Şimdi Ara

Bilgisayarı film, dizi, internet için kullanan biri nasıl bir monitör tercih etmeli?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarda oyun oynamıyorum.Daha çok film , dizi ve internet amaçlı kullanıyorum.Bu yüzden 1080p ve 720p görüntüyü kaliteli vermesi tercihimdir.Duvara monte edilmeye uygun olmalı.Fiyatı bütçeye uygun olmalı.Boyutu 23 inç veya 27 inç olsun.
    Not:Şu an için kasa yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korkusuz Üye -- 17 Haziran 2015; 10:07:48 >

• Benden başka bilgisayarını film-dizi-internet amacıyla kullanan yok mu?
  • Samsungun curved monitörü kullanıyorum 27 inclik bi göz at tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1074

Samsungun curved monitörü kullanıyorum 27 inclik bi göz at tavsiye ederim

Çok pahalı bu kadar bütçem yok.Kaldı ki 1400 lira bu monitöre verilmez.Sıcak fırsatlarda aynı fiyata dandik bir markanın 55 inç TV'nin konusu vardı.27 inç nere 55 inç nere.
  • Korkusuz Üye kullanıcısına yanıt
    amazondan satın almıştım ben daha doğrusu pc yi amazondan topladım uygun fiyata geldi açıkcası

buda linkihttp://www.amazon.com/gp/product/B00N4OBHNI/ref=ox_sc_sfl_title_6?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1074

amazondan satın almıştım ben daha doğrusu pc yi amazondan topladım uygun fiyata geldi açıkcası

buda linkihttp://www.amazon.com/gp/product/B00N4OBHNI/ref=ox_sc_sfl_title_6?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Peki amazon dan topladığın bi sistem veya bi parça eşya / ürün ne kadar sürede geliyor? Ve gümrük vergisi vs eklenmiyor mu?

• Kargo tipine göre değişir 4_5 günde gelende oldu 1.5 haftada gelende gelende,kargo parası gümrük ekleniyor.
    Agır parcalarda(kasa) kargp ücreti yüksek oluyor lakin chattan yardım alıp bi güzellik yaparlar...

Birde gümrük vergisinde ürün gümrüge takılmazsa aldıkları ücreti karta otomatik olarak geri veriliyor

• Konu biraz dağıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korkusuz Üye

Bilgisayarda oyun oynamıyorum.Daha çok film , dizi ve internet amaçlı kullanıyorum.Bu yüzden 1080p ve 720p görüntüyü kaliteli vermesi tercihimdir.Duvara monte edilmeye uygun olmalı.Fiyatı bütçeye uygun olmalı.Boyutu 23 inç veya 27 inç olsun.

Kesinlikle IPS, VA ya da PLS panel olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkange

quote:

Orijinalden alıntı: Korkusuz Üye

Bilgisayarda oyun oynamıyorum.Daha çok film , dizi ve internet amaçlı kullanıyorum.Bu yüzden 1080p ve 720p görüntüyü kaliteli vermesi tercihimdir.Duvara monte edilmeye uygun olmalı.Fiyatı bütçeye uygun olmalı.Boyutu 23 inç veya 27 inç olsun.

Kesinlikle IPS, VA ya da PLS panel olmalı.

Model olarak öneri bekliyordum aslında.
  • Hala aradığım cevaplar gelmedi.
  • Bütçe ortalama 700 TL diyelim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.