Şimdi Ara

Just Cause 3'ten Yeni Bir Oynanış Videosu + Oyunun Çıkış Tarihi Açıklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•        Square Enix'in E3 sunumunda sahne alan Avalanche Studios, Just Cause 3'e ait yeni bir video paylaştı ve oyunun çıkış tarihini açıkladı.

400 metre kareden daha büyük bir dünyada aksiyona doyacağımız yapım 1 Aralık'ta PC, Xbox One ve PS4 çıkışını yapacak. Yayınlanan videoda ana karakterimiz Rico'yu nelerin beklediğine dair fikir edinebilirsiniz. Videoda Rico'nun vazgeçilmez silahı grapling hook ile neler yapabileceğimizi de görebiliyoruz. Örneğin düşman askerlerini patlamakta olan depolara bağlayarak askerlerin uçuşunu izleyebiliriz.

Bunun yanında oyunda yer alacak WingSuit'te geniş dünyada dolaşma şeklimizi değiştirecek. Yayınlanan bu yeni aksiyon dolu oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

• Deli gibi bekliyorum bunu.

Suyunu çıkararak oynadım ilk oyunları, harika olacak.
  • bu gidişle mezun olamıcam her sene işler kızışıyor
  • Aralık ayı oyuncuları coşturuyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kilometre kare olmasin o efenim?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Micheal Bay Edition.

• walla buda süper

• Vay be züpermiş

• Tek istediğim sürüş dinamiklerinin geliştirilmiş olması. Just Cause 2'de araba sürmek işkence gibiydi.

• 2. oyunu denemiştim ama hiç beğenmemiştim.Kontroller böyle bir garip hissettiriyordu aynı Saints Row gibi.Kontroller ve araba sürüşü güzelse gideri olabilir.Ama doğru düzgün hikayesi ve karakter gelişimi yoksa 1000 km2 haritası, 500+ aracı olsa da ilgimi çekmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.