Şimdi Ara

Discovery Air açma kapama algılama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar memnun oldugum telefonum bugün bir sorun yaşattı bana , whatsappda görüşme yaparken telefonu kilitlemiştim fakat tekrar açmak istediğimde ekran gelmemekle beraber 2 dakka ya yakın ekran acılmadı sonra acıldı , ara ara ondan beri de tekrarlıyor konu hakkında bilgisi olan varmı ? Ne yapmalıyım ?

• Arkadaşlar kendi kendine kapanıp açılmaya başladı ya la havle
  • fotmatlasanız telefonu ?
  • kanta_kuzen K kullanıcısına yanıt
    Son zamanlarda yüklediğiniz oyun ve ya uygulama varsa ondan dolayı da yapabilir.
  • Telefondan çok memnunum öncelikle belirteyim.
    Sorununuzla ilgili olarak benim basıma gelen aynı olay var.%50 şarj vardı ekranı açtım isim bitti kapattim sonra açmaya çalıştım 1 dk sonra açılmadı ekran.kapandı sandım güç tuşuna bastim tepki yok.sarja taktim tepki yok.hemen profiloya telpaya gittim yolda ekranda low batary uyarısı verdi.servise verdim 1 saatte geri verdiler cihazı.sorun virüs bulaşması. Yazılımsal bir sorun yanı.o gün bugundur sorun yok telde.siz de bi format atın düzenlemektir emin olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besyoali

Telefondan çok memnunum öncelikle belirteyim.
    Sorununuzla ilgili olarak benim basıma gelen aynı olay var.%50 şarj vardı ekranı açtım isim bitti kapattim sonra açmaya çalıştım 1 dk sonra açılmadı ekran.kapandı sandım güç tuşuna bastim tepki yok.sarja taktim tepki yok.hemen profiloya telpaya gittim yolda ekranda low batary uyarısı verdi.servise verdim 1 saatte geri verdiler cihazı.sorun virüs bulaşması. Yazılımsal bir sorun yanı.o gün bugundur sorun yok telde.siz de bi format atın düzenlemektir emin olun

Format derken hocam , telefonu fabrika ayarlarina döndürmek mi yoksa başka birşey mi ?

• kanta_kuzen K kullanıcısına yanıt
    Pm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.