Şimdi Ara

ACER E5-571G-51DS Core i5 4210U GT 840M 1299TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.delitilki.com/acer-e5-571g-51ds-15-6-inc-core-i5-4210u-gtx840-2-gb-4-gb-500-gb-windows-8-1-notebook.html

Bu fiyata GT840M iyi gibi, normalde bu fiyata adam gibi laptop öneremiyor insan.

• 1000tl olsa alirdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfista

1000tl olsa alirdim

1000TL'ye en fazla i3 + 820m bulabilirsin.
  • i5 işlemci gtx ekran kartı olan pcye 4GB ram koymuyolar mı odunla vurasım geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysakay kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısınız, zaten bunu alacak olan yanında ram de bakar herhalde. 4 gb ram mi kaldı yıl olmuş 2015
  • Benzer ürünlere göre uygun yine de, almak isteyen değerlendirebilir.
  • 4 gb ram olsa ne olur 8gb ram olsa ne olur, zerre kadar anlamassın ardaki farkı, sdd lazım ssd
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Ssd yi geçtik 8-32gb önbellek ssd standart olmalı laptoplar da. Yani iyi gpu yu bir kenara birak ssd li laptop yok piyasada 2500 belki de 3000e kadar.

• FreeRun kullanıcısına yanıt
    Valla hocam baya fark ediyor. Ben yazılımcıyım, şirketteki bilgisayarda 4gb ram vardı. Bi visual studio, 2-3 chrome sekmesi açayım başlıyordu kasmaya. Bilgisayarı kapatmak için 5-10 dk bekliyordum her seferinde. 8 gb'a yükselttim şimdi canavar gibi
  • Gtx840 diye bir ekran kartı yok, zaten adını duymamıştım siteden uzak durmak için sebebim oldu. Uyduruk sitelere çok takılmayın bence.
  • Diffarensiyel kullanıcısına yanıt
    Site Mediamarkt'ın sitesi. Başlığa öyle yazmışlar fakat teknik özelliklerde gt 840m diye yazıyor. Ben daha önce alışveriş yaptım, siteyle alakalı bir sorun olacağını düşünmüyorum.
  • Bu fiyata bence cok iyi.
    Ben 4 ay önce casperin i5 840m 4 GB RAM 500gb HDD li px yi 1349 TL ye almıştım.gta 5 i sorunsuz oynayarak bitirdim.bu cihazı da tavsiye ederim bu fiyata
    Yalniz 4 GB RAM eklemesi yaptım Ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besyoali -- 16 Haziran 2015; 20:29:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Ssd yi geçtik 8-32gb önbellek ssd standart olmalı laptoplar da. Yani iyi gpu yu bir kenara birak ssd li laptop yok piyasada 2500 belki de 3000e kadar.

iş için laptop arıyorum, dediğiniz gibi 2000 altı bandında bulamadım.
    Benim içine harici gpu gerekiyor ne de hdd ama ısrarla hepsi böyle, 128 gb ssd bile razıyım ama bulamadım
  • blank42 kullanıcısına yanıt
    victora bir bakın hocam
    Bazen SSD li oluyor oda ya 13.3" ya 14" Lenovo lar da özellikle. 3000₺ üstüne çıkılamadığı sürece en mantıklısı Freedos laptop+SSD almak. Tabi garanti sorun olmayacaksa. Acer ve MSI'ı arayıp sormuştum arka kapak sökülüp ssd takılması garanti dışı bırakmadığını söylediler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burden XX

victora bir bakın hocam

Baktım genelde oyuncu bilgisayarı bu nedenle harici gpu var ve pahalı.

@1080p

Uğraşmak istemiyordum değiştirmekle ama zorunlu olarak onu yapacağım sanırım. 120 GB ssd'nin maliyeti 160 TL, 1300 TL'ye güzel bir laptop buluyorum.1500'e ssdlisi olsa alacağım ama yok

Biraz daha bekleyeceğim bulamazsam harici alıcam artık
    hocam güzel bir laptop takıp harici ssd almanız lazım.
  • birz daha indirim lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.