Şimdi Ara

FIFA 16 - PTT 1. LİG İçin Oy Ver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA geçtiğimiz yıl yine aynı platformunda ''FIFA 15'de ligini seç'' duyurusu ile tüm dünya liglerini oylamaya sunmuştu. 105bin küsür oy ile 1. olan Türkiye Ligi FIFA 15'de yerini almıştı.

Yıllar sonra gelen bu güzel haber ile birlikte EA bu yıl tam 2 bomba patlatarak hem FIFA 16'yı Türkçe Dil seçeğiyle piyasaya sürdü, hem de PTT 1.LİG'ide oylamaya koymuş bulunmakta.

Ama bunun için önümüzde çok büyük bir engel var. Geçen yıl oylamayı 10. sırada tamamlayan Ukrayna Ligi şuan 150bin küsürat ile zirvede yer alıyor. PTT 1. LİG oylama da 135 bin küsür geride. El ele verip Türkiyemizin en büyük 2. olan ligimizi FIFA 16'da görmeyi istiyor isek, oylama bitene kadar her gün siteyi ziyaret ederek oyumuzu kullanmalıyız ve çevremizi oy kullanması için yönlendirmeliyiz.

Peki nasıl oy kullanırım?

1. Adım :www.fifplay.com/fifa16-leagues-vote/ adresine giriyoruz.

2. Adım : En aşağıya inerek ''Turkish PTT League'' seçeneğine tik koyuyoruz.

3. Adım : Tekrardan aşağıda bulunan ''Vote'' kutucuğuna tıklıyoruz. Hepsi bu kadar.

Alıntı : Türkçespiker.com

• Hocam çok güzel yönlendirme, inşallah diğer arkadaşlarda rağbet gösterirse bu yıl bu ligi de alırız inşallah...
  • Bende isterim ve oyumuda kullandım tr 2.lig olsuna ama en iyi takımımızın uefa sıralamasında 58. sırasında olan bir ülkenin ve en iyi takımlarının 4 yıldız kategorisinde olduğu, 1.ligini taze koymuslarken,2.ligini ertesi sene koymaları ne kadar mümkün ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle bir şey olduğunu bilmiyordum hocam. ama ne yalan söyliyim ingiltere conference ligini görünce dayanamadım ona verdim oyumu:))
  • abi bende ne yalan söyliyim brezilya liginin tekrar gelmesini istiyorum,ne güzel brezilyalılardan kurulu şahane takımlar kurabiliyorduk,patolar onlar bunlar,keşke iki lig işaretleme şansımız olsa,ama ağır basan nedense brezilya ligi oluyo
  • Abi yapmayın ülkemize destek verin ya :)
  • 270 TL oyun yapmışlar geçen sene ne kadardan çıkmıştı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

Abi yapmayın ülkemize destek verin ya :)

yanlış anlaşılmasın,oyunda kalitesiz bir çok lig varken tabiki bizim kendi 2.ligimizin gelmesini isterim,fakat nerdeyse tamamı bronze oyunculardan oluşan bir lig gelicek gelicek olursa eğer,açıkçası benim için olsa da olmasa da olur diyebilceğim bi lig,keşke kalitesi yüksek olsa da kesinlikle gelmeli desek,
    bu oyunda hep ilk kadrom brezilyalılar üzerinden olmuştur,nerdeyse her mevkileri eksiksizdi(pato vardı,adriano vardı vs vs) ama şimdi onlar da olmayınca brezilya ligindeki cevherleri kullanıp o takımlarla div1e yükselmenin keyfi hiçbir takım vermiyor şuan benim açımdan en azından
    o yüzden açık yüreklilikle ukrayna liginin değil de brezilya liginin kazanmasını isterim,ülkemiz de 2.sırada olur en azından fifa 17 için daha iddaalı olma şansımız olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

270 TL oyun yapmışlar geçen sene ne kadardan çıkmıştı?

geçen sene pc için 153 tlden çıkmıştı,270tl sanırım xbox ve ps fiyatları,pc fiyatını bilmiyorum açıklandı mı?
    edit:şimdi baktım standart edition originden pre order fiyatı 60 euro şuan,yaklasık 180 tl yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarda -- 17 Haziran 2015; 15:01:31 >
  • quote:

Ben ön siparişle playstoreden 95 tl ye almıştım hemde ön siparişle Fifa 15i
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

quote:

Ben ön siparişle playstoreden 95 tl ye almıştım hemde ön siparişle Fifa 15i

bende meksika proxyle almıştım,100tl altı bi rakamda çıkarsa alabilirim konsola geçmezsem
  • aarda kullanıcısına yanıt
    100 tl ve üzeri veremem valla hiç :) illaki bi kod bişi paylaşan olur geçen sene forumda 1 kod paylaşmıştılar ön siparişle almıştım 95e
  • Bunu daha büyük kesimlere ulastirmamiz lazım destek bulmalıyız konuyu açan arkadaşa tebrik edeyorum

• waroflords kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, konuya pek ilgi var mı bilemiyorum ancak yorumlardan yok gibi :) yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • Olmadı bsc ekibi Dh ekibi teknoloji site sahiplerinden rica edeceğiz iletişim saglayabilirsek iyi olur

• waroflords kullanıcısına yanıt
    Malesef ben kendilerini tanımıyorum hocam forumda, eğer siz tanıyosanız bir haber yapılırsa güzel olur daha fazla kişi görür
  • Arkadaşlar oyunuzu bölmeyin ptt ye verin emin olun brezilyaya oy verenler zaten milyonu bulacak.
  • İncicilere söyleyin patlatırlar oyları.
  • mesala benim bu uygulamadan şimdi bu paylaşım ile haberim oldu.Bence Bazı youtube kanallarına bazı forumlarada daha söylersek yeteri kadar oy gelebilir.

Atıyorum bazı türk youtube kanalları 150,300,400bin takipcileri var bunlara bir şekilde ulaşılırsa ve bu anketin reklamını yaparlarsa en azından 1.liği zorlarız.
  • Forumda bir arkadaş vardı fifa videoları atıyodu tamamen fenerbahçe oyuncularıyla fut oynuyodu, youtube da kırmızı kep ancak forumda adını bilmiyorum tanıyan varsa ulaşsın ona gerisi gelir zaten
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.