Şimdi Ara

Palit GeForce GTX 980 Ti Super JetStream duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Palit GeForce GTX 980 Ti Super JetStream duyuruldu

Global ekran kartı pazarının lideri konumundaki Tayvanlı Palit, oyunculara yönelik olarak güçlendirdiği  GeForce GTX980 Ti Super JetStream adındaki yeni ekran kartını lanse etti. 

2816 Maxwell çekirdeğine sahip olan kartın baz frekans değeri 1152MHz iken aşırtılmış değer 1241MHz. 6144MB GDDR5 384-bit belleğe sahip olan kart DDR ile 7GHz frekans değerine ulaşabiliyor. 

Modifiye edilmiş JetStream soğutucusunu kullanan Palit GeForce GTX980 Ti Super JetStream, oyun benchmarklarında referans karta oranla yüzde 11 daha fazla performans sağlayabiliyor. Ayrıca ağır yük altında yine 12 derece daha soğuk ve 8 desibel daha az gürültü oranına sahip. 

0-dB teknolojisi sayesinde kart genel işlemlerde hemen hemen hiç gürültü çıkarmıyor. Kartın ısısını 60 dereceye zorlayan ağır yükler altında ise fanlar devreye giriyor ve soğutma işlemine başlıyor. 

3 adet DisplayPort ile 4K çözünürlük aktarabilen kart DVI-I, 3 adet DisplayPort ve HDMI çıkışları ile tek kartta 4 ekrana kadar aynı anda destek sağlanabiliyor. Pervaneleri iki yöne de dönebilen 10CM-10CM akıllı fan sistemi ile ısı verimli bir şekilde dağıtılıyor. 

Palit kartında ayrıca DrMOS güç yönetim teknolojisini de sunuyor. Bu teknoloji ile yüksek akım devreleri ile gürültü seviyesi düşük ve verimli ısı üretimi sağlanıyor ve genel soğutmaya olumlu katkı sağlanıyor. Modelin fiyatı henüz belli değil. 

• diğerlerinden ucuz olursa tercih edilebilir tabi

• 980ti alan adam fiyatına mı bakacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

980ti alan adam fiyatına mı bakacak

üst seviye ekran kartları alan insanları milyoner falan gibi hayal edenler varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

quote:

üst seviye ekran kartları alan insanları milyoner falan gibi hayal edenler varmış

Orta bütçeli adam 980Ti mi alacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

quote:

Orta bütçeli adam 980Ti mi alacak?

Para kolay kazanılmıyor. Aylık 10 bin tl para kazanan adam alabilir ama ucuza bakar her zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • palit club3d his gibi markaları ülkemizde görebilsek keşke
  • 980ti referans kartlar 3500-3000 tl den çıkış yapacak gibi ülkemizde. özel tasarım kartları düşünemiyorum bile nerdeyse titan fiyatı olacak ya
  • 2006'da palit'in türkiye'ye gelmesinde benim büyük payım oldu.inanmayan linke baksın.hergün aramaktan distribütör'ü resmen bezdirmiştim.sonra da az voltmod basmadık o karta.heyt beee...

http://www.pclabs.com.tr/forum/topic/75737-palit-7600gs-getirtiyoruzilgilenenler-buraya/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekhmet95

980ti referans kartlar 3500-3000 tl den çıkış yapacak gibi ülkemizde. özel tasarım kartları düşünemiyorum bile nerdeyse titan fiyatı olacak ya

Yalnız kartlar çıktı Ön siparişe açıldı ve en ucuz ref. tasarım kart 2600 küsür.
  • RocheBobois kullanıcısına yanıt
    2600 tl ye hangi firma getirecek merak ettim? en ucuz bulabildiğim ön spariş 3165 tl

teşekkürler uçuk fiyat değilmiş cidden
  • sekhmet95 S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim Ti mı alacaksınız yoksa ?
    geçen ay asus strix 980 aldım sanırım oc yapıp 4 sene kullanırım üni bitene kadar.
    Hayırlı olsun Nereden ve ne kadara aldınız ve coil whine var mı test ettiniz mi?
    şuan kıbrıstayım bütlere kaldım 22 haziranda açılış yapıcam günlük 15 saat kullanırım zaten o zaman bilgilendiririm sizi ben vatandan aldım 2100 gibi bi fiyattı sanıyorsam
  • Elsa kullanıcısına yanıt
  • Çok yakışıklı kart
    Peki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.