Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.643
Cevap
85
Favori
127.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realbrutal

android kullanıcı olarak apple musice bugün itibariyle spotifydan geçiş yaptım. ilk dikkatimi çeken mobilde düşük kalite seçince gerçekten çok kalitesiz geldi. şimdi kaliteyi yükseltince on numara oldu ama spotifyde 3 ayrı kalite seçeneği sunuyor. normal kalitede bile hissedilir fark göremiyordum.ios uygulamasıda mı bu şekilde?

Valla hücresel veri üstünden pek dinlemediğimden bu konuda net bir cevap veremeyeceğim ama bir keresinde hücreselden dinlerken sesin kalitesizmiş gibi geldiğini fark etmiştim. Ya da bir yanılsamaydı bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Musteri hizmetlerini arayip bakiyeyi sifirlattim sorun cozuldu.
    Bu arada kendime cok kiziyorum neden daha once Apple music e gecmedim diye harika biseymis

Geç olsun güç olmasın.
  • Arkadaşlar Android cihazı için Apple müzik uygulamasını kullanıyorum 10 tl para çekti uygulamadan kredi kartı bilgilerimi silmek istiyorum silemiyorum sitesindende silinmiyor sadece Apple cihazlarda silinebilir ama Apple cihazım yok ne yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS10 ile gelecek Apple Müzik yenilikleri belli olmuş.

quote:

Apple'ın çevrimiçi müzik hizmeti Apple Music Haziran'daki WWDC 2016 etkinliğinde tamamen yenilenen arayüzüyle tanıtılacak. WWDC kapsamında tanıtılacak yeni sürüm ilk etapta iOS 10 ile birlikte beta olarak geliştiricilere daha sonra ise sonbahar döneminde işletim sisteminin nihai sürümüyle birlikte iOS kullanıcılarına dağıtılması planlanıyor.

Yenilenen tasarımıyla birlikte siyah ve beyazın ağırlıkta olacağı uygulama şimdikine göre daha az renkli bir arayüzle gelecek. Siyah ve beyaz nedeniyle arayüzü sıkıcı hale getirmek istemeyen firma albüm kapaklarını oldukça büyük hale getirip arayüzün önemli bir parçası yaparak bu durumun önüne geçmeyi hedefliyor. Böylece daha sade bir hale gelen arayüzde artık albüm kapağına göre arka fon rengi de değişmiyor.

Güncellemeyle yeni 3D Touch kısayolları da kazanacak uygulamaya farklı şarkı paylaşma yöntemleri de getirilmiş. Yeni sekmesinin kaldırıldığı Apple Music'de bu versiyonla birlikte yeni sekmesinin içeriğini daha iyi organize eden gözat sekmesi getiriliyor.

Beats 1 radyo istasyonunun değişmediği yeni Apple Music çok daha geniş bir şarkı sözü yelpazesine sahip olacak.

Haberde sanki normalde şarkı sözü özelliği varmış gibi bahsedilmiş, ama -hatrı sayılır bir arşivle- dahili şarkı sözleri özelliği de gelecekmiş. Ayrıca Beats 2 gibi birkaç yeni canlı radyo daha duyurulabilir.

Sizin için bölümü daha fazla öne çıkarılacak ve çalma listesi ile albümler dışında video ve şarkı önerileri de içerecek. Bence bu çok daha iyi olacak.

Bu arada Spotify ve Deezer'dan listelerini Apple Music'i aktarmak isteyenlere Songshift isimli iOS programını öneririm. Her bir liste için 100 şarkıyı ücretsiz aktarıyor. 100'den fazla şarkı içeren listeler için 12,99 TL'ye pro sürümü alabilirsiniz. Önceki sürümlerde sorunlar vardı, ama gün geçtikçe sorunlar gideriliyor ve yeni özellikler ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 5 Mayıs 2016; 12:08:14 >
  • 3aylık deneme sürümünü aynı cihazdan başka iCloud hesabıyla yine ücretsiz bir şekilde alabilir miyim

• blackcemre kullanıcısına yanıt
    ? @blackcemre

• blackcemre kullanıcısına yanıt
    Daha önce aktif edilmemişse olabilir sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kulaklıkta applemusic in sesi spotifyden 2-3 kademe az çıkıyor nedense full seste ikisini kullanan arkadaşlar deneyip yazarmı tüm ses ayarları fullde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Arkadaşlar Android cihazı için Apple müzik uygulamasını kullanıyorum 10 tl para çekti uygulamadan kredi kartı bilgilerimi silmek istiyorum silemiyorum sitesindende silinmiyor sadece Apple cihazlarda silinebilir ama Apple cihazım yok ne yapabilirim

Android'de Apple Music sistemi nasıl bilmiyorum ama kayıt olurken sizden Apple hesabı açmanızı istediyse iş kolay, PC'ye iTunes yükleyin hesabınızla giriş yapın Hesap bilgilerini görüntüle deyin oradan kaldırabilirsiniz veya daha kolayı internetten Apple hesabınıza giriş yapın ve kartı kaldırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayalttantire

iOS10 ile gelecek Apple Müzik yenilikleri belli olmuş.

quote:

Apple'ın çevrimiçi müzik hizmeti Apple Music Haziran'daki WWDC 2016 etkinliğinde tamamen yenilenen arayüzüyle tanıtılacak. WWDC kapsamında tanıtılacak yeni sürüm ilk etapta iOS 10 ile birlikte beta olarak geliştiricilere daha sonra ise sonbahar döneminde işletim sisteminin nihai sürümüyle birlikte iOS kullanıcılarına dağıtılması planlanıyor.

Yenilenen tasarımıyla birlikte siyah ve beyazın ağırlıkta olacağı uygulama şimdikine göre daha az renkli bir arayüzle gelecek. Siyah ve beyaz nedeniyle arayüzü sıkıcı hale getirmek istemeyen firma albüm kapaklarını oldukça büyük hale getirip arayüzün önemli bir parçası yaparak bu durumun önüne geçmeyi hedefliyor. Böylece daha sade bir hale gelen arayüzde artık albüm kapağına göre arka fon rengi de değişmiyor.

Güncellemeyle yeni 3D Touch kısayolları da kazanacak uygulamaya farklı şarkı paylaşma yöntemleri de getirilmiş. Yeni sekmesinin kaldırıldığı Apple Music'de bu versiyonla birlikte yeni sekmesinin içeriğini daha iyi organize eden gözat sekmesi getiriliyor.

Beats 1 radyo istasyonunun değişmediği yeni Apple Music çok daha geniş bir şarkı sözü yelpazesine sahip olacak.

Haberde sanki normalde şarkı sözü özelliği varmış gibi bahsedilmiş, ama -hatrı sayılır bir arşivle- dahili şarkı sözleri özelliği de gelecekmiş. Ayrıca Beats 2 gibi birkaç yeni canlı radyo daha duyurulabilir.

Sizin için bölümü daha fazla öne çıkarılacak ve çalma listesi ile albümler dışında video ve şarkı önerileri de içerecek. Bence bu çok daha iyi olacak.

Bu arada Spotify ve Deezer'dan listelerini Apple Music'i aktarmak isteyenlere Songshift isimli iOS programını öneririm. Her bir liste için 100 şarkıyı ücretsiz aktarıyor. 100'den fazla şarkı içeren listeler için 12,99 TL'ye pro sürümü alabilirsiniz. Önceki sürümlerde sorunlar vardı, ama gün geçtikçe sorunlar gideriliyor ve yeni özellikler ekleniyor.

Şu şarkı sözü özelliği gelsin başka bir şey istemiyorum. Bu kadar zor olmamalı cidden neden yapmıyorlar anlamak güç hem Spotify hem Apple Music'te yok, her zaman farklı uygulamalara muhtaç ediyorlar. Apple, Genius ile anlaşsa güzel olacak ama bir özellik için Spotify ile anlaşmışlardı, bakalım neler olacak.

Bir de şu sanatçıların albümleri sayfasındaki karmaşıklığı düzeltirlerse iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcemre

3aylık deneme sürümünü aynı cihazdan başka iCloud hesabıyla yine ücretsiz bir şekilde alabilir miyim

O hesapta Apple Music'i daha önce aktifleştirmediyseniz evet açabilirsiniz ama çok mantıklı bir şey açıkçası, onca müzik liste arşiv hepsi gitmiş olacak. Ben hayatta uğraşamam açıkçası arşivi yeniden oluşturmaya. Aylık 10 lirayı, Enpara card ile 5 lirayı çok görmeyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkengin

Arkadaşlar kulaklıkta applemusic in sesi spotifyden 2-3 kademe az çıkıyor nedense full seste ikisini kullanan arkadaşlar deneyip yazarmı tüm ses ayarları fullde

Apple Music'te ses biraz daha kısık bu zaten bilinen bir şey, konuda da geçmekte. Apple, telefonlarında AB Ses sınırı falan da kullanan bir şirket zaten. Ama 2-3 kademe denecek kadar da bir fark yok, şarkıya göre değişiyor olabilir.
  • Eve iki iPhone ve dört kişi Android kullanıyor. Hepimiz aile üyeliğinden faydalanabilir miyiz?
  • arkadaşlar 3 aylık deneme zamanım sona erdi dün normalde ama hala indirdiğim müzikler duruyor ve dinleyebiliyorum. sadece yeni bir müzik dinlemeye çalıştığımda müsade etmyior. bu durum sizlerdede bu şekildemi acaba ?
  • Bende de aynı şekilde. Üyelik bitmesine rağmen Apple Müzikten çevrimdışı dinlemek için indirdiğim bütün şarkılar kaldı. Keşke daha çok indirseydim. Ama yazılım güncelleme yaptıktan sonra (özellikle i-tunes üzerinden) bir daha geri gelmemek üzere silinecektir muhakkak.
  • Deneme süresi bitmesine rağmen ben de dinleyebiliyorum indirdiğim müzikleri ama bu sadece iphone'da oluyor, ipad'de dinleyemiyorum artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Hoparlör -- 12 Mayıs 2016; 12:02:48 >
  • Sıla'nın Mürekkep albümü bir türlü gelmedi, Afitap olarak single şeklinde yer alıyor. Apple Music halletsin artık şu işleri, herşeyinden çok memnunum hatta ilk ay ücretini çekti bile helali hoş olsun ama şu yeni çıkan albümler bir var bir yok yarım yamalak falan can sıkıyor.

• Olur diye düşünüyorum ama tam bilgi yok bu konu hakkında nette. En basidi Apple'ı arayıp öğrenmek.
  • İlginç bir durum. Şanslıymışsınız, benim arkadaşta süre dolar dolmaz direkt uçtu müzikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Sıla'nın Mürekkep albümü bir türlü gelmedi, Afitap olarak single şeklinde yer alıyor. Apple Music halletsin artık şu işleri, herşeyinden çok memnunum hatta ilk ay ücretini çekti bile helali hoş olsun ama şu yeni çıkan albümler bir var bir yok yarım yamalak falan can sıkıyor.

Bunun sebebini çok kez anlattım, özellikle yerli albümleri bazen hemen eklemiyorlar, bir süre iTunes'tan satın alınmasını sağlayıp sonra koyuyorlar. Yabancı albümlerde bu durum olmuyor anında ekleniyor, yine bizim Türk Musiki Derneği'nin çakallığı. Ama zamanla bu durumu da bitirirler herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.