Şimdi Ara

Hitman'den Yeni Bir Oynanış Videosu + Çıkış Tarihi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
           Dün Sony'nin E3 sunumunda duyurulan yeni Hitman oyununa ait ilk oynanış videosu Square Enix'in sunumundan geldi. Yayınlanan videoda Agent 47'ın bir hedefini nasıl indirdiğini görüyoruz.

Diğer Hitman oyunlarında olduğu gibi bu yeni Hitman oyununda da hedefimizi indirmenin bir sürü yolu var ancak bu oyunda yeni olarak hedefimiz bir kez kaçtığında bir kez daha dönüş yok. Yani hedefimizi indirmek için sadece bir şansımız var. İstersek zehirleyebilir, istersek silahla vurabilir istersek de çatıyı üzerine yıkabiliriz.

Hitman, PS4, Xbox One ve PC'ye dijital olarak 8 Aralık'ta çıkışını yapacak. Oyunun ilk oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Işık hızındasınız helal olsun :) Daha 5 dakika oldu anında eklemişsiniz videoyu
  • Bu daha çok filmin oyunu gibi görünüyor, hitmanin sivri yüz hatları gitmiş yerine filmde hitman karakterini canlandıracak adamın yüzü gelmiş gibi.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sitesinde 8 Aralık 2016 yazıyor fakat bu sene çıkacakmış gibi yazmışsınız. EDİT: Sabah baktım 2016 yazıyordu düzeltmişler şuan heryerde 8 aralık 2015 hayırlı uğurlu olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkk34 -- 16 Haziran 2015; 21:43:54 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • PS3'e çıkmaz mı ki? Gerçi artık PS3'e oyun çıkar mı ondanda şüpheliyim.

• Böyle söylüyolar da çıkış tarihlerini bence baya bi erteleme de olur

• quote:

Orjinalden alıntı: cenkk34

Sitesinde 8 Aralık 2016 yazıyor fakat bu sene çıkacakmış gibi yazmışsınız.

Videoda sadece 8 aralık yazmışlar. Ayrıca steam'de de çıkış tarihi 8 aralık 2015 olarak gözüküyor. Bence sitesi yanlış. Ayrıca steamde ön sipariş 149 TL yandık valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkual -- 16 Haziran 2015; 21:18:57 >
  • Türkçe altyazı bu oyunda olamaycak galiba

• Steam'de 150 tl'den ön sipariş'e açılmış. Görünüşe göre square enix'de dolar kurunu 3 TL olarak değerlendirmeye başladı ne yazık ki

• aşırı genç olmuş 47. ben ilk oyunda bile bu kadar genç görmemiştim bu adamı. ne biliyim ilginç olmuş :) mutliplayer beta falan filan bunlar canımı sıktı biraz umarım multi dedikleri şey absolutiondaki gibi bişey olur yani multi olmayan multi :) :) senaryoya odaklansınlar. jasper kyd gene yok gibi ama umarım yanılırım. bi de bloodmoneydeki o efsane ava marie çalsın lütfen :)

OLUM ASSASİNS CREED HALT ETMİŞ HİTMAN GELİYOR LANNNNNN!!!!!

hadi 2K sende Mafia 3ü duyur da yerimden zıplıyım şurda... Max Payne 4e gelince...sanırım evli barklı çoluklu çocuklu olunca Rocksatr beni sevindirecek :( yaniii ölme eşşeğim ölme...

• Harika bir oyun ya bu kez fazla aksiyon'a kaymadan , Blood Money gibi istedigimiz bicimde isimizi halledecegiz oyunda :D .

• umarım şu puan olayı olmaz. serbestliği öldürüyor bence insanı yönlendiriyor

• Reboot falan mı olacak acaba? belki de ondan bu kadar gençtir. Ama süper bir oyun geliyor orası kesin :D

• Hitman'i ilk oyunundan itibaren takip eden ve oynayan birisiyim.Hitman Absolution'da 31 saat oynama surem var.( :D ) Ama o 47 nerede, buradaki nerede... 47 karakteri muhtemelen fiziksel olarak Chris Redfield'den sonra en çok üzerinde oynanmış karakterdir.Fakat Absolution'un 47'si birçok oyuncu tarafından en beğenilen dış görünüşe sahipti.Bunda ise çok genç.Oynanış mekanikleri bize gelişmiş bir deneyim sunacaktır da karaktere alışana kadar zaman geçmesi gerek gibime geliyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Contracts olayı yine var demek ki.Absolution'da beni pek sarmamıştı ama meraklısına iyi gelecektir

• Beyler karakteri seslendiren eleman gitmiş olabilir. Umarım gitmemiştir.

• Allah'ım yarabbim tipe bak...

• Gittikçe daha iyiye giden belki de tek istikrarlı oyun.
  • Hitmanin tüm oyunlarını oynadım hepside bana göre çok güzeldi ve yeni oyunu absolutionu bitirdiğim andan beri bekliyordum.Dün sony konferansında görünce çok iyi oldu dedim bugün square enixte tarih verdiler işte bu dedim sonrada ön siparişe girip fiyatı gördükten sonra bu ne dedim.Arkadaşım 150 liraya oyun olur mu ya bu ülkede yaşayan insanlara karşı uygulanan bu fahiş fiyat politikasının nedeni nedir?Korsan değil bir kere onu geçelim korsan oyun oynanıyor doğrudur korsan oyun oynamayan adam yoktur Türkiye de(korsan oyun oynamayan oyuncu yoktur.)kaldı ki oyunları kıran gruplarda Türk grupları değil,kura göre çeviriyorlar desen ruslar ne oluyor adamlar oyunları 3 te 1 fiyata götürüyor bu nasıl bir düzendir.Bir kaç firma dışında Türkiyeyi gören yok maalesef tamam emek var ortada doğruda ama senin yaptığın oyuna verilen parayı kazanmak içinde bir emek var .Sen eğer emeğim boşa gitmesin kıymeti bilinsin istiyorsan sende başkasının emeklerine saygı duyacaksın saçma sapan nedenlerle gösterip bu ülkede fahiş fiyattan oyun satmayacaksın.Aral v.b mevzularına girmiyorum onları Allaha havale ediyorum.(Dünyada kendi milletine kazık atan ülkeler sıralamasında başı çektiğimiz kesin.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 16 Haziran 2015; 22:11:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: psychowho

Hitman'i ilk oyunundan itibaren takip eden ve oynayan birisiyim.Hitman Absolution'da 31 saat oynama surem var.( :D ) Ama o 47 nerede, buradaki nerede... 47 karakteri muhtemelen fiziksel olarak Chris Redfield'den sonra en çok üzerinde oynanmış karakterdir.Fakat Absolution'un 47'si birçok oyuncu tarafından en beğenilen dış görünüşe sahipti.Bunda ise çok genç.Oynanış mekanikleri bize gelişmiş bir deneyim sunacaktır da karaktere alışana kadar zaman geçmesi gerek gibime geliyor.

İlk oyundan itibaren kapak tasarımı ve oyun içi halinin resimlerini atayım Absolution'a neden iyi dedikleri çok daha iyi anlaşılır.

Hitman Codename 47

Hitman Silent Assasin

Hitman Contracts

Hitman Blood Money

Hitman Absolution

Hitman'in yeni oyunu için de bunu gösterdiler. Oyun içinde gösterildiğinden farklı olacaktır. Tıpkı diğer oyunlardaki gibi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.