamları DSL modemlerini yatmadan kapatan insanlar var sahura kalktıklarında devam ederler 3G'den. Geceleri çalışanlar için bile faydalı olabilir.
  • Sınırsız paketi olanlar katılamıyor yalnız
    Ben iptal ettim aldım zaten Temmuz'da yenilenecekti paket
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Bu tür paketler sınırsız paketlerin ayarını bozuyor, hız düşümünü engelliyor. Ondan dolayı da sınırsız paket sahiplerine vermiyorlar bu hakları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Sınırsız paketi olanlar katılamıyor yalnız

sınırsız kac tl ödüyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Sınırsız paketi olanlar katılamıyor yalnız

sınırsız kac tl ödüyorsunuz

2gb sınırsız 35TL
  • Vodafone'dan atak bekliyoruz. Vodafone'da ramazanda konuştuğun kadar bayramda bedava konuşma veriyordu onuda bıraktılar şimdilik hiç ses seda yok.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    2gb tan sonra hızı yeterli geliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

2gb tan sonra hızı yeterli geliyor mu?

Yok paket bitince baya yavaşlıyor
  • O değilde ben 2 gb internet+ 500 dk heryöne+ 1000 smsli 25 Tl olan tarifedeyim. Mevcut internet paketi yüzünden kampanya dan faydalanamazsınız diyor.

• 2 gb aylık mı veya günlük mü?

• ReCoMaX R kullanıcısına yanıt
    Ramazan ayı boyunca her gece 2 ile 6 arasında kullanmalık toplam 2GB İnternet. Aylık yani.
  • Kampanyada anlamadığım bir nokta var.
    Saat gece 2 ile 6 arasında 2GB kullanıyoruz
    Sonra ki gecede mi 2 GB kullanım hakkı veriyor.Yani her gece mi böyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Kampanyada anlamadığım bir nokta var.
    Saat gece 2 ile 6 arasında 2GB kullanıyoruz
    Sonra ki gecede mi 2 GB kullanım hakkı veriyor.Yani her gece mi böyle?

Aylık toplam 2 gb

• Arkadaşlar mesaj gönderdim ama bilgi mesajı gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1. Aynı sorun bende de var.

• turkcell.com.tr' de her şey yazıyor :)

-17.06.2015 – 17.07.2015 tarihlerinde tüm faturalı ve faturasız, bireysel ve kurumsal ses hatları olan müşterilerimiz 3G’li Sahur İnternet Kampanyası kapsamında gece saat 02:00 – 06:00 arası aylık 2 GB internet hediyesinden faydalanabilirler.
    -Kampanya ücretsizdir ve erken iptal bedeli yoktur.
    -Tanımlanacak olan 2GB kullanım hakkı Hazır Kartlı müşterilerimiz için Ramazan boyunca, faturalı müşterilerimiz içinse başvuru tarihinden itibaren 30 gün geçerlidir.
    -Kampanyadan bir kez faydalanilabilir ve kampanya sonraki dönemlerde yenilenmez.
    -Faydanın üst hız limiti 7.2mbps, önceliklendirme seviyesi 2. önceliktedir.
    -Paket bittikten sonra müşterilerimizin ek bir paketi yoksa kullanımları standart tarife üzerinden ücretlendirilir.
    -Kampanyaya katılan müşterilerimizin 3G aktivasyonu da yapılacaktır.
    -Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
    -Sahur Kampanyası’ndan üzerinde hız kısıtlı paket bulunan müşterilerimiz faydalanamaz.
    -Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    -Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
    -Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.