Şimdi Ara

256kbps Webcam kullanımı için iyimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • adsl bağlatcamda webcam de iyi görüntü alabilmek için minimum kaç kbps almam lazım yardımlarınızı bekliyorum?

• 256 sınırsız sana yeter..kotalı alcaksan webcam kullanma zaten.
  • Karşındaki yuksek bağlantı kullanıyorsa karşı taraftan görüntüleri akıcı alırsın kendi görüntünü göndermede biraz yavaş ama idare eder.
  • internette mesela hiç bir sayfaya girmesem download yapmasam sadece 24 saat webcam den görüntü alıp göndersem aylık kaç GB kotadan gider?
  • 1 saatlik görüntü yaklaşık 160 MB yapıyordu sanırım
  • Karşındakiler 1024 ise max 100mb, 2048 ise max 200mb , 256 ise max 25mb dpwnload yaparsın
    Eğer sen 256 kulllanıyorsan max 100mb.
  • şimdi tam olarak anlamadım ayda toplam 100mb mı bu dediğin yoksa saatte 100mb mı? çünkğ diğer arkadaş saatte 160 mb falan diyor..
  • musandia' nın yazdıklarıda 1 saatin karşılığı , ben 160 MB derken emin değildim zaten ama 100 MB az değil yani

quote:

Orjinalden alıntı: witoosml

şimdi tam olarak anlamadım ayda toplam 100mb mı bu dediğin yoksa saatte 100mb mı? çünkğ diğer arkadaş saatte 160 mb falan diyor..

• kısaca bu hesapları yapana kadar sınırsız al hesaplarla uğraşma
  • 256kbps sınırsızda düşünmüyor değilim ama webcam kullanırken görüntünün akıcı olmasını istiyorum 256 kbps bunu karsılarmı???
  • quote:

Orjinalden alıntı: witoosml

256kbps sınırsızda düşünmüyor değilim ama webcam kullanırken görüntünün akıcı olmasını istiyorum 256 kbps bunu karsılarmı???

krşı taraf sorunsuzsa sende sorunsuz görebilirsin..webcam kalitesizse yapacak bişey yok..ben sorun yaşamadım fazla.yaşadığım zamanlarda karşı tarafın ayarlarından ve webcam in ışık oranından kaynaklanan sorunlardı.
    ama sırf webcam olarak düşünme.download yapıyosan 1-2 ay sonra kotalı seçtiğine pişman olursun..
  • 256 işini görür sınırsız görüntülü konuşma yaparsın mis gibi bi tek karşındaki adam senin görüntünü çok az donuk alır oda pekte önemli deil
  • Akıcı bir görüntü alamazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.