Şimdi Ara

Avea inTouch 4 - CM11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güncel CM11 Rom Linki: Avea intouch 4 CM11 Rom (Geliştirici: FlourMO)

Orjinal romun geliştiricisi ironMan.K 'ya sonsuz teşekkürler,
    Benim yaptığım, romun bizim cihazda çalışabilir hale gelmesini sağlamaktır.

Uyarılar:
    - Dahili hafızadaki verileriniz silinecektir.
    - Yazılımın yüklenmesinden kaynaklı telefonunuzda oluşabilecek zararların sorumluluğu size aittir.
    - Update şeklinde değil, sıfırdan kurulumdur.
    - Google Play Store eklidir.

Rom linki:
    - Avea intouch 4 CM11 Rom

Kurulum:
    - Yükleme dosyasını cihazınızın harici hafıza kartına kopyaladıktan sonra CWM ya da TWRP recoveryden wipe yapmadan kurabilirsiniz.

Kaynak romun linki:
    Lenovo A6000/Plus Cyanogenmod 11 ironMan.K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mseskir -- 4 Temmuz 2015; 11:07:35 >

• özellikleri nedir mehmet hocam eskisinden farkı var mı?
  • tarih şubat görünüyo
  • tekrar oluyo ama benim güç tuşu güven vermiyo. bu romda da ses tuşu ile cihaz uyandırılıyo mu
  • ytezer Y kullanıcısına yanıt
    24 şubat kullanılan cm sürümünün yayın tarihi, kafa karışıklığı olmaması için adını değiştiriyorum..
  • ytezer Y kullanıcısına yanıt
    Farkı saf cm olması; pacman - crdroid - mokee - carbon romlardaki gibi eklenen menüler, özellikler vs yok.
  • pil performans nedir acaba bu da diğeri gibi ısınma yapıyor mu hergün rom yüklemekten bi garip oldum :D eline sağlık @mseskir hocam sen olmasan bu telefon öksüz kalacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ytezer

tekrar oluyo ama benim güç tuşu güven vermiyo. bu romda da ses tuşu ile cihaz uyandırılıyo mu

Uyandırılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsanlukk

pil performans nedir acaba bu da diğeri gibi ısınma yapıyor mu hergün rom yüklemekten bi garip oldum :D eline sağlık @mseskir hocam sen olmasan bu telefon öksüz kalacaktı.

Günde 3-4 defa rom kurduğum için pil ve ısınma hakkında ben bir şey diyemem, deneyenler yorum yaparsa sevinirim..
  • mseskir M kullanıcısına yanıt
    Yükleyip deneyeyim o zaman az bir yardımım dokunur arkadaşlara tekrardan eline sağlık.
  • Orijinal lollipop gelecekmi. 64 bit bu tur tonlarda aktif edilmezmi.loli gelmeden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eve gidince yuklim

• Firefox OS diye bir gordum.sndroid mi o.

• telefon sanırım brick oldu 5.1.1 den bu roma geçişte programları ayarladıktan sonra 65 tane idi sanırım top zıplama ekranında kaldı 20 dakikadır böyle nasıl kurtarırız hocam
  • hocam bootloop oluyor. kurulum yaptıktan sonra ilk açılışta force close oluyor bi uygulama bootloopa düşüyr açılmıyor. acaba sadece bende mi bu sorun?
  • Korktum.miuiden geccez

• Wipe data, dalvik cache yapıp tekrar denermisiniz. Eski romdan birşeyler kalıyor sanırım. Data klasörünün içini temizle komutu ile başlıyordu kurulum, datayı formatlayacak şekilde düzelttim. Romu tekrar indirmeden wipe data yapıp kurarsanız sorun olmayacaktır.

Romu şimdiden sonra indirenler için wipe yapmalarına gerek yok.
  • mseskir M kullanıcısına yanıt
    lollipop tan geçimiştim. şimdi crdroid kurup tekrar cm11 kurdum sorun olmadı :)
  • tamamdır hocam düzeldi şimdi halbuki ilk yüklemede de yapmıştım dalvik cache data
  • Hocam kusura bakma ama yaptığın en iyi rom bu olabilir çok hızlı ve stabil daha programları yüklerken bile kendini belli etti umarım ısınma ve pil performansı da iyidir bri kaç gün kullanıp onun hakkında da bilgi veririm.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.