Şimdi Ara

PS4 OYUN KARDEŞLİK II.GRUP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Facebook üzerinde bulunan ve PS4 Kardeşilik Konusunu foruma kazandıran @dunyao nickli arkadaşımızın oluşturduğu bir topluluk olan PS4 OYUN ve KARDEŞLİK GRUBU yaklaşık 2 yıldır sorunsuz, kavgasız, dolandırıcısız, kar amacı gütmeden devam etmekte.Şuan 1. Grup kişi sınırını doldurmuş bulunmaktadır ve "0" sorun ile Kardeşlik alış verişlerimiz devam etmektedir.

Sizlerden gelen yoğun katılım talepleri ve forumdaki konunun geldiği son nokta neticesinde II.Grubumuzu kurma kararı almış bulunmaktayız.

Başvurularınız bizzat bana P.M yolu ile yapabilirsiniz.Önceliklerimiz eski ve güvenilir üyeler olacaktır.Facebook grubunun kuralları basit ve katı kurallardır.Uymayan arkadaşlar gruptan uzaklaştırılacak ve bir daha geri dönüşü söz konusu olmayacaktır.

Şimdiden hepimiz için hayırlı olması dileğiyle...

• Üye alımlarımız devam etmektedir.
  • Güzel ve kalıcı bir grup olması dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rash_x

Güzel ve kalıcı bir grup olması dileğiyle.

Tek amacımız bu :D
  • Bende arkadaşların arasına katıldım . İnşallah sıkıntısız ve güzel oyun alışverişlerimiz olur
  • Bende katıldım gruba. İnşallah güvenilir ve rahat bir ortam oluşur. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar aramıza hoş geldiniz.Sağlam adımlarla sayımız artmaya devam ediyor.
  • Ben de katıldım inşallah küfürsüz olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam beni de ekleyin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: vockomo

Ben de katıldım inşallah küfürsüz olur

Pardon siz nereye katıldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: l

Hocam beni de ekleyin lütfen

Başvurunuz kriterlerimizi karşılamadığı için reddedilmiştir.İyi forumlar dileriz.
  • Slm bnde katilmak isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Slm bnde katilmak isterim

Pm atıldı...
  • Facebook gurubunda heralde aynı oyunlar dönmeye başladı yada aradığını bulamadı ,yada üyeler aktif değil yeterince .Zaten kendısıde anakonudan ilan vermiş 11 gun evvel .Gelip buraya milleti ayrıştırmaya gerek yok git ana konu üzerinden ver ilanını amacınız nedir ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabani Mokar

Facebook gurubunda heralde aynı oyunlar dönmeye başladı yada aradığını bulamadı ,yada üyeler aktif değil yeterince .Zaten kendısıde anakonudan ilan vermiş 11 gun evvel .Gelip buraya milleti ayrıştırmaya gerek yok git ana konu üzerinden ver ilanını amacınız nedir ki ?

Dostum bizim oluşturduğumuz bu grup zaten bizi forumdan ayıran bir grup değil aksine forumdaki uyelerden oluşturduğumuz bir ortam.Ve grup kurallarımız içerisinde foruma ilan vererek oyun satılması söz konusu...

Amacımız daimi kardeşlikler oluşturmak , bunu oluştururkende dolandırıcılardan,kar amaçlı satışçılardan, hırsızlardan uzak durup tüm bu risklerden arınmak.

I.Gruptaki üyelerimiz yeterince aktif bu konuda sorunumuz yada sıkıntımız yok.Şuan oluşturmaya çalıştığımız ortam açısından II.grup henüz yeni ve üye sayısı 20 ye yaklaşmış durumda.Tabiki ilk etapta aktif olmayacaktır.

İkinci konu ise bizim kimseyi ayrıştırdığımız falan yok , ayrıca bu tepkileri whatsapp grubunu kurarkende aldık , ilk grubu kurarkende o yüzden aramıza katılmak isteğen arkadaşlarla yolumuza devam edeceğiz.İstemeğenin zorla boğazını sıkmıyoruz gelin gruba diye ve kimseye akıl danışmıyoruz.O yüzden aklınızda fikrinizde önerinizde size kalsın,siz ana konuda oyun satmaya ve almaya devam ediniz.Bizim nerede neyi satacağımız veya kiminle nasıl bir oluşum kuracağımız sadece bizi ilgilendirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Facebook gurubunda heralde aynı oyunlar dönmeye başladı yada aradığını bulamadı ,yada üyeler aktif değil yeterince .Zaten kendısıde anakonudan ilan vermiş 11 gun evvel .Gelip buraya milleti ayrıştırmaya gerek yok git ana konu üzerinden ver ilanını amacınız nedir ki ?

bende üye oldum gruba ama çok durgun grup.. bir iki tane ilan dışında ilan yok grupta.. bende buradan sattım oyunlarımı oraya yazma gereği duymadım

Dostum grubumuzun durgun olması sizcede doğal değilmi ? Grup kurallarında yazıldığı gibi forumdada alış veriş yapmaya devam edebilirsiniz.İnanın güven ortamı olan bu çoğunluk büyüdükçe hem alış veriş hızı artacak hemde aktiflik.Ama bunun için biraz fırsat vermek gerekli diye düşünüyorum...

• Beni de ekler misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: cingene

quote:

Dostum bizim oluşturduğumuz bu grup zaten bizi forumdan ayıran bir grup değil aksine forumdaki uyelerden oluşturduğumuz bir ortam.Ve grup kurallarımız içerisinde foruma ilan vererek oyun satılması söz konusu...

Amacımız daimi kardeşlikler oluşturmak , bunu oluştururkende dolandırıcılardan,kar amaçlı satışçılardan, hırsızlardan uzak durup tüm bu risklerden arınmak.

I.Gruptaki üyelerimiz yeterince aktif bu konuda sorunumuz yada sıkıntımız yok.Şuan oluşturmaya çalıştığımız ortam açısından II.grup henüz yeni ve üye sayısı 20 ye yaklaşmış durumda.Tabiki ilk etapta aktif olmayacaktır.

İkinci konu ise bizim kimseyi ayrıştırdığımız falan yok , ayrıca bu tepkileri whatsapp grubunu kurarkende aldık , ilk grubu kurarkende o yüzden aramıza katılmak isteğen arkadaşlarla yolumuza devam edeceğiz.İstemeğenin zorla boğazını sıkmıyoruz gelin gruba diye ve kimseye akıl danışmıyoruz.O yüzden aklınızda fikrinizde önerinizde size kalsın,siz ana konuda oyun satmaya ve almaya devam ediniz.Bizim nerede neyi satacağımız veya kiminle nasıl bir oluşum kuracağımız sadece bizi ilgilendirir.

Burası forum ''aklımızda fikrimizde sizde kalsın ''demek sana düşmez,forum burası adı üstünde isteyen istediğini beyan eder,kimi beğenir kiminin işine gelmez ama bunu sen kısıtlayamazsın.
    Ana konuda 10 tane çürük elma var onlarında kım oldugunu herkes bılıyor, kimsenin kimseyı dolandırdığı yok ,adminler 1. konuyu patlatacaktı zaten büyük bir badire sorunsuz atlatıldı şimdi birde siz ayrıştırmaya çalışarak gurubu bölmeye kalkmayın adamın 1 günde satacağı oyunu 2 günce belkı satacak.Farklı guruplar farklı gurupları doğuracaktır.Üyeleriniz çok aktifse gidin kendi aranızda paslaşın.Post atarak 10 gün önce ki konuyu hortlatmana gerek yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cingene

quote:

Burası forum ''aklımızda fikrimizde sizde kalsın ''demek sana düşmez,forum burası adı üstünde isteyen istediğini beyan eder,kimi beğenir kiminin işine gelmez ama bunu sen kısıtlayamazsın.
    Ana konuda 10 tane çürük elma var onlarında kım oldugunu herkes bılıyor, kimsenin kimseyı dolandırdığı yok ,adminler 1. konuyu patlatacaktı zaten büyük bir badire sorunsuz atlatıldı şimdi birde siz ayrıştırmaya çalışarak gurubu bölmeye kalkmayın adamın 1 günde satacağı oyunu 2 günce belkı satacak.Farklı guruplar farklı gurupları doğuracaktır.Üyeleriniz çok aktifse gidin kendi aranızda paslaşın.Post atarak 10 gün önce ki konuyu hortlatmana gerek yok

Buranın forum olması sizin bize nasıl davranmamız gerektiğini söyleyebileceğiniz anlamınada gelmez.Hem konunun hortlatıldığını düşünüyorsanız ve bu grupla ilgilenmiyorsanız burada konu ile ilgili yorum yapıp bence konuyu uplamamalısınızda...Ayrıca daha fazla tartışma kistemiyorum burası forum ortamı ise istediğim konuyu açar istediğim kişi yada kişilerlede gruplaşırım.Sana düşmez bunu sorgulamak...Şimdi hadi canım hadi hadi...

• Alimlarimiz devam etmekte,bazı forum sakinleri güvenlik sebebiyle istediğimiz bilgileri paylaşmak istemiyorlar.Unutmayınız ki biz bir güven ortamı oluşturuyordu ve bunun için belirli bilgilerin herhangi bir soruna karşı datamizda olması gerekmekte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingene -- 28 Haziran 2015; 11:40:13 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.