Şimdi Ara

Shenmue 3, 2 Milyon Barajını Aynı Gün İçerisinde Aştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Bugün duyurulmuş ve oyun dünyasında büyük bir etki yaratmış olan Shenmue 3'ün Kickstarter üzerinde bulunan projesi daha ilk günden 2 milyon doları aştı.

An itibari ile 25,291 bağışçının 2,058,152 milyon dolarlık bağışına sahip olan Shenmue 3'ün çıkışı kesinleşmiş oldu. Bakalım kalan 31 günlük süreç içerisinde Shenmue 3 toplam ne kadar bağış toplayabilecek?

Toplanan bağışlara göre oyuna ekstra dil seçenekleri ve daha pekçok farklı oyun içi sistem eklenecek. Shenmue 3'ün 2017 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

• Oyunu bilmiyorum ama bu kadar sevilmesinin bir sebebi vardır. Benim için değil fakat diğer oyuncular için büyük bir duyuru.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • dreamcastin en iyi oyunu bana gore eskiler bilirler...

• Shenmu 1 ve 2 bu zamana kadar yapilmis en iyi oyunlardandir. Zamaninda dreamcast kullanipta bu oyunlari oynamayan yoktur sanirim. Haberi duyunca gercekten cok sevindim umarim 1 ve 2 deki o atmosferi yine yakalarlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 2017'e çok var ama gelmemesinden iyidir. Yıllardır çektiğim özlem bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kişi başı ortalama 81 dolar vermişler yani 220 Türk lirası. Abi bunlar nası adamlar ya bi' gecede tak diye çıkarıp veriyorlar helal olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: StrangerLovely

Kişi başı ortalama 81 dolar vermişler yani 220 Türk lirası. Abi bunlar nası adamlar ya bi' gecede tak diye çıkarıp veriyorlar helal olsun.

adamların aldığı paraortalama 2bin dolar/euro verirsen bir zahmet

• Ben bu oyunu ilkini oynamamıştım dreamcast konsolunda 2. oyunu oynayamadım benim oynadığım en iyi oyunlardan bir tanesi inşallah 3. oyun aynı atmosferi yansıtırlar.

• Ya arkadaş bi yorum yazıyom oda yanlış yapıyoz oynamıştım yazıcaktım .

• quote:

Orjinalden alıntı: StrangerLovely

Kişi başı ortalama 81 dolar vermişler yani 220 Türk lirası. Abi bunlar nası adamlar ya bi' gecede tak diye çıkarıp veriyorlar helal olsun.

Valla hacı çıkarıp 30 dolar verdim, Shenmue için az bile zira kalite olarak 60 doları rahat hak eden oyun.

Ben bağış yaparken daha 15.000 dolardı.

• quote:

Orjinalden alıntı: Wayward Son

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orjinalden alıntı: StrangerLovely<br><br>Kişi başı ortalama 81 dolar vermişler yani 220 Türk lirası. Abi bunlar nası adamlar ya bi' gecede tak diye çıkarıp veriyorlar helal olsun.</blockquote><br><br>Valla hacı çıkarıp 30 dolar verdim, Shenmue için az bile zira kalite olarak 60 doları rahat hak eden oyun. <br><br>Ben bağış yaparken daha 15.000 dolardı.

Bu oyunu bilip seven insanlar genellikle şuanda 25-30'lu yaşlarında kişiler ve doğal olarak hepsi çalışan insanlar, yani böyle bir duyurudan sonra çıkarıp 50$ vermek bu oyunun geliştirilmesi için pek bir şey değil.

• Bağış rekoru kaçtı? Uzay temalı bir oyun vardı sanırım onda olması lazım ama bu oyun dan da bir rekor bekliyorum. Tabi toplanan miktar olarak değilde en hızlı hedefe ulaşan tarzında

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 14 yıldır beklediğim bir oyundu. Yıllar önce hayranları Sega binasının önünde çadır kamp kurup açlık grevine bile gitmişlerdi, Shenmue zamanının çok ötesinde bir oyun serisiydi. En azından aynı zamanda piyasaya çıkan oyunlar ve Shenmue'nun içeriğine bakarsanız ne dediğimi çok daha iyi anlarsınız. Dreamcast'in efsane olmasına sebep olan oyunlardan biridir ve özellikle karakterleri ve konusu çok bağlayıcıdır. Duyuruda gördüğüm kız Shen Hua ise Dreamcast'teki halinden nasıl kötü tasarlamayı başarmışlar hayret ediyorum. Şimdilik duyurudaki en itici etken bu benim için.
  • Dreamcastte gördüğümde grafikleri , beni benden almıştı atmosfer , müzikler , kendine özgün oynanışı dönemin çok ötesindeydi.Shenmue 3'ün uzun yıllar sonra karşımıza çıkması büyük bir şans..yolun açık olsun yu suzuki..

• Maşallahı var. :)

• Uncharted 4, Shenmue 3, The Last Guardian'a bütün servetler feda olsun. PS4 turnayı gözünden vurdu. Xbone bu oyunların eksikliğini ömür boyunca çekecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.