Şimdi Ara

Apple Watch 2 için bilgiler gelmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple Watch 2 için bilgiler gelmeye başladı 

Apple'ın kısa zaman önce resmi olarak satışına başladığı akıllı saati Watch, henüz herkesin rahatlıkla erişebileceği stok seviyelerine ulaşmadan ikinci sürümü hakkında dedikodularla gündeme gelmeye başladı.

Bu doğrultuda Apple'ın üzerinde çalışmaya başladığı söylenen olası yeni akıllı saat modeli Watch 2, gelen bilgilere göre ilk versiyonda da olduğu gibi yine Güney Koreli teknoloji devi LG tarafından üretilen P-OLED (Polimer OLED) ekran birimlerini kullanacak. Apple'ın genel stratejisi nedeniyle LG dışındaki bazı isimlerle de görüştüğü ancak şuan için P-OLED açısından LG'nin kalitesini yaklayan başka firmanın olmadığını belirten kaynaklar, bu nedenle Watch 2'de sadece LG'nin çözümlerinin yer alabileceğini söylüyor.

Yine sektörden gelen bilgilere göreyse Apple Watch 2'nin 2016 yılında raflardaki yerini alması bekleniyor. Bu doğrultuda da Apple'ın her yıl yeni bir akıllı saat modeliyle karşımıza çıkabileceği tahmin ediliyor. 

• Herhangi bir bilgi yok hala. Şimdi buradan nasıl bir çıkarım yapabiliriz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple cephesine yakinligi ile bilinen sharks power bey den bos bir konu daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde boş adam var haber editörü oluyor herhalde bende 3-5 boş konu açsam yönetime girer miyim ki ?
  • 17 bin dolar ver hava atmak için her yıl yenisi çıksın Gerçi böyle bir şeye o parayı veren adama koymaz gibi.
  • Kıvrımlı bir cihaz gelebilir o zaman :)

• Pili ne kadar gidecek acaba..

• 1. Jenerasyonun çabuk unutulacağını, hızla yeni bir saatin geleceğini editörler söylemişti. 2. Jenerasyon Apple watch alınmaya değer olacak bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple watch edition alanlara özel indirim falan yapılsın.

benim başıma gelse o kadar parayla adam tutar camları indirirdim.
  • Buyuk kadranli cok saat var piyasada, kasayi buyutup hem ekrani hem de pil suresini daha kullanisli hale getirebilirler mesela..

• quote:

Orijinalden alıntı: MK*

apple watch edition alanlara özel indirim falan yapılsın.

benim başıma gelse o kadar parayla adam tutar camları indirirdim.

Zaten senin benim gibi insanlar için değil o saat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.