Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ercintemirtas

Anlayamadığım nokta şu, spotify kullanırken hem iphone hem de ipadimde eş zamanlı listelerimde değişiklik yapabiliyordum. İpadimde tüm listelerimi apple music'e aktardım. Fakat iphoneda hiç bir değişiklik olmadı. Sanırım bir de iphone ile uğraşamayacağım. Spotifyda kalmak en mantıklısı, fakat bir kaç listeyi oradan sildim, mecbur baştan yapacağız.

Ayarlar>Müzik>iCloud Müzik Arşivi seçeneğini aktif hale getirdiğinizde tüm cihazlarınızda senkronize olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akke4323 -- 7 Şubat 2016; 12:47:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    şaka?

• quote:

Orijinalden alıntı: izkus35

şaka?

Saka degil 3 tl nere 30 tl nere sacma sapan kapanan bi servise niye o kadar para bayiliyimki ayni isi goren alternatif varken
    Ha parayi illa harcamak istiyosan git fakire fukaraya camiye ver

• Ya bi de benim aklıma takılan müziği indirip müziklerimize kaydettiğimiz zaman herhangi bir ücret gidip gitmediği.Yoksa bu 9,99TL'lik paket içinde mi?

• Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    30 tl neyin ücreti onu anlayamadım. 10 tl apple müziğin aylık ücreti. enpara ile 5 tl ye geliyor. hatta inat edip 6 kişi toplaşıp üstüne bir de enpara eklerseniz aylık 1,25 tl ye geliyor.
  • Deneme süresi bitince farklı hesap açıp onla giriş yapsak tekrar 3 ay alınır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

/>

• Fiyat iyi bence. Aile üyeliği açtım eşim ve kendim için. 15 tl yarısı en para iadesi 7.5 tl oluyor. Yani kişi başı 3.75 tl / ay.

• akke4323 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, hallettim sayende. @akke4323

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izkus35

30 tl neyin ücreti onu anlayamadım. 10 tl apple müziğin aylık ücreti. enpara ile 5 tl ye geliyor. hatta inat edip 6 kişi toplaşıp üstüne bir de enpara eklerseniz aylık 1,25 tl ye geliyor.

O zaman ben yanlis anladim

• Bir iki müzik açtıktan sonra diğer müzikler açılmıyor çözümü varmıdır acaba? Yoksa stabilite eksikliğimi?

• iPhone u olan Apple music kullanır NET, androidlere spotify da başarılar

• Uk Top 40 ı kolayca bulabileceğimiz bir liste var mı Apple Music te?

• Bence mükemmel bir giriş yaptı Apple. Spotify'i ilk yıllarında hatırlayın. Yılların Spotify'i ile kıyaslamak saçmalık olur. Fakat zamanla onu geride bırakacağından eminim.

• Daha önce söylenmiştir ama müzik arşivi çok zayıf daha zamanı var.

• Burdaki kötü söz kelime iceren muzikleri indiremiyor muyuz ?
    Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)

• quote:

Orijinalden alıntı: sinancavus59

Bir iki müzik açtıktan sonra diğer müzikler açılmıyor çözümü varmıdır acaba? Yoksa stabilite eksikliğimi?

Bu sorunun cevabı bana da lazım, bilen var mıdır sebebini ?
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    valla hocam apple music kullanınca itunesta icloud açık diye müziklerimi kabul etmiyor çok saçma cidden dediğiniz müzik ve videoları elle yönet sadece videoları yönet olarak değişiyor. Müziklerimi itools ile atıcam heralde. Valla apple cidden böyle bir şey yapıyorsa yazıklar olsun ona. Apple music kullanıyoruz diye normal müziklerimizi atamıcak mıyız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

valla hocam apple music kullanınca itunesta icloud açık diye müziklerimi kabul etmiyor çok saçma cidden dediğiniz müzik ve videoları elle yönet sadece videoları yönet olarak değişiyor. Müziklerimi itools ile atıcam heralde. Valla apple cidden böyle bir şey yapıyorsa yazıklar olsun ona. Apple music kullanıyoruz diye normal müziklerimizi atamıcak mıyız ?

Daha 1 saat önce aynı sorunu yaşadım ve demek istediğiniz şeyi anladım maalesef böyle bir şey yapmışlar ben de saçma buldum ama yine de sorun yok. iTools ile devam.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.