Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence tamamen MSG ve MESAM'ın aptallığı. Zaten twitter'da bir Müyap yetkilisi bunu söyledi, ikisi arasında (MSG & MESAM) çıkan bir anlaşmazlıktan dolayı servis kullanılamıyormuş Türkiye'de. Ayrıca dediğin gibi bu adamların ödeme planları hepsi belli neyi bekliyoruz şu an gerçekten ilginç. Açıkladıkları fiyat listelerinde mekanın metrekaresine, dijital platformsa dinlenme sayısı veya kâr ortaklığına kadar her türlü ayrıntı var, adamlar bu fiyat listesine göre hareket etmek istediklerine sorun mu çıkarıyorlar napıyolar anlamadım.
  • açıklarmısınız biraz, üst solda internet radyosunda mı beats1 mevcut?
  • Yapacakları işin 3500 tl para veriyoz en son biz yararlanıyoruz.
  • Apple music kullanmak icin illa ki 8.4 surumune mi yukseltmeliyiz peki ?
  • MSG & MESAM denen adlarını daha önce duymadığım ve duymak istemediğim kuruluşlardan açıklama bekliyoruz. Madem APPLE ı engellediniz ayrıntılı bir rapor sunun da görelim. Kimi nazıl zengin etmeye çalışıyorsunuz anlayalım.
  • tugays77 kullanıcısına yanıt
    evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: bmözdemir16

Yapabileceğimiz bişi yok mu puan beklemekten başka. Twitterda hashtag falan açsak MESAM a ve MSG ye Yönelik

Birşey değişeceğini pek sanmıyorum.

Apple Namibya müziğini ve müzisyenini ne kadar önemsiyorsa, Türk müzisyenini de o kadar önemser.
    MESAM direnerek extra hak alacağını falan sanmıştır, Apple da, çokta tın! demiş görüşmeyi kesmiştir bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugays77

Apple music kullanmak icin illa ki 8.4 surumune mi yukseltmeliyiz peki ?

Evet. (Türkiye için kullanılamadığını zaten okumuşsundur, onunla ilgili birşey söylemiyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

Su an elimizdeki kredi kartlarinin us storeda gecmeme sebebi tam olarak nedir? Kartin uyrugunun baska ulke olmasi mi?

Yurtdisi alisverisine acik visa-mastercard vs hepsi ayni terane olmuyor mu?

Kart yurtdışına at bir kart olmadığı için kabul etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Androide gelince nasil olur peki ios kadar uyumlu olmaz degil mi spotify gibi dinleriz
    Birde birsey soracam hocam enpara kartim yok benim istiyorum apple music de kullanmak icin birde yari fiyatına düşüyor. Peki kullanmam icin ben bu kartin icine para yuklemem mi lazim hey ay orda otomatik mi çekiyor onu merak ettim

Birkaç özellik Android'de olmayacaktı ancak hangi özellikler şu an hatırlamıyorum.Ama önemli şeyler değildi. Mesela ile üyeliği sistemi yoktu vesaire. Yoksa temelde yine aynı programı kullanacaksınız Android'de de.
    Enpara banka kartıdır kredi kartı değil. İçinde yeterli miktarda para olacak ki parayı çekebilsin.
  • Spotify'a laf atanlar şimdi nerede Uygulamayı denemeden konuşmayacaksınız Belki daha iyidir ama şuan sonuç ortada
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam. Kart bilgileriniz bankayla uyusmadigi icin kontrol edin diyordu da dedim ben mi hata yapiyorum ondan mrk edip sordum.

Sdnde gift card ile alim yontemi soylenmis de degmez herhalde trye gelir yakinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denedim. beats 1 berbat. uzmanlardan öneri alın diyor. adam zenci rap şarkısıyla selana gomezden başka birşey çalmadı. bildiğin radyo işte. radyocu da milleten öneri istiyor. selana gomez justin bieber gırla gitti yani. bu kadar uyuz olmamıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

Anladim hocam. Kart bilgileriniz bankayla uyusmadigi icin kontrol edin diyordu da dedim ben mi hata yapiyorum ondan mrk edip sordum.

Sdnde gift card ile alim yontemi soylenmis de degmez herhalde trye gelir yakinda

Dolar kurundan o parayı vermeye değmez kesinlikle. Yakında sorunların çözüleceğini ummaktayım. En azından birkaç gün daha beklenmeli.
  • Ayda 10 dolar ucret tr de ne kadara denk gelsede spotfy rahatligini vermez gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeyikVakti

Ayda 10 dolar ucret tr de ne kadara denk gelsede spotfy rahatligini vermez gibi

Neden?

• Apple kullanıma sunsun artık servisi, Türk sanatçılar olsun olmasın fark etmez sonuç olarak tüketici olarak biz geride kalıyoruz her şeyden.

Çok istiyorlarsa sonradan dahil olur bizimkiler
  • Herkese selam,

Bugün Apple Music 'in 3 aylık test üyeliğine (6 kişilik aile desteği olan) abone oldum. Servisi kullanmak için ülke seçeneği Amerika olan bir apple id oluşturdum. Ek olarak servisi kullanmak için bir VPN (avrupa veya amerika) hizmetine ihtiyacınız var. Amerika tabanlı apple id amerika tabanlı kredi kartı istediği için netten 15 dolarlık 1 adet itunes pre-paid kart satın aldım. Apple Music ciddi anlamda başarılı olmuş. Spotify Premium üyesi olarak bundan sonra Apple Music ile devam edeceğim gibi görünüyor. :) Bu arada Apple yüklediğiniz 15 doları eğer üyeliğe devam etmek isterseniz 3 ay sonra çekiyor.

Hizmet Türkiye 'de açıldığında kendinize 1 adet Enpara kart temin edin. Bütün Apple Store harcamalarınızı %50 indirimli. Yani 6 kişilik aile desteği olan Apple Music servisi size ayda 25TL 'ya gelecek. Bütün akrabalara dağıtın gitsin. :)

Beats1 radyoyu biraz dinledim. Müzikler genelde hit olanlardan seçiliyor, büyük ihtimalle çoğu Türkiye 'de duyulmamıştır. Bu arada servise Türkiye 'den ulaşılamamasına rağmen bütün Türk şarkıcıların müzikleri erişilebilir durumda. :)

Aşağıda ekran görüntüsünü paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TorwaK -- 1 Temmuz 2015; 20:25:24 >

• TorwaK kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de açılırsa enpara ile birlikte aile üyeliği 7.5 tl ye tekabül ediyor
  • Tekin G. kullanıcısına yanıt
    6 kisiye kadar kullaniliyor yani 1.25

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.